Jet Sosyete

Anti Depresan

☁ ATATÜRK ☁
Pro Üye
Anneler Kulübü
23 Temmuz 2014
5.359
17.586
Bir Gülse Birsel hayranı olarak kaçırmayanlardanim...Takip etmek isteyen arkadaşlarla sohbet edebilir pazar gunlerinin keyfini cikarabiliriz :)

images (42).jpeg

Bende Avrupa Yakasını çok seviyorum.Yalan dünyayı çok iyi bulamadim.En son filmi aile arasında ise çok iyiydi :)
Gülse Birsel fazla görünmediği için iyidir belki de:KK70:avrupa yakasında ekip çok iyiydi. Yalan dünyada gülse hariç kadro tamamen değişti. Şimdi yalan dünyanın kadrosunun yarısı var galiba yeni dizide.

Şu güldür güldürdeki adamdan umutluyum. O olunca iyi olabilir belki :KK73:

Ben sevemedim bu diziyi ya. Üzgünüm, 20 dakika anca dayanabildim valla. Avrupa Yakası neredeee bu nerede. Bildiğin Türk Malı diye bir dizi vardı onun gibi olmuş, kurgu benzer, dekorlar benzer. Yani Avrupa Yakası'yla bu diziyi kıyaslıyorum, ikisini de Gülse'nin yazmış olduğuna inanamıyorum.

Gülseyi begenir ve çok takdir ederim..
bir kadın olarak erkek egomenyası altında ki sektör de mücadele ediyor senelerdir..
beğenmesekte izleyelim :))

Neden canım ?
Gerçi neden demek pek saçma oldu.Vardir bir bildiğiniz :KK36:

Estağfirullah canim ❤
Şöyle açıklayım
Ben pek fırsat bulup izleyemiyorum izlemekte pek istemiyorum ya boş vakit geçiriyor gibi hissediyorum
En önemlisi oğlum en azından büyüyene kadar tv e bakmasın çünkü bir kez denk geldi oyuncağı ile oynarken uyuşmuş gibi bakıyordu tv e onu uyuşturmak istemiyorum açıkçası kuzum

Merakla bekliyordum ama hayalkırıklığı oldu.
Dizinin dekoru çok gözüme battı, 80 lerden kalmış gibi duruyor. Aksesuarda fazla detaya kaçmışlar, ıvır zıvır dolu. Kahverengi tonların hakim olması hoş görünmüyor. Peruklar da çok kötü olmuş, kısacası görsellik olumsuz.
Bartu Küçükçağlayan ın rolü yama gibi duruyor. Sanki Bartu da kadroda olsun diye sonradan eklenmiş. Evin kızı çok büyük, 20 yıllık evli bir çiftin kızı daha genç olmalıydı. Sarp Apak da rolüne büyük kaçmış.
Yazacak çok şey var da asıl önemlisi dizi akmadı ve güldürmedi. Avrupa Yakası ilk başladığı zaman kimse beğenmemişti, çoğunluk sonradan sevdi. Ben onu ilk bölümden beğenmiş biri olarak beklentim farklıydı. Belki birkaç haftaya oturur diye umuyorum.

Merakla bekliyordum ama hayalkırıklığı oldu.
Dizinin dekoru çok gözüme battı, 80 lerden kalmış gibi duruyor. Aksesuarda fazla detaya kaçmışlar, ıvır zıvır dolu. Kahverengi tonların hakim olması hoş görünmüyor. Peruklar da çok kötü olmuş, kısacası görsellik olumsuz.
Bartu Küçükçağlayan ın rolü yama gibi duruyor. Sanki Bartu da kadroda olsun diye sonradan eklenmiş. Evin kızı çok büyük, 20 yıllık evli bir çiftin kızı daha genç olmalıydı. Sarp Apak da rolüne büyük kaçmış.
Yazacak çok şey var da asıl önemlisi dizi akmadı ve güldürmedi. Avrupa Yakası ilk başladığı zaman kimse beğenmemişti, çoğunluk sonradan sevdi. Ben onu ilk bölümden beğenmiş biri olarak beklentim farklıydı. Belki birkaç haftaya oturur diye umuyorum.

Evet sanki biraz zoraki olmuş birşeyler..
Bende aynı şeyleri hissettim.
Umarım diğer bölümler daha ilgi çekici olur..Ortalık dram dizilerle dolu biraz gülmeye ihtiyaç var.

Dekor cok sahte duruyor ve dizi oldugunu insanin sanki gozune sokuyor.

Karakterler bildik karakterler onceki dizilerde degisik tiplemeler cikmisti bunda cikicagini zannetmiyorum.

Asli Bekiroglu ve Sarp Apak i cift yapmislar ama kiz sanki adamin cocugu gibi duruyor.

Gulse Birsele o tip hic gitmemis.
Hasibe Erene de sosyetik degil de halktan roller daha cok iyi gidiyor.

Ben aynı tiplerden sıkıldım artık.
Başlarken de o düşünce ile başladım ama dedim belki bu açığı kaparlar ama yok.
Skeçler felan yapılıyordu bir kanalda yine Bartu felan aynı kadro.
Gülse için şans verdim ama sanırım bu dizi tutmayacak

X