İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Zeynep Polatta yaşadığım kötü tecrübeyi paylaşmak istiyorum. Bu merkezi seçme sebebim gitmek istediğim başka merkezler doluydu. Ben de araştırırken instagram reklamları ve idil isminde bir blog yazarının yazısına güvendim. O kadar övmüştü ki gittikten sonra İdil isimli kızın iyi merkez anlayışını çok merak etmeye başladım. Zeynep Polatta yanında çalışan kişiye randevu vermişlerdi ben o randevuyu iptal ettim tekrar arayıp Zeynep Hanımda ısrar edince sonunda verdiler. Zeynep Polat'ta 1 seansım tam 8 saat sürdü. İnanması zor ama evet 1 seansım tam 8 saat sürdü. Yüzümün bir seansına 2400 lira ödedim. Çünkü aşırı yavaş çalışıyor. Herkes gibi ben de bir sürü video izledim, iki el ve tek el diye bir yöntem öğrendim. Zeynep Polat tek elle çalıştığı için yavaş olacağını tahmin etmiştim ama namına instagramda oluşturduğu intibaya güvenip, İdil isimli kızın yazdıklarına da güvenip gittim ama bu kadar yavaş çalışacağını tahmin etmiyordum. Burada okuduğum yazılarda ve YouTubeda izlediğim videolarda kıla bir kere elektrik verildiğinde kıl kendi gelmesi gerekiyor deniyor. Ama Zeynep hanım bir kıla gelmesi için üç dört kez elektrik veriyor bazılarını gelsin diye zorluyor. Araştırırken böyle birşey olmaması gerektiğini öğrendim. Elinin yavaşlığına ek olarak seans sırasında kalkıp içeri gidiyor, çay içiyor, telefona bakıyor, bunları yaparken de süre devam ediyor. Bunlar o sırada saniyelik şeyler gibi görünüyor ama zaten eli yavaş olan biri yapınca daha çok göze batıyor. Bir yanağım 4 saat tuttu diğer yanağım için başka gün randevu verdi o durumda gezmemek için mecburen gittim. yüzümün 1 seansı 8 saatte bitti toplam 2400 lira ödedim iğne ücreti hariç. Bana işlem yaparken eldiven takmadı, videoya özel taktığını düşünüyorum. Bir soru sorduğumda üstün körü, biter, hallolur gibi ifadelerle geçiştirildim. Sürenin uzun tutmasından rahatsız olduğumu anladı, yüzün çok tüylü ama tatlım gibi şeyler söyledi. Seansın üzerinden bir buçuk ay geçti işlem yaptığı yerler hala kıpkırmızı gözaltımda iz gibi şeyler kaldı. Fotoğraf atsam geçer bunlar diyip geçiştireceğine eminim o yüzden sormak bile istemedim. Zaten hakkında yapılan şikayetlere kendisi değil eşi azarlayarak cevap veriyor google haritalarda bakabilirsiniz. Şimdi sayfasına bakıyordum dikkatimi çeken birşey oldu. Son paylaşımlarda iki elle çalışmayı denemeye çalışıyor. 27 yıldır uzman olan biri bunu yeni mi öğrenir ? 27 yıl uzman biri deneme yanılma yapmayı geçmişte bırakması gerekmez miydi ? Bunu görünce kendimi çok kötü hissettim çünkü ben derdime uzman bir kişiden çare ararken instagrama aldandığıma emin oldum. Hayatımda ilk defa iğneli deneyeceğim için bir fikrim zaten yoktu, bunun verdiği eksiklik de buraya gitmeme sebep oldu. Birkaç tane paylaşımda süreyi soranlara yine uzun saatler yazmış. Su şişesi kapağı kadar bir yeri çalışmış, bu kadar küçük bir yer için videoda 1 saatte çalıştık diyor. Zeynep hanımın dakika ücreti diğer merkezlerin üstünde. Hem eli daha yavaş hem dakika ücreti daha fazla. Eski