Kalıcı Makyaj Uygulamaları Izmir Sevil Arslan

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Merve2407

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
1.259
2.816
31
Kalici eyeliner ve kalici kas icin gittim cok memnunum. Kalici dudak dusunuyorum simdi de yaptiranlar aciyor mu

Merhaba bir arkadaşım kendisine kalıcı dudak pigmentasyonu yaptırdı ,( bu işlemi yaptıran herkese uçuk kremi kullanması gerektiğini söylüyor ki arkadaşımda talimatlara bir bir uydu ama yine de bir süre sonra dudağında uçuk çıktı ve o kısımdaki boyada atma oldu .Arkadaşım ,tekrar kendisine gitti ama bu sorun düzeltilmedi .Sürekli dudak kalemi ile o kısımı eşitliyor .Cilt tepki verebilir uçuk çıkması tabiki normal ama normal olmayan ortaya çıkan sonucun arkadaşımı mutlu etmemesi.Tercih size kalmış.

Merhaba! Arkadaşim dudak renklendirme yaptırdı, biraz uçuk çıkmış, 1 ay sonrası rötüş işlemine alınmış, şimdilik çok güzel ve doğal duruyor. Önder estetik Alsancak ‘ta

Merhaba! Arkadaşim dudak renklendirme yaptırdı, biraz uçuk çıkmış, 1 ay sonrası rötüş işlemine alınmış, şimdilik çok güzel ve doğal duruyor. Önder estetik Alsancak ‘ta
Ben de orası kaşlarıma kalıcı makyaj yaptırdım. Memnun kaldım

X