İğneli Epilasyon İstanbulun en iyi iğneli epilasyon merkezi

yasmingncc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
234
208
28
Selam kızlar, Belki eski konuma cevap yazanlar bilir artık başlamayı düşünüyorum ama hala iyi bir yer bulamadım.
İstanbulda ününü duyan, giden memnun kalan önermek istediği yer olan arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum..

Selam kızlar, Belki eski konuma cevap yazanlar bilir artık başlamayı düşünüyorum ama hala iyi bir yer bulamadım.
İstanbulda ününü duyan, giden memnun kalan önermek istediği yer olan arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum..

Size diger basliginizda cevap yazdim ama buradan da yazayim ben bakirköyde süsen hanima gidiyorum süsen hanim bu işin piri ustadi benim icin. sali gunu fotograflarimi ekleyecegim biz en basindan beri hep fotografladik her yerimi yaptim tum genital popomu dahi yaptik tum bacaklar artik son turlari yapiyoruz

Ne kadardır yaptırıyorsunuz acaba çünkü bir süre sonra geri tüylenme oluyormuş sanırım. Yüzünüzü de yaptırdınız mı? eğer iz kalmıyor diyorsanız ben yüzden başlamak istiyorum..

Ne kadardır yaptırıyorsunuz acaba çünkü bir süre sonra geri tüylenme oluyormuş sanırım. Yüzünüzü de yaptırdınız mı? eğer iz kalmıyor diyorsanız ben yüzden başlamak istiyorum..

Nisanda başladik ilk iki tur cok calistik cunku ben jilet ve tüy dökücüler kullanmistim kıl köklerini beslemişim farkinda olmadan her kökten ikişer üçer kıl çıkıyordu şimdi salı günü son tura başlayacagız. igneli epilasyonda tekrar kıl çıkmaz çünkü kökleri kapanıyor ben yüzümü de yaptirdim biyik kismi hafif cenede vardi o da cimbizdan dolayi oldu cimbiz vurunca sertleştiler şuan da bir sikintim yok cok sukur açikcasi iş sabir isteyen bir iş vazgecmezseniz biter bir yerinizi kalemle cizin ve o bölgeye iki tur yaptirin denemek icin farki görün baktiniz sonuc var devam ederseniz

Güven veriyor gerçekten facebook profillerini ziyaret ettim 20 yıldır uzman olarak yapıyorlarmış değerlendirmelerde iyi bakalım, şuan 2 şık arasındayım biri an estetik diğeride süsen güzellik. Konunu göremedim etiket atma şansın varmı?

Güven veriyor gerçekten facebook profillerini ziyaret ettim 20 yıldır uzman olarak yapıyorlarmış değerlendirmelerde iyi bakalım, şuan 2 şık arasındayım biri an estetik diğeride süsen güzellik. Konunu göremedim etiket atma şansın varmı?

Konumunu google dan süsen güzellik bakırköy olarak yazarsaniz cikiyor numarasi da 0212 542 65 11

Ben bugun fotograflarimi bastim konu açarak oradan bakabilirsiniz öncesi ve sonrasina

İğneli epilasyon da bittiğinde bir daha çıkmıyor,kuzenim 20sene önce yaptırdı bitti ve çıkmıyor, ben onun yerine lazer yaptırdım şimdi hala kalanlar bitsin diye uğraşıyorum igneliye başladım bağdat caddesi Caddebostan da arkadaşımın tavsiyesiyle gittim temiz güler yüzlü biri canan hn, ckm karşısında salonun adı eleia

Zeynep Polat Tekin kesinlikle. Ben yanaklarımı favori bölgemi ve çenemi yaptırdım. Maksimum 1 yılda sıfırlandı aşırı derecede memnunum iz falan da kalmadı. Çok dikkatli yapıyor işinde çok profesyonel ve ciddi.

Ben bikac yer denedim. En son suanda zenan guzellik salonuna gidiyorum bahcelievlerde, onceki yerlere gore daha cok aciyor ama 6 ay boyunca gittigimde %10 azaldiysa diger yaptirdigim yerde, burda %50 bi turda azaldi diyebilirim o yuzden cok memnunum simdilik. Yaza kadar koltuk alti, alt bacak ve ozel bolgeyi bitiricem diye umud ediyorum

Merhaba herkeze biz izmirde yaptiriyorduk kiz kardesimin istanbulda olmasi sebebi ile burada arastirma yaptik ve dediginiz zeynep hanimdan randevu aldik gittik. 3 seans o gitti 1seansta ben gttim. can acitmiyor cunku verdigi ışının derecesi düşük biz izmirde yaptirdigimizda yerimizden hoplardik ışının yuksek olmasi sebebi ile. Işının düsuk olmasi demem işlemin o kadar uzun seanslar surmesi demek. Onuda gectim eli cok yavaş zeynep hanimin kardesimin 50 dk da yaptirdigimiz islemi 1,5 saatte yapti. Benim artik azaldigi icin tuylerim 10 dk lik seansla toparlatiyordum 15 dk da temizleyemedi cunku oldukca agir calisiyor.Ve bu esnada biri gelirse ya da telefonla konustugunda islemin dakikasini durdurmuyor. En son ki seansimizda hesaplamada yanlislik oldu sanirim yarim saat sonra calisan bayan arayip yanlis hesap odedigimizi 6 tl daha borcumuz oldugunu soyledi. 6 tl odenir zor degil ama eger onlar bunun hesabini yapiyorsa bende islem sirasinda sureyi doldurmamis olmasini sebep gosterebilirim. Kaldi ki zaten cok yavas yapiyor. Benim o kadar yaptirdigim surede kardesiminde benimde yuzumuz tertemiz olurdu ama hanim hanim efendi yavas olup yetistiremedigi icin ince kıllarımız kaldi ve 15 gun dolmadan kalanlari tekrar toparlatmak icin gitmemiz gerekiyor. Susen guzellik merkezinin deneyecegiz bu hafta sonuclari bildiririm size. Zeynep polattan memnun kalmadim tavsiye de etmiyorum maddiyata dayali iş yapmalari bana samimi gelmedi biraz enayi yerine kondugumuzu dusundurttu bize

Süsen guzellik merkezine gittik igneli lazer islemini ilk kez yaptirdik cok ama coook memnun kaldik sonunda guvenilir bir yer bulduk kesinlikle tavsiye ederim.

İzmir'de nereye yaptırdığınızı öğrenebilir miyim bende izmirdeyim iz leke kalmasından çok korkuyorum yüz bölgesi olduğu için cevap verirsen çok sevinirim

Nisanda başladik ilk iki tur cok calistik cunku ben jilet ve tüy dökücüler kullanmistim kıl köklerini beslemişim farkinda olmadan her kökten ikişer üçer kıl çıkıyordu şimdi salı günü son tura başlayacagız. igneli epilasyonda tekrar kıl çıkmaz çünkü kökleri kapanıyor ben yüzümü de yaptirdim biyik kismi hafif cenede vardi o da cimbizdan dolayi oldu cimbiz vurunca sertleştiler şuan da bir sikintim yok cok sukur açikcasi iş sabir isteyen bir iş vazgecmezseniz biter bir yerinizi kalemle cizin ve o bölgeye iki tur yaptirin denemek icin farki görün baktiniz sonuc var devam ederseniz

Merhaba. İz problemi yaşadınız mı acaba ? Cevaplarsanız çok memnun olurum 🙏🏻

İzmir'de nereye yaptırdığınızı öğrenebilir miyim bende izmirdeyim iz leke kalmasından çok korkuyorum yüz bölgesi olduğu için cevap verirsen çok sevinirim
İzmirde ilayda guzellige gittim ben. Ajda hanim yapti islemlerimi. Hem eli cok hizli hemde fiyatlari guzel. 3 aydan fazladir gitmiyorum şuan da bitti tuylerim. Cok sukur
Leke iz vs kalmiyor kizlar hic merak etmeyin. Yuzumde tek bir iz yok

X