Lazer Epilasyon İzmir mediderm lazer epilasyon

Babylisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2015
89
18
Kızlar bütün sayfaları okumama rağmen iyice kafam karıştı. Sahte hesaplarla karalama ya da abartılı övmeler var. Sıkça adı geçen alsancak novar ve mediderm e gittim. Novar söylenenlerin aksine bomboştu ve tüm vücut için çok uygun bir fiyat verdiler. Mediderm çok kalabalıktı ama gözüme daha profesyonel gözüktüler. Form doldurtup üst katta estetisyenle görüştürdüler ve kıl yapımı inceledikten sonra novarın 2 katı bir fiyat verdiler tabi indirimlerle birlikte. Mediderm fiyata rağmen daha iyi bir yer olarak geldi. Gidip memnun kalan ya da olumsuzluklarla karşılaşan var mı acaba ?

Novardan genel olarak pek memnun kalan yok benim arastirdigim kadariyla. Ablam yüzü için gitti 2-3 seans gittiği zaman çok iyidi ama bırakınca normalden daha fazla çıktı bi arkadaşım da komple vücud gitti memnun değil oda malesef

Novardan genel olarak pek memnun kalan yok benim arastirdigim kadariyla. Ablam yüzü için gitti 2-3 seans gittiği zaman çok iyidi ama bırakınca normalden daha fazla çıktı bi arkadaşım da komple vücud gitti memnun değil oda malesef
Evet bu şekilde çok fazla şikayet var başka önerebileceğiniz bir yer var mı ?

Ben alsancakta Elegant güzellik merkezinde gidiyorum 4 seans gittim 3seansim var daha memnunum pek bilindik biyer değil

ben medislim e gidiyorum. kol için. kol zor bi bölgeymiş o yüzden cokta iy bi sonuç alamadım
en kötü yanından birisi çok fazla beklemek zorunda kalıyorum. özellikle kontrol için gittiğim zaman. ona ayrı randevu yamayıp araya sıkıştırırz diye düşünüyorlar sanırım.öyle oluncada 1 saate yakın beklediğim zamanlar bile oldu:sinirli:

mediderm ve novaraya görüşmeye gittim novara çok basit geldi bana hiç profesyonel gelmedi ve ücreti çoktu mediderm daha profesyonel fiyatlarda gayet uygun 6 seanstan sonra yüzde 50 düşüyo fiyat gamze hanıma gidiyorum ben ve çooooook memnunum kesinlikle herkese rahatlıkla tavsiye ederim çook araştırdım bu konuyu

mediderm iyi ama pahalı novar nutra bunlar ııhhh hele hele mavi ışık uzak dur benim görüşüm ama son karar senin tabi içine sineni seç ... hatay civarındaysan naplass die bir yer var öneririm

Arkadaşlar ben mediderm e başladım. İlk seansım geçen aydı ve çok memnun kaldım. Geçen hafta kontrol seansım vardı ve kontrol seansım bile normal seans gibi 1 saat sürdü. Normalde 2 güne bir jilet uygulardım şuan ise kıl falan yok. 2.seans için 1.5 2 ay sonra gel dediler. Şuan için ben çok memnunum kızlar

Arkadaşlar ben mediderm e başladım. İlk seansım geçen aydı ve çok memnun kaldım. Geçen hafta kontrol seansım vardı ve kontrol seansım bile normal seans gibi 1 saat sürdü. Normalde 2 güne bir jilet uygulardım şuan ise kıl falan yok. 2.seans için 1.5 2 ay sonra gel dediler. Şuan için ben çok memnunum kızlar
Merhaba hayirli olsun canim yuz bolgesine gidiyormusun ve ucreti nedir biliomusun

Malesef yüz için başlayamadım kışın başlamayı düşünüyorum. Fiyatı da bilmiyorum ama yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Yüzüm için sorduğumda deneme atışı yaparız ona göre başlarız demişlerdi. Çünkü başka yerler gibi direk biter diyip ümit vermiyolar. Benim uygulamamı yapan fatoş abla var bana fiyat konusunda yardımcı oldu. Gidip bir konuşun derim yardımcı olacaklardır

ben de mediderm e esra hanıma kol bölgesi için gidiyorum. azalma bile yok tavsiye etmiyorum

Merhaba, ilk kontrol seansımın ardından yaklaşık 1.5 ay geçti. Genel olarak kıllarım artık tüy kıvamına geldi inceldiler. Genitalde toplamda 10 tüy anca var. Bacaklarımda da belirli bölgelerde ada şeklinde var ama rahatsız edici değil çünkü çok inceler. Kollarımda da azalma var ve gözle zor seçiliyorlar. Tek problem yaşadığım yer sol koltuk altım oldu. Sağ koltukaltımda tek tük tüy varken sağ koltukaltımdakiler daha fazla. Genel olarak daha ilk seans + kontrol seansım olmasına rağmen çok memnunun özellkle artış olmadığı için mutluyum.

Merhaba, ilk kontrol seansımın ardından yaklaşık 1.5 ay geçti. Genel olarak kıllarım artık tüy kıvamına geldi inceldiler. Genitalde toplamda 10 tüy anca var. Bacaklarımda da belirli bölgelerde ada şeklinde var ama rahatsız edici değil çünkü çok inceler. Kollarımda da azalma var ve gözle zor seçiliyorlar. Tek problem yaşadığım yer sol koltuk altım oldu. Sağ koltukaltımda tek tük tüy varken sağ koltukaltımdakiler daha fazla. Genel olarak daha ilk seans + kontrol seansım olmasına rağmen çok memnunun özellkle artış olmadığı için mutluyum.
hangi uzmana yaptırıyorsunuz acaba

Ben bu gün başladım pure life Alsancakta ama deneme atışı kıl incelemesi falan olmadı aksilik olur mu bu şekilde ben direkt odaya girdim 5dakika yapıldı çıktım ve ciddi acıdı bu ilk sefere mahsus mu dayanılcak gibi değil çünkü:KK43:

Merhaba dün 2.seansım vardı ilk seans gibi 45 dakika civarı sürmedi yaklaşık yarım saat sürdü. Kıllarımda gözle görülür azalma var ve ben sürenin azalmasını kılların azalmasına bağlıyorum. Kontrol seansım 20 gün sonra değişimleri yazmaya devam edeceğim.

Ben bu gün başladım pure life Alsancakta ama deneme atışı kıl incelemesi falan olmadı aksilik olur mu bu şekilde ben direkt odaya girdim 5dakika yapıldı çıktım ve ciddi acıdı bu ilk sefere mahsus mu dayanılcak gibi değil çünkü:KK43:

hangi bölge 5dk sürdü?

X