İlk birliktelik ile ilgili bilgiler

kuzum valla hiç dert edilecek bir sey değil. ön sevismeyi uzun tutun ne kadar ıslak olursan o kadar iyi. esinizle önceden konusun dur dediğinde duracağının güvencesini alın. ama siz de bir sızıda hemen dur demeyin 😂 ben sürekli kafamın içinde söyleydim ‘he bu çok acımadı, biraz acıdı acaba daha da acır mı? çok da acımadı aslında.. tamam bu kadardan bir sey olmaz’ 😂benim de haklı olarak cevreden duyduklarım dolayısıyla korkularım vardı. hatta daha önceden defalarca seviştiğim eşimle öpüşmeye başlayınca tansiyonum düstü, elim yüzüm uyustu ölecem sandım 😂 adam da sok oldu ne oluyor daha bi sey yapmadim diye 😂 sonra oturduk sohbet ettik güzel güzel baska seylerden bahsettik.. sonra bi baktık oldu 😂 ağrı öyle aman aman bir sey kesinlikle değil. kendini kasma ve rahat olduğun pozisyonlarda dur. ben ilk zamanlar üstte olduğum pozisyonlarda karnıma sancı giriyordu o yüzden onu sonraya bıraktık. esinin tavrı, yaklaşımı çok önemli. ağrıya odaklanma o an çok eğleneceğine ve güzel gececeğine inan. bende kanama falan olmadı. o gece arka arkaya 3 kez oldu. hiçbir sorun da olmadı. 1-2 gün oturup kalkarken hafif bir sancı oluyordu ama hiç rutinlerimi falan etkilemedi. haydi kolay gelsin 😂

Foşur fosur kan olacak mı sanıyorsun ? Belki bitince farkedersin, belki tuvalette. Belki de benim gibi kan Man görmeden iş bitmiş olur:)
Devam et tabii ki. Başlamışken niye birakasin ki? Baktın kendini huzursuz hissettin herhangi bir nedenden..o zaman bırakırsin
Bende foşur foşur kan oldu.olan da oluyor.herkes farklı.şunu anlatamadık.

Foşur fosur kan olacak mı sanıyorsun ? Belki bitince farkedersin, belki tuvalette. Belki de benim gibi kan Man görmeden iş bitmiş olur:)
Devam et tabii ki. Başlamışken niye birakasin ki? Baktın kendini huzursuz hissettin herhangi bir nedenden..o zaman bırakırsin
Kanama daha önce ilişkiye girdiğin için mi olmadı yoksa ilk ilişkin olmasına rağmen hiç kanamadı mı?

Kanama daha önce ilişkiye girdiğin için mi olmadı yoksa ilk ilişkin olmasına rağmen hiç kanamadı mı?
Daha önce ilişkiye girmiş olsam neden ilk iliskimde kan olmadı diyeyim ki? 😅
Zaten okuduğum çoğu bilimsel yazı yeterli ıslaklık olursa ve kadın kendini kasmazsa (fizyolojik bir durum yoksa) kanama olmayacağı yönündeydi. Ben de zaten yüzde yüz hazır ve emin olduğum bir andaydim.

X