videolarına kadar indim. Bazı videolarında kıl köküne akım verirken çat diye ses geliyor. Bu sesler bende de oldu ve ses duyduğum yerlerde hala izler var. Bu seanstan sonra da yüzümün iğneli epilasyon öncesi en yoğun halinin fotoğrafını başka uzmanlara atıp sizce 8 saat çalışma yeter mi diye sordum hepsi 8 saatte en az 2 veya 3 çalışma yapılır yazdılar. Kendi tecrübemden ve sayfasındaki videolardan anladığım kadarıyla Zeynep Hanım merkezinin tanıtımını instagramda çok güzel yapmış. Çünkü benim gibi ince eleyip sık dokuyan biri bile etkileniyor. Çözüm ararken maddi manevi mağdur edildiğim için kendimi başladığım noktadan bile kötü durumda hissediyorum. Psikolojik olarak kaldıracak durumum kalmadı. İzlerin olduğu noktalardan tüyler tekrar çıktı. Ağda yapıp izleri arttırmaktan korktuğum için kaş usturası ile almaya başladım. Bu hafta özel hastanede dermatolojiye gidip izlere baktırcam. Ona göre başka bir merkez bakacağım. Gitmiş denemiş biri olarak Zeynep Polat'ın instagramda çalışma şeklini farklı gösterdiğini ve memnun olanların da başka merkezleri araştırmadıkları için memnun kaldıklarını düşünüyorum ya da maddi olanakları bu kadar yavaş çalışmayı kaldırıyor. Haksızlık yapmamak için şunu eklemek istiyorum. Zeynep Polat en başta bana 8-10 saat arası süreceğini söyledi ama ben bunu yoğunluktan dolayı olacağını sanıyordum. Elinin yavaşlığından dolayı ya da iğneli yapma şeklinden olacağını sanmıyordum. Yani hızlı olacak ama yine de 8 saat sürecek sandım. Hayır tamamen iğneli yapma şeklinden kaynaklanıyor. Bunu daha sonra anladım. Çünkü Zeynep Polat'ta bunu yaşayınca başka uzmanları araştırırken bir sürü video izledim. Tavsiyeleriniz varsa lütfen özel mesajla yazın ama lütfen gidip memnun kaldığınız bir yer olsun. İdil isimli yazarın tavsiye ettiği hiç kimseye gitmemenizi tavsiye ederim çünkü kendisi gittiğim yerler arasında en iyisi Zeynep Polat demişti. Sözde en iyisini denedim. Zaten merkezlerin reklamını yapmaya başlamış. Kendisi de bizim gibi bir müşteriyken video çekip uzman gibi sorular cevaplamış. Daha önce aşırı tavsiye ettiği merkezi daha sonra hiç tavsiye etmiyorum demiş. Yani kendisi daha doğru merkezi bulamazken izlenme almak için uzman gibi yönlendirmeler yapmış. Zaten instagram sayfasına bakarsanız tavsiyeleri ne kadar dikkate alınır anlaşılır. Benim hatam can havliyle ilk gördüğüm tavsiyeyi denemek oldu. Bundan sonra ince eleyip sık dokuyacağım. Gitmek istediğim yere küçük deneme yaptırıp gideceğim. Bu güvensizlikle nereye gidebilirim bilmiyorum.
İdil zaten çok biliyor yüzü delik deşik olmuş onun söylemesiyle Handan hanıma gittim küçük yalıdaki yüzüm lekeden geçilmiyor psikolojim bozuldu İdil’e yazdım Instagram adresini bularak ama ben bir kere gittim diyor Handan hanıma ben de bir sorun olmadı diyor bir kere gittiğin yeri ne Övüyorsun resmen sahtekar Ben de ona kanıp ona gittiğim için çok ama çok pişmanım yüzüm çok kötü durumda hiçbir şey önermiyor ne krem ne güneş koruyucu bile kullanmama izin vermedi neymiş kimyasalmış yüzüm resmen mahvoldu lekeler delikler

