Kalıcı makyaj yaptıranlar

Hayatımda ilk kez kaş ve dudak kontür yaptırdım,yaptırmaz olsaydım.. 22 haziranda başladım rötüşe gittim dikkatsiz bir çalışmayla eğri büğrü bir dudağa çevirdi dudağımı.. Onu silicez dedi bir sürü yara izi oldu şu an hala izi geçmedi.. Daha beter bir görüntüye kavuştum kısacası verdiğim bir dünya para da cabası.. Artık herkesin senin dudağına ne oldu demesindende keşke iyi araştırıp bunu bilen birine yaptırsaydın demesinden de sıkıldım.. Çünkü bu işi bildiğine inanmıştım.. Kısacası paranızla rezil olmak istemiyorsanız kesinlikle uzak durun derim!!paramı istiyorum paramı geri ödemiyorlar onlara facebook ta olumsuz yorum yazmışım diye.. Yalan yanlış olumlu yazılar yüzünden geldiğim nokta ortada.. Böylesi bir iş ahlakı yani sözün bittiği yerdeler..

Buraya yazmıştım kaş kontürü için perşembe randevu aldığımı. Gittim yaptırdım şuanda hiç bir sorun yok. Öncelikle Ceylin Arpakuş çok ilgili ve nazik, asla sizin istemediğiniz bir şeyi yapmıyor. Yarım saatten fazla kaşlarıma şekil verdi, en yakışanı bulmaya çalıştı ve buldu da :) Sonra işleme başladı 2,5 saatten fazla sürdü. Acı oldu tabi, olmadı desem yalan olur. Ama dayanılmayacak bir acı değil ki benim canım çok tatlıdır iğne bile yaptıramam. Ama uyuşunca geçiyor ilk 5 dk biraz acıdı o kadar.

Şuan 2. günün sorundayım kremi düzenli sürüyorum. 20 gün sonra rötüş için gideceğim. Biraz koyuluk var ama açılmaya başladı bile. Yarın sabah duş alacağım sanırım biraz daha açılacak. Rengi kahverengi ama özellikle açık bir ton yaptı. Koyu rengi açmak zor ama açık rengi kolayca koyultabiliriz dedi Ceylin, bu yüzden ilk etapta daha açık bir kahve tonu yaptı rötüş zamanı renge bakıp ona göre koyuluğuna karar vereceğiz. Ceylin'in kendi kaşları da kontür, yeni yapmış ama çok doğal duruyor. Şuana kadar içim gayet rahat. İnşallah rötüş yapılıp renk oturduktan sonrada memnuniyetim devam eder.

Burdan bilgi vermeye devam edeceğim. Kaşlarım tam otursun foto da ekleyeceğim.
Sevgiler.

Buraya yazmıştım kaş kontürü için perşembe randevu aldığımı. Gittim yaptırdım şuanda hiç bir sorun yok. Öncelikle Ceylin Arpakuş çok ilgili ve nazik, asla sizin istemediğiniz bir şeyi yapmıyor. Yarım saatten fazla kaşlarıma şekil verdi, en yakışanı bulmaya çalıştı ve buldu da :) Sonra işleme başladı 2,5 saatten fazla sürdü. Acı oldu tabi, olmadı desem yalan olur. Ama dayanılmayacak bir acı değil ki benim canım çok tatlıdır iğne bile yaptıramam. Ama uyuşunca geçiyor ilk 5 dk biraz acıdı o kadar.

Şuan 2. günün sorundayım kremi düzenli sürüyorum. 20 gün sonra rötüş için gideceğim. Biraz koyuluk var ama açılmaya başladı bile. Yarın sabah duş alacağım sanırım biraz daha açılacak. Rengi kahverengi ama özellikle açık bir ton yaptı. Koyu rengi açmak zor ama açık rengi kolayca koyultabiliriz dedi Ceylin, bu yüzden ilk etapta daha açık bir kahve tonu yaptı rötüş zamanı renge bakıp ona göre koyuluğuna karar vereceğiz. Ceylin'in kendi kaşları da kontür, yeni yapmış ama çok doğal duruyor. Şuana kadar içim gayet rahat. İnşallah rötüş yapılıp renk oturduktan sonrada memnuniyetim devam eder.

Burdan bilgi vermeye devam edeceğim. Aşağıdaki foto ilk yapıldığı hali. Rötüş bittikten sonra de foto ekleyeceğim.
Sevgiler. $IMG_1359.PNG

Burdan bilgi vermeye devam edeceğim.
İlk foto eski kaşlarım. 2. foto kontürün ilk yapıldığı hali. Rötüş bittikten sonra de foto ekleyeceğim.
Sevgiler.

Eki Görüntüle 939251 Eki Görüntüle 939252

Ceylin HN bende. Çok araştırdım ama bana çok uzak olduğu için yaptıramadım. Ama gayet başarılı bu konuda. Ben Marmara forumda ki pronailde yaptırdım ve memnun kaldım. Gayet ilgililer. Banada aynı şekilde önce açık yaptılar sonra koyu istedim bi ton daha rotujte koyultular.

merhaba arkadaşlar bende Tuğba Turgut Efe hanıma kaş konturu yaptırdım çok memnun kaldım.. iki türlü teknig kullanıyor kıl tekniği ve normal kaş konturu doğallıktan yana ise seçiminz kıl tekniği olsun.. ben normal kontur yaptırdım ince ve şekilsiz hafif düşük kaşlarım oldugu için çok memnun kaldım... keşke daha önceden yaptırsaymışım kaş konturunu sürekli kalemle şekil verip boyamak zorunda kalıyordum..

Burdan bilgi vermeye devam edeceğim.
İlk foto eski kaşlarım. 2. foto kontürün ilk yapıldığı hali. Rötüş bittikten sonra de foto ekleyeceğim.
Sevgiler.

Eki Görüntüle 939251 Eki Görüntüle 939252

Mrb,ceylin hn nerededir ve nekadara yapılıyor bu işlem
Kaş konturu nasıl Bişey dövme ilemi yapılıyor
Bu konuda hıcbır Bılgım yok bılgılendırırsenız sevınırım

Mrb,ceylin hn nerededir ve nekadara yapılıyor bu işlem
Kaş konturu nasıl Bişey dövme ilemi yapılıyor
Bu konuda hıcbır Bılgım yok bılgılendırırsenız sevınırım

Kadıköy'de, fiyat için kendisiyle konuşmanız daha iyi olur çünkü ince - kalın nasıl bir şey istiyorsunuz bilmiyor, kaşınızın yapısını bilmiyor, sanırım görmeden fiyat vermeyecektir. Ama aşağı yukarı 600 TL civarı, benimki o kadardı. Kaş kontürü deri altına uygulanıyor ancak dövme boyasıyla değil, kaş kontür boyaları farklı. Bitkisel ve sağlığa zarar vