İsveç diyeti günlüğüm

Ess8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2020
63
99
25
Yarından itibaren isveç diyetine başlıyorum kızlaaaar. Ama öyle 13 günde devasa kilo kayıpları beklemiyorum (5 günlük su orucum yeni bitti). Hedefim 3-4 kilo vermek. Yapmak isteyen olursa beraber ilerleyebiliriz 💃💃💜
1.gün-71.5
3.gün-68.55

Son düzenleme:
69 bıraktığım kilom olmuş 71.. Su orucundan sonra her şeyi de yemeyin ben ettim siz etmeyin 😂 😂 13 günde çözeriz ama 😊😊😊

GÜNAYDINN ♥️Gün sonunda yediklerimi paylaşacağım ✨ ✨ et yerine tavuk tüketeceğim et yemek zorluyor beni sıkılırsam ete dönüş yapacağım. Bol zayıflamalı bir gün olsun..

Benim de ıspanağım yok yumurta da bi tane kalmış markete giderim hava durumu izin verirse gitmişken biraz da yürürüm

Sabah 8 gibi kahvemi içtim.
11.30da öğle yemeği yedim. Yumurta ıspanak ve domates
4te de tavuk ve salata yeyip günü kapatacağım. Sonrası nefs ile mücadele ama açlık öldürmüyor, şahit oldum😂😉

Ispanak fazla gelmiş olabilir ne kadardı bilmiyorum Demet halinde satılıyordu
A5EE7A8A-6167-4208-933C-2C9A7687C552.jpeg

Ve daha şimdi yiyorum benim akşam öğünü sarkacak galiba 7 buçuk 8 gibi yerim ben de

Ara öğün oluyor mu? Bir avuç kuru yemiş, elma, yoğurt gibi?

Maalesef diyetin aslında ara öğün gibi bir seçenek yok. Listedekiler neyse o. Liste dışı kafein almak dahi yasak 🤨😒

Bende başlamak istiyorum 2 ay sonra emzirmeyi kesecem. Bakalım 🙄🤔 benim de çok değil ama az olanı vermek zor bence 😅
Şuan 64 istediğim 56..

İşe yarıyor mu test edelim biz 🤪 yaramıyorsa yol yakınken vazgeçersiniz. Canlı denekleriz fena mı 💃💃💃💃

X