İğneli epilasyon sonrasında yüzünde su toplaması gibi bir durum yaşayan oldu mu? Favorilerimde minik minik sivilce benzeri seyler oluşmuştu ve anladım ki iğnenin girdiği yerler su toplamış. İnternette de benzer sorun yaşayan kimseye rastlamadım, iz kalmasından çekiniyorum

İdil zaten çok biliyor yüzü delik deşik olmuş onun söylemesiyle Handan hanıma gittim küçük yalıdaki yüzüm lekeden geçilmiyor psikolojim bozuldu İdil’e yazdım Instagram adresini bularak ama ben bir kere gittim diyor Handan hanıma ben de bir sorun olmadı diyor bir kere gittiğin yeri ne Övüyorsun resmen sahtekar Ben de ona kanıp ona gittiğim için çok ama çok pişmanım yüzüm çok kötü durumda hiçbir şey önermiyor ne krem ne güneş koruyucu bile kullanmama izin vermedi neymiş kimyasalmış yüzüm resmen mahvoldu lekeler delikler
Yaşadığınız durum için çok üzüldüm ben de handan hanima gidiyorum 6 seans oldu sanırım bariz bir azalma olmadı sanki.Oncesinde de şehir disinda 5 seans aldım.Yuzume gidiyorum ve o yüzden çok önemli iş kalıp kalmaması sizi çok iyi anlıyorum.Suan nasılsınız işleriniz düzeldi mi biraz.Handan hanıma devam etmek konusunda tereddütte kaldım şimdi boyle yorumlar görünce.
bende küçük bir delik oluştu ama onceki gittiğim yerden kaynaklı mi handan hanimdan mi onu tespit edemedim tüylü olmaktansa küçük bir iz beni çok rahatsız etmedi.Ama ileriki süreç için endişelendim şuan.Ne durumdasınız devam ettiğiniz bir yer var mi

Kadıköy civarındaysanız size benim epilasyoncumun numarasını verebilirim.benimki bittide:KK37:
Bana atar misiniz numarasını ve kime gidiyorsunuz hangi bölge için tüyleriniz yoğun muydu kaç seans sürdü sizinkiler acaba ben yüz için favori yanak çene boyun hepsi dahil 10seans gittim

Bana atar misiniz numarasını ve kime gidiyorsunuz hangi bölge için tüyleriniz yoğun muydu kaç seans sürdü sizinkiler acaba ben yüz için favori yanak çene boyun hepsi dahil 10seans gittim
ben de handan hanıma gidiyordum ama leke olmadı ben de uzun süreli gidemedim pandemiden açmış mı tekrardan göğüs bölgeme de yaptırdım 3 seansta bitirdi.. yüz sıkıntılı bir bölge hemen bitmiyor

şimdi üsküdarda bir bayana gittim tek seans hemen anlayamadım tabi sonucu bir defa gittim daha

Merhaba bana da Handan hanımı gittiğim bir dermatolog önerdi ama forumda yazılanları görünce korktum gitmemeli miyim

Evet hiçbir şey bildiği yok bilse hala kaç tane yer gezmezdi. Daha bir kere gittiği yeri öve öve bitirememiş sonra başka yere geçmiş. Kabukları keseleyin yazmış sonra sakın yapmayın yazmış. Uzmanlar kabuklara iyi bakın diyor bu kız kese yapın yazacak kadar bilinçsizce yönlendirmiş. İnsanlar da buna soru sorunca kendisini iyice uzman sanıp uydurma bilgiler veriyor. İnsanlarda hata, neden senin benim gibi bir müşterinin ağzına bakıyoruz ki. En son Zeynep Ocak diye bir başka uzmanı övüyordu. Ama o uzman da işlem yaparken kılları çekiyor, videolarda net görülüyor. Galiba reklam ücreti falan alıyor bu kız çünkü iğneli epilasyon uzmanları adının geçmesi için bana ulaşsınlar yazmış. Ben daha sonra Instagram hesabını buldum. Orada videoya ayak tabanını gösterdiği el hareketleri falan yaptığı saçma sapan videolara denk geldim. Yani ciddiye alınacak bir yanı yok. Sadece blog sayfasını okuyanlar yazdıklarını ciddiye almadan önce instagram sayfasına baksın.

