imdaattt arkadaşlar acil yardım çok fenayım:S:S:S

iremim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
189
1
slm arkadaşlar, benim 1,5 yaşında bir kızım var ,ondada kazayla hamişe kalmıştım:S ve arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır yasmin adlı doğum kontrol hapı ile korunuyorum ve hapta 28 tablet var her 28 tabelet bitişinde hapın bitiminden itibaren 3. gün regl oluyordum hiç şaşmadı şimdiye kadar:1no2:,ve ramazan ayına girmamizle birlikte hapta bazı aksaklıklar oldu yani içmeyi unuttum:S:S 4 gün hapı unutmuşum,akannehir ve hapı çiftli çiftli içtim aynı günde bitirdim normalde perşembe regl olmam gerekiyordu olmadım ve hala olmadım hiç bir belirti yok:bbo:ve bu sabah bir test yaptım negatif çıktı ,çıldırmak üzereyim ağlıyorum senağlama kızlar ne diyorsunuz hamile olabilirmiyim , lütfen yardım edin eğer 10 günü bulursa hemen kan testi yaptıracağım:emir_bebek: şimdiden herkeze teşekkürlera.s.

ya bende bu gün unuttum.dünde iki tane almıştım.şimdi alsam oruçluyum.koruması azalırmı bilmiyorum.

hap düzenli yumurtlamasını sağlar yumurtalıkların..
düzenli yumurtlama sağlandığındada düzenli çatlama olur ve beklenen regl gecikmez.
hapı unutmuş olmanızdan dolayı yumurtalarınız geç çatlamıştır bu yüzden gecikme olmuştur diye düşünüyorum ben.

hap düzenli yumurtlamasını sağlar yumurtalıkların..
düzenli yumurtlama sağlandığındada düzenli çatlama olur ve beklenen regl gecikmez.
hapı unutmuş olmanızdan dolayı yumurtalarınız geç çatlamıştır bu yüzden gecikme olmuştur diye düşünüyorum ben.

umarım böyledir canım çok teşekkür ederima.s.

hap unutulduğu zaman düzensizlik yapabiliyor..hiç zannetmiyorum gebelik olduğunu..4 gün üst üste unutmadın sonuçta dimi?? yok yok bişi olmaz merak etme..

ohh diyorum kaydirigubbakcemile3konuyu noktalıyorum regl oldum nihayet ve hamiş olmadığım kesin çok huzurluyum herkeze çok ama çok teşekkür ediyorum sevgilerle

valla arkadaslar öyle böyle demeyin,,,, ben hap kullandigim ve hatta düzenlide yuttugum halde hamile kaldim :) ohh iyikide kalmisim cok güzel bir duyguymus:emir_bebek:

ayy bn o hapa güvenemiyorum arkadaşım onu kullanırken hamiş kaldı :1shok: şuan hamile bnden 1 ay önde kasımda doğum yapıcak nasipse

X