izmirde önerebileceğiniz kızlık zarı dikimi yapan doktor ismi lütfennnnn acillll

cazcuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2011
1
0
arkadaşlar çok acil nolur yardım edin izmirde kızlık zarı dikimi yapan doktor ismi önerin ama nolur iyi bi doktor olsun sonuç alınmış bi doktor olsun yalvarırım yardım edin çok acillllll delircem en sonunda

Neden bu kadar acil? yakın zamanda evleneceksin sanırm?? İnternetten araştır bence. Bilgi veren olmamış henüz:KK43:

Ben kadın dogum muayenehanesindeyim yerimiz karşıyaka çarşısında istersen ara yardımcı olayım alper gumusalan olarak bakabilirsiniz

mustafa alihanoğlu diye biriyle görüştüm, alsancakta netten bakarsan hastane ismi de çıkıyo, bir tek orası çıkıyo baktığım zaman görüştüğümde tecrübesi ve eğitimi yeterli gibi geldi bilmiyorum bir bak istersen bende araştırıyorum.

ben uzun süredir araştırıyorum ama m.alihanoğlundan başka kafama yatan birini bulamadım, kısa bir süre sonra gitmeyi düşünüyorum :KK43:

Canlarım,bende İzmir'de oldum hymenoplasti fleep yöntemiyle OP.DR.ŞENAY AYCAN doktorum...

cnm öncelikle teşekkürler yardımın için , doktorun yeri nerede ve en önemlisi sonuca ulaştınmı yani kanama oldumu?

Canım yeri Karşıyaka'da git bi ilk önce görüş fikir al emin ol seni çok rahatlatçak internete yaz op.dr.şenay aycan yaz çıkar adresi karşıyaka çarşısından bir durak sonra in ordan kolay bulursun...

1.5 yıl oluyor yaptıralı fleb yöntemiyle yaptırdım evlilik falan yok ufukta ama evlenmeden 2.3 gün önce kontrole çağırıo zaten neolur neolmaz diye şunuda söyliyim beni hem fleb yöntemiyle ameliyat yaptı hemde vajina içini daraltabildiği kadar daralttı, allah razı olsun ondan . seni çok iyi anlıorum insan çok zor durumda oluo psikolojisi bozuluo ama napçan sağlık olsun allah bidaha yaşatmasın böle şeleri güven olmuo kimseye...hiç korkma ara randevu al görüşmeye git o anlatır zaten sana herşeyi.

mustafa beyi herkezi tavsiye ederim gerçekten işinde çok iyi ve çok rahatlatıyor düşünenler bence bi gidin konuşun emin olun çok rahatlayacaksınız...

Merhaba benin bi sorunum olmadı ancak çok yakın bir arkadaşımın kuzeni için operator doktor mustafa alihanoğluna gittiğini duydum.Çok başarılı geçmiş ve kuzeni şimdi evli ve hamile.İlk gece de hiç bir sorun yaşamadan atlatmışlar.

X