İzmir'de ilkokul tavsiyesi verebilecek olan var mı?

as_narcicegim

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
614
187
Herkese merhaba.İş nedeniyle yakın zamanda İzmir'e taşınacağız. Önce okul işini halletmek istiyorum. Evi yakınına taşıyacağım. Tavsiye edebileceğiniz bir ilkokul (sınıf mevcudu nispeten az, suriyelilerin bulunmadığı, sosyal faaliyetlerin olduğu) öğretmenlerin sevgidolu olduğu bir ilkokul önerebilecek olan varsa çok sevnirim. Ya da malum ilkokulda sınıf öğretmeni önemli bir faktör. Erken okuma yazmayı sökmüş bir çocuğa faydalı olup destekleyebilecek bir öğretmen önerisi olan?

Herkese merhaba.İş nedeniyle yakın zamanda İzmir'e taşınacağız. Önce okul işini halletmek istiyorum. Evi yakınına taşıyacağım. Tavsiye edebileceğiniz bir ilkokul (sınıf mevcudu nispeten az, suriyelilerin bulunmadığı, sosyal faaliyetlerin olduğu) öğretmenlerin sevgidolu olduğu bir ilkokul önerebilecek olan varsa çok sevnirim. Ya da malum ilkokulda sınıf öğretmeni önemli bir faktör. Erken okuma yazmayı sökmüş bir çocuğa faydalı olup destekleyebilecek bir öğretmen önerisi olan?
Devlet okulu mu arıyorsunuz? Ekonomik olarak yüksek semtlerin okulları da diğer yerlere göre daha iyi olur herzaman..ızmirde kiralar v.s inanılmaz arttı..karsiyaka tarafında mavişehir, atakent tarafı okullarını önerebilirim..

Okul bulabildinizmi bizde aynı şekilde yeni yltasinicagimiz için okul arıyoruz .

Okul bulabildinizmi bizde aynı şekilde yeni yltasinicagimiz için okul arıyoruz .
Merhaba bizimde tayinimiz İzmire çıktı ilkokul 2. Sınıfa geçen oğlum var onun için okul araştırıyorum evi de ona göre tutacağım tavsiye edeceğiniz okul yada iyi bir öğretmen var mı acaba izmir hiç bilmediğim bir şehir

X