Lazer Epilasyon Ipl lazer yaptıranlar

Gkckapln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
7
2
32
Lütfen kizlar ipl lazer yaptirip üzerinden seneler gecipte hala tüysüz olanlar varmi ben malesef ipl lazer sözleşmesi yaptim bitirmez uyutur diyolar lütfen ipl lazere gidenler yorum yapsin

Lütfen kizlar ipl lazer yaptirip üzerinden seneler gecipte hala tüysüz olanlar varmi ben malesef ipl lazer sözleşmesi yaptim bitirmez uyutur diyolar lütfen ipl lazere gidenler yorum yapsin
Canim seansa gittinmi hic bende gidiyorum 6.yi aldim sonuc alamiyorum bana jel suruyor birde cihazin derecesi artirilip azaltilabiliyor ten rengine gorede gunesli yarim gunesli gibi secenekler var seninkidemi oyle

Ben ilk seansima girmistim ama jel yoktu evet bolgeye ve kil yapisina gore derece degistiriyorlar benimkide oyle 12 aralikta 2. Seansa giricem bakalim ne olucak

İyide ipl lazer tüyleri bitirmez ki. Kim dedi size bitirir diye?

Benim gittiğim cihazda ipl imiş bunu tabii ben en son öğrendim seanslarım bittikten sonra. Kıllarım 1 ay gibi kısa bir sürede tekrar çıktı seans bittikten sonra. Üstelik önceden genel olarak kıl yapım inceyken şu an simsiyah çıkıyor. Paraya mı yanayım yoksa eskisinden beter bir hal almama mı bilemiyorum. Tüm vücut gitmiştim birde çok pişmanım. :KK43:

X