Gelin Makyajı İstanbul Eyüp Gaziosmanpaşa Gelin Saçı Ve Makyajı İçin Kuaför

kubra-cetin

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2014
10
3
33
Arkadaşlar merhaba Alibeyköy de oturuyorum bizim tarafta güzel kuaför yok gelin saçı ve makyajı için. En güzel günümde rezil olmak istemiyorum önerilerinizi rica ederim.

Arkadaşlar merhaba Alibeyköy de oturuyorum bizim tarafta güzel kuaför yok gelin saçı ve makyajı için. En güzel günümde rezil olmak istemiyorum önerilerinizi rica ederim.

merhaba canım bnde gopaşada oturuyorum bayadır araştırıyorum fakat doğru düzğün biryer yok var fakat pahalı bir iki yere fiyat sorum nisanur fatihte ama 900 tl gelin başı ve kına başı nişantaşı saç tasarım diye biryer vr yeşilpınarda orda da 500 tl kına ve düğün araştırmanda yarar var yoksa günün mahvolur faceden bak istresen bunlara..

Can
merhaba canım bnde gopaşada oturuyorum bayadır araştırıyorum fakat doğru düzğün biryer yok var fakat pahalı bir iki yere fiyat sorum nisanur fatihte ama 900 tl gelin başı ve kına başı nişantaşı saç tasarım diye biryer vr yeşilpınarda orda da 500 tl kına ve düğün araştırmanda yarar var yoksa günün mahvolur faceden bak istresen bunlara..

Canim yardimin icin cok tesekkur ederim. Yesilpinardaki sordugun yer tam nerede nette bulamadimda. Birde alibeykoyde perihan kuafor varmis nasil oldugu hakkinda bilgin varmi?

Can

Canim yardimin icin cok tesekkur ederim. Yesilpinardaki sordugun yer tam nerede nette bulamadimda. Birde alibeykoyde perihan kuafor varmis nasil oldugu hakkinda bilgin varmi?

tatlım adını yazayım da burdan yazmak doğrumudur bilmiyorum bn daha görüşmeye gitmedim sadece fotoğrafları gördüğüm kadarıyla konuşuyorum yeşilpınarda özlem çarşısınn oradaymış nisantaşı saç tesettür tasarım die googleden arat direk çıkar karşına bnde tesadüfen buldum ama kazım karabekir die çıkıyor adreside

perihan kuaförle ilgili hiçbir bilgim yok
perihan abla diye biyer var küçükköyde orası çok kötü o değildir herhalde.

tamam canım bakıyım. benim arkadaşım tesettürlüydü alibeyköyde perihan kuaföre yaptırdı çok güzel olmuştu tavsiye ederim.

Gaziosmanpaşa da ikizler var oraya gidebilirsin ben çok memnunum düğünümde de gidicem düğün kına 600 tl saç makyaj takma kirpik agda manikür kaş bıyık dahil

Gaziosmanpaşa da ikizler var oraya gidebilirsin ben çok memnunum düğünümde de gidicem düğün kına 600 tl saç makyaj takma kirpik agda manikür kaş bıyık dahil

canımm ben sordum oraya 750 diyo bana senin açıkmı olcak tesettürmü bn tesettür istedim de tlf da görüştük 750 dedi de
biraz pahalı geldi:KK43:(

canımm ben sordum oraya 750 diyo bana senin açıkmı olcak tesettürmü bn tesettür istedim de tlf da görüştük 750 dedi de
biraz pahalı geldi:KK43:(

Evet canım doğrudur çok pahalı orası ama çok gzel yapıyor ben açığım 600e anlaştık ve yıllardır oraya giderim saçıma kaşıma falan indirimli fiyatı 600!

merhaba arkadaşlar bu konuyu ben açmıştım benim gibi kuaför konusunda zorlanan arkadaşlar için önerim olacak ne kadar zor aşama biliyorum en kötü günümüzde rezil olmak istemiyoruz. 10 ekimde düğünüm vardı alibeyköyde perihan kuaför var oraya gittim istediğim makyajın ve saçın aynısını yaptı. Arnavutların çok gittiği bir kuaför abartılı saç ve makyajdan sakın korkmayın çünkü istediğiniz sadeliği dile getirince aynısı oluyor.Makyajınızı beyhan ablaya saçınızı perihan ablaya yaptırın. Umarım size yararlı olur herkese iyi günler.

X