Saç Kesim Şekilleri kabaran saçlara çözümm :))

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
boyanınca da kabarmıyor saçlar ilk boyandığında biraz daha uzun süre fönlü gibi durabiliyor.. var mı boyadan sonra farkeden ...

ben bunu yaklaşık 3 ay kullandım gayet memnundum ama en sonunda saçlarım çok yaglı gözüküyordu belli bir süreden sonra artık dogal görünüm istiyor insaqn o yüzden 2 haftadır kullanmıyorum daha dogal oluyor ama bebe yagından önceki gibi degil buklelerim artık kullanmasamda dalgalarım çok düzgün

boyanınca da kabarmıyor saçlar ilk boyandığında biraz daha uzun süre fönlü gibi durabiliyor.. var mı boyadan sonra farkeden ...

evet canm benimde öle olmuştu :) kızlar saçlarımın uçlarında hafif sarılaık kalarak saçlarım kumral bon modeli yapsam mı die düşünüyorum ama çok kabarık

bebe yağını bende kullanıyorum ve memnunum .
önemli olan az kullanmak ve sadece uçlara sürmek bide güzel kokuyo ,ama ikinci gün yıkıyorum ben saçımı çünkü fazla yağ saçı dökebilir diye biliyorum.

iyi sonuç alanlar hangi marka kullanıyor??? ben de jhnsons ın papatya özlü olanı var ama hiç memnun değilim güzel koktuğundan bahsedenler olmuş hiç koku fakan yok benm kullanmdığımda..:63:tavsiye bekliyorum :KK71:

bunu sürünce jöle sürmeye gerek kalmıyo di mi?bir de kurutma makinesiyle kurutabilir miyiz?ben ıslak bırakmaktan hoşlanmıyorumda...

Bu kadar olumlu yorumdan sonra denemeye değer..hazır elimin altında da varken..:)..konu saç ama bi arkadaş göz makyajı için de tavsiye etmiş bebek yağını hoşuma gitti..daha önce duymamıştım..acaba göz çevresinde yağlanma,ufak torbacıklar vs.yapıyor mu..bir de başka bir arkadaş sonrasında düzleştiricinin zararlı olup olmadığını sormuş ama takip ettiğim kadarıyla cvbı yakalayamadım..kullanan arkadaşlar var mııı..bu güzellik sevdası daha çooookkk yaratıcılığımıza yaratıcılık katacak anlaşılan..:)

Bu kadar olumlu yorumdan sonra denemeye değer..hazır elimin altında da varken..:)..konu saç ama bi arkadaş göz makyajı için de tavsiye etmiş bebek yağını hoşuma gitti..daha önce duymamıştım..acaba göz çevresinde yağlanma,ufak torbacıklar vs.yapıyor mu..bir de başka bir arkadaş sonrasında düzleştiricinin zararlı olup olmadığını sormuş ama takip ettiğim kadarıyla cvbı yakalayamadım..kullanan arkadaşlar var mııı..bu güzellik sevdası daha çooookkk yaratıcılığımıza yaratıcılık katacak anlaşılan..:)

denedim ben de saça bebe yağı. sihirli bi etkisi yok yani.
göz çevresine sık sık YAĞ sürmek zararlı olur. göz çevresi için en iyi temizleyici acıbadem sütü veya gül suyu olabilir.
düzleştirici temiz veya hafif kremlenmiş saça uygulanabilir bence, yağ sürülmüş saçta etkili olmaz hem de bozulur.

Dün akşam umudum olmayarak denedim ama çok memun kaldım gerçekten işe yarıyor çok teşekürler iyiki bu siteyi tanıdım

aslında haklısın saç dipleri hızlı yağlandığı için güçlüdür bebe yağıda saçı yatıştırıp koruyacaktır kesinlikle denicem saç uçlarıma sağol :)

Son düzenleme:
denedim saçlarım hafif dalgalıdır şekilsizdir ama buna ragmen cok hos cok dogal durdu ilk gün biraz fazla kacırdım yagı ama sonra 3 damla elime döküp yaydım saç uçlarımı elimle taradım sonuca bayıldım. fön maşa özel günlerde yapılıcak artık :nazar::nazar:

bebe yağı yöntemini yaklaşık bi senedir uyguluyorum.ve çook memnunum. arkadaşlarında dediği gibi miktarı çok önemli abartırsanız saçınız yapışıo ve yağlı duruyo.kesinlikle diplere ve yakın yerlere sürmeyin.benim saçlarım hafif dalgalı ama felaket kabarıyo özellikle yıkadıktan sonra.durulanmayan kremler dahil kullanmadığım şey kalmadı.kesinlikle tavsiye ediyorum ama mucize gibi bişey beklemeyin öyle fön yada maşa gibi durmuyo ama çok doğal ve bakımlı duruyo.ben johns baby inin lavantalı olanını kullanıyorum muhteşem kokuyo.en iyi kullanma yolu sprey şişesini almak.ve saça tam ıslakken değil nemliyken sürmek.umarım sizdede işe yarar.

bende denedim biraz önce ama ölçüyü nedense ttuturamıyorum. ve johnsons baby hiç kokmuyor :mad: yarın çıkıp dalin almalıyım :KK43:

X