Israrla tanışmak istiyor,

Tabiki de öyle ama hemen sevgili olmak istedi,böyle bir söz veremem dedim.Peki dedi,yazmadı.İki gün sonra tekrar yazdı.
Aceleci yani.
Sen kendi istediğim hızda ilerlet bakalım. Sana uyarsaaa ne ala memleket uymazsa herkes kendi yoluna dersin. Ama bu kadar şüpheci yaklaşmakta hayatı epey yorar bu konuda abartılı buldum

Daha önce bir sebeple arkadaşları ile bizim okula gelmiş biri beni gördüğünü ve beğendiğini söylüyor.Bana ulaşmak için instagram açmış,okul bilgilerinden (öğretmenim) beni bulmuş.Kendisi de çalıştığı okulun adını verdi,yazmaya da devam ediyor.Kontrol ettiğimde ismi ve fotoğrafları da var.
Sizce bir taktik olabilir mi?
Bir de kendine çok güveniyor.

İstemiyorsanız engellersiniz.
Ayrıca yaptıkları bana hoş değil tuhaf geldi.
Böyle hareketler sergileyen birinden ilerde kurtulmak çok daha zor olur.

Daha önce bir sebeple arkadaşları ile bizim okula gelmiş biri beni gördüğünü ve beğendiğini söylüyor.Bana ulaşmak için instagram açmış,okul bilgilerinden (öğretmenim) beni bulmuş.Kendisi de çalıştığı okulun adını verdi,yazmaya da devam ediyor.Kontrol ettiğimde ismi ve fotoğrafları da var.
Ne taktiği? İletişim kurmuş işte istiyorsan konuş istemiyorsan konuyu kapat bitir. Sorun ne ki bdv’lik burada?

Bir 6-7 yıl kadar önce facebook yaygınken bir arkaşıma biri mesaj atıyor işte yüksek lisans tezi için okulunuza anket çalişmasi için geldiğimde gördüm ve ekledim diyor, arkadaşta baya etkileniyor bu durumdan . Yazışmaya başladıktan sonra arkadaş grubumuzla buluştuk. ( yakın okullarda çalışıyoruz). Kız bu hikayeyi anlattı başka bir arkadaş aa dedi bana da bu mesaj geldi. Adam kafasına göre sizi gördüm diye mesaj attığı ortaya çıkmıştı

Bir kahve içmekten zarar gelmez ki. Bence ?

Gerçek değilse,bir çeşit kandırmaca ise diye düşünüyorum😝O kadar güvenmiyorum ki erkeklere,ne bileyim olur mu olur?
Böyle bir şeyi yapmaya ihtiyaç duyulacak kadar aşırı güzel ya da ulaşılmaz mısın ya da filmlerdeki gibi iddiaya girilip elde edilmeye çalışılan kişi sen misin ? Şüpheci olmak evet ama havadan da nem kapmaya gerek yok bence bu kadarı hastalıklı düşünce olur.

Böyle bir şeyi yapmaya ihtiyaç duyulacak kadar aşırı güzel ya da ulaşılmaz mısın ya da filmlerdeki gibi iddiaya girilip elde edilmeye çalışılan kişi sen misin ? Şüpheci olmak evet ama havadan da nem kapmaya gerek yok bence bu kadarı hastalıklı düşünce olur.
Çok ince düşündüğümün farkındayım.Teşekkür ederim.

Bu adam su adam değil mi?
Çalıştığım yere tesadüfi gelen ve beni gören,bana ulaşmak için instagram açıp beni bulan bir kişi de çok sonra ona olumlu cevap vermeme rağmen ,hemen sevgili olmak istediğini söyledi.Daha dur ben seni hiç görmedim ki ,sen beni görmüşsün ama ben seni hatırlamıyorum bile dedim.O da öyle kapattı.
Önce seni tanımak istiyorum deyince soğuk yapan adamla işin olmasın,bence boş ver

Bu adam su adam değil mi?

Önce seni tanımak istiyorum deyince soğuk yapan adamla işin olmasın,bence boş ver
Sonra tekrar yazdı ,o gün için buluşmak istediğini söyledi.Müsait değilim,dedim.Bugün yine yazdı.
Adam acelesi varmış gibi,hemen sevgililik moduna geçip evlilik faslına girmek istiyor.
İşin garibi çok da yakışıklı.Ben yüzümün güzelliğine güvenirim ama balıketliyim.
Bedenime güvenmem.
O yüzden evlilik ayağına yatıp seks avcısı mı diyeceğim,o zaman niye beni bulsun,daha kolay yolları var.Ya da en kolay yol bu .Ay bilmiyorum.😝

Sonra tekrar yazdı ,o gün için buluşmak istediğini söyledi.Müsait değilim,dedim.Bugün yine yazdı.
Adam acelesi varmış gibi,hemen sevgililik moduna geçip evlilik faslına girmek istiyor.
İşin garibi çok da yakışıklı.Ben yüzümün güzelliğine güvenirim ama balıketliyim.
Bedenime güvenmem.
O yüzden evlilik ayağına yatıp seks avcısı mı diyeceğim,o zaman niye beni bulsun,daha kolay yolları var.Ya da en kolay yol bu .Ay bilmiyorum.😝
Yangından mal mı kaçırıyormuş?
Bana hiç güven vermedi. Belki de sadece atandı/az birikim yaptı/ yaşı geldi diye laf olsun diye evlenmek istiyordur

Ne zaman, ne için geldiğine dair detaylı açıklama isteyip teyit et. Gerçekten görüp tanışmak istemesi normal ama bu kadar hızlı ilerlemek istemesi garip.

kız sen her seye böyle yaklaşırsan evlenemezsin 😂 git görüş yani zorla bir sey yapamaz ki sana. o da öğretmen sikayet edersin giremez o topa. he baktın aklı yatakta korsun tekmüğü..
benim beyim de böyle hemen bana aşkını itiraf et modundaydı ilk baslarda 😂 bazen erkekler çok kaptırıyor 😂 ama sonra normal insan çıktı 😂 sans ver evde kalcaaaaannnnn

X