İp Atlamak Zayıflatır mı?

800 atlama ve bacak ve karin hareketleri
Ip atlarken cok takildigimdan iki gundur ip varmis gibi atliyorum ayni eforu sarfettigimi dusunuyorum.

Cuma 800 ip atlama ve yine egzersiz.
Cumartesi dinlenme.
Pazar sadece egzersiz .
Pazsrtesi sabahi tartildim 66.1.
1 haftada tam 1 kilo.gecen pazartesi 67.1 dim.
Bugun 900 ip atlama(ip ile gercek atlama) ve egzersiz. Bakalim haftaya pazartesi durum ne olacak okuyan birileri varsa biseyler yazsa iyi olur arkadaslar

Bugun ip ile 1000 atladim.hayali ise yaramiyormus bu yuzden gercekten ip ile atliyorum ve takilmalarim baya baya azaldi. Yine egzersiz yaptim(bacak karin kol). Insaallah emegim karsiligini bulur.

Merhaba ben devam ediyorum hala
Persembe 1100,cuma 750 ip atladim ama bunlarin yanisira egzersizlere de devam ediyorum. Cumartesi dinlenme. Bakalim bugun birazdan baslicam spora sonucu yazarim insaallah. Pazartesi sabahi tarti gunum. Verdim mi ve ne kadar verebildim gorucez. Kimse yazmasa da illa ki okuyanlar vardir diye dusunuyorum. Bir kisi bile olssa motive edebilsem ne mutlu bana

Merhaba aslında ben hergün yazıyordum buraya yazan olmayınca bende bıraktım yazmayı. ben ip atlayarak baya zayifladim 60.2 kilo boy 1 65 doğum sonrası kiloları verdim şimdi sikilasmak istiyorum. önce günde 1000 ip atliyordum artık sadece 500 atliyotum. birgün ip birgün koşu bandında yürümeye çalışıp 6 7 tane karın hareketi var onları yapmaya çalışıyorum.
Merhaba nenuya. Sikilasma calismalari nasil gidiyor?

Merhaba ben plates egzersiz vs yapmak işinde çok başarısızım cünkü sıkılıyorum. ama ip atlamak bana baya eğlenceli geldi ve baya kalori yaktıracağına eminim :) ilk işim bir ip temin etmek bakalım nerden bulcam :) sizide takip ediyorum arkadaşlar ipimi alınca bende burdan gelişmeleri yazarım

Merhaba ben plates egzersiz vs yapmak işinde çok başarısızım cünkü sıkılıyorum. ama ip atlamak bana baya eğlenceli geldi ve baya kalori yaktıracağına eminim :) ilk işim bir ip temin etmek bakalım nerden bulcam :) sizide takip ediyorum arkadaşlar ipimi alınca bende burdan gelişmeleri yazarım
Merhaba kolo, ben ortalama 1000 ip atliyorum ve ardindan egzersiz yapiyorum. 67.6 ile basladim suan 64 kiloyum. Cok dikkatli beslenmiyorum hatta gecen hafta baya bi abartili yedim. Ama eski halime gore emeklerim bosa gitmesin diye daha duzgun besleniyorum.bu da 3.6 kilo zayiflamami sagladi.bol su icmeye gayret ediyorum. En sevindigim de selulitlerimde gozle gorulur azalma oldu ip ve egzersizden beri

ben de tekrardan başlamak istiyorum ama çok üşeniyorum ya. spor sütyenini giy, spor ayakkabını giy... üşenmesem başlayacağım.

Buraya yazmasam da devam ediyorum ben arkadaslar ip atlamaya ve egzersizlere. haftada 3 veya 4 kez. Bu sabah 63.00 i gordum tartida✌

Bende başladımmm az önce 100 yaptım, öglen yemegınden 2 saat sonrada 100 yapıcam.. Amacım sadece sıkılışmak yağ yakmak.. Kilo vermekk istemıyorummmmm :)) bel ve bacak ölçülerini akşam ölçüp yazarım.. sonrada bakarzz incelme gözlenmişmi diyee :spor::spor::spor: bu kutsal yoldaa herkesee başarılar

Bende başladımmm az önce 100 yaptım, öglen yemegınden 2 saat sonrada 100 yapıcam.. Amacım sadece sıkılışmak yağ yakmak.. Kilo vermekk istemıyorummmmm :)) bel ve bacak ölçülerini akşam ölçüp yazarım.. sonrada bakarzz incelme gözlenmişmi diyee :spor::spor::spor: bu kutsal yoldaa herkesee başarılar
Ben gunde 1 defa atliyorum dun 700 tane atladim zatende dun basladim.bugunde ne kadar atladigimi yazarim bir birimize destek olalim.canim senin boyun kilon kac.

Hosgeldiniz kizlar
Birilerinin oldugunu bilmek guzel. Tahminim siz cok gencsiniz ne guzel. Kilolariniz da fazla degil ama artmadan bilincli bir sekilde spor yapiyor olmaniz harika.umarim gevsemeden yasam bicimi haline getirirsiniz.
Ben 32 yasinda ablanizim.2 cocugum var Allah bagislasin. Dogum kilolarina basenlere selulitlere savas actim
67.6 ile basladim savasa, bu sabah 62,1 ciktim tartidaher zaman spor yapamiyorum.genelde haftada 3 gun. Ortalama 1000 ip atlama ve egzersiz.tabi bol su icip asiri sekerli gidalari terk etmek de var isin icinde.
59-60 kilo olmak hedefim tabi bununla da bitmeyecek sikilasmak ,yag yakip kas artirmak hep devam edecek.✌
Ayrintili yazdim ama benim gibi insanlar okuyup bana katilsinlar istedim. 30 umu gectim nasilsa coluga cocuga karistim benden gecti gibi bi yanilgidaysalar uyansinlar istedim

Hosgeldiniz kizlar
Birilerinin oldugunu bilmek guzel. Tahminim siz cok gencsiniz ne guzel. Kilolariniz da fazla degil ama artmadan bilincli bir sekilde spor yapiyor olmaniz harika.umarim gevsemeden yasam bicimi haline getirirsiniz.
Ben 32 yasinda ablanizim.2 cocugum var Allah bagislasin. Dogum kilolarina basenlere selulitlere savas actim
67.6 ile basladim savasa, bu sabah 62,1 ciktim tartidaher zaman spor yapamiyorum.genelde haftada 3 gun. Ortalama 1000 ip atlama ve egzersiz.tabi bol su icip asiri sekerli gidalari terk etmek de var isin icinde.
59-60 kilo olmak hedefim tabi bununla da bitmeyecek sikilasmak ,yag yakip kas artirmak hep devam edecek.✌
Ayrintili yazdim ama benim gibi insanlar okuyup bana katilsinlar istedim. 30 umu gectim nasilsa coluga cocuga karistim benden gecti gibi bi yanilgidaysalar uyansinlar istedim
İnternetim olmadigi icin katilamadim gecen hafta saldim kendimi ve bu hafta cok iyi motive oldum.bende senden farkli degilim canim 28 yasinda 2 xocuk annesiyim ve tek sorunum gobegim 170 boyunda suan 64 kgyum bende haftada 3 kez kendi basima spor yapiom.herkesede basarilar diliom

X