Evet hiçbir şey bildiği yok bilse hala kaç tane yer gezmezdi. Daha bir kere gittiği yeri öve öve bitirememiş sonra başka yere geçmiş. Kabukları keseleyin yazmış sonra sakın yapmayın yazmış. Uzmanlar kabuklara iyi bakın diyor bu kız kese yapın yazacak kadar bilinçsizce yönlendirmiş. İnsanlar da buna soru sorunca kendisini iyice uzman sanıp uydurma bilgiler veriyor. İnsanlarda hata, neden senin benim gibi bir müşterinin ağzına bakıyoruz ki. En son Zeynep Ocak diye bir başka uzmanı övüyordu. Ama o uzman da işlem yaparken kılları çekiyor, videolarda net görülüyor. Galiba reklam ücreti falan alıyor bu kız çünkü iğneli epilasyon uzmanları adının geçmesi için bana ulaşsınlar yazmış. Ben daha sonra Instagram hesabını buldum. Orada videoya ayak tabanını gösterdiği el hareketleri falan yaptığı saçma sapan videolara denk geldim. Yani ciddiye alınacak bir yanı yok. Sadece blog sayfasını okuyanlar yazdıklarını ciddiye almadan önce instagram sayfasına baksın.
Kılları çekmekle kalmıyor zaten yaparken elleri çok titriyor Buda iyi bir şey değil

Kılları çekmekle kalmıyor zaten yaparken elleri çok titriyor Buda iyi bir şey değil

Bir de eli çok yavaş görülüyor. Dakika ücreti 7 lira mıydı neydi sormuştum. Yanında iki kişi daha yapıyor onların fiyatı ayrıymış. Ama sırf bu kız önerdi diye gitmem. Zaten izlerin tamamen geçmesini bekliyorum geçer mi bilmiyorum. Göz çevremde kırmızı noktalar şeklinde kaldı. Bazen lazere devam etseydim bile diyorum. Gerçekten bin pişmanım.

Zeynep Polat Epilasyon Çalışan Şiddeti Şikayetvar sitesinde Zeynep Polat'ın eşinin müşteriyle hakaretli konuşmasını okuyun. Zaten kendileri paylaşmış Whatsapp konuşmalarını. Başka kişiler de aynı benim durumum gibi aylarca geçmeyen kırmızı izlerden şikayet etmişler. Asla hatalarını kabul etmiyorlar.

ben de handan hanıma gidiyordum ama leke olmadı ben de uzun süreli gidemedim pandemiden açmış mı tekrardan göğüs bölgeme de yaptırdım 3 seansta bitirdi.. yüz sıkıntılı bir bölge hemen bitmiy

ben de handan hanıma gidiyordum ama leke olmadı ben de uzun süreli gidemedim pandemiden açmış mı tekrardan göğüs bölgeme de yaptırdım 3 seansta bitirdi.. yüz sıkıntılı bir bölge hemen bitmiyor
Göğüs çabuk bitiyor demişti evet

Yani Üsküdar'daki yere yüz için mi gittiniz acaba başka bölge içini
evet yüz için gidiyorum handan hanıma giderken yüzümü de aldırdım gittiğim kadarıyla pandemi çıkınca bir ara kapattım dedi sonra dönüş yapmadım galiba tekrar açmış ama bana çok uzakta marmaray ile gidiyordum ben o yüzden bu salgında gitmedim ben de

X