İlk defa anal seks yaptım

Ya tutayım kendimi diyorum engel olamıyorum nolur şaka ve gerçek değil gülelim diye açtım bu başlığı diye söyleyin lütfen 🤣🤣🤣

Merhaba ilk defa erkek arkadaşımla anal seks yaptık içime boşalmadıgımı sölüyor ama korkuyorum çünkü ilişkinin ilk günü eve geldiğim zaman büyük tuvaletimi yapmakta zorlandıktan sonra peçeteyle sildim kan geldi onun sonrası 2 gün sonra uzman cerrahiye gittim tabi açık açık anal seks yaptığımı söylemedim baktı ve hemoroid gastüroloji diye bi tanı koydu ilişkinin 5. Günü şu an midem bulandı ama kusmadım ve afedersiniz basur oldum küçük et çıktı göğüslerim sanki bastırınca ağrı var sizce hamile miyim anlamadım
Bence mabadinizin ayarlariyla oynamayin 😐

Merhaba ilk defa erkek arkadaşımla anal seks yaptık içime boşalmadıgımı sölüyor ama korkuyorum çünkü ilişkinin ilk günü eve geldiğim zaman büyük tuvaletimi yapmakta zorlandıktan sonra peçeteyle sildim kan geldi onun sonrası 2 gün sonra uzman cerrahiye gittim tabi açık açık anal seks yaptığımı söylemedim baktı ve hemoroid gastüroloji diye bi tanı koydu ilişkinin 5. Günü şu an midem bulandı ama kusmadım ve afedersiniz basur oldum küçük et çıktı göğüslerim sanki bastırınca ağrı var sizce hamile miyim anlamadım
Totisten hamile kalırsan literatüre geçersin :) ama ikisine birden girdiyse ve korunmasız bir iliskiyse hamile kalmasan bile anal sex sonrası vajinaya girişten kaynaklı enfeksiyon kapabilirsin. Anal bolgen de ilk defa yaşadığın için zorlanmış ve kanamis. Bu zaten olası bir şey.

Fen bilgisi dersinde bebeğin nasıl olacağını öğrenmediniz mi? Sperm nasıl onca yolda canlı kalsın?

Ha ha haaaa komik mi salak ciddiyim burda
Ben de ciddiyim, gotune bunu yapan bize neler yapmaz ya?

Yeri geliyor en güvendiğimiz organimiz bu bizim, lutfen dikkat!

Cizgisi niye yukardan asagi mesela, hic düşündün mü?

Yanlamasina olsaydi, merdiven cikarken şak şak ederdi, her seyi muazzam dusunulmus bir organimiza bunu yapma!!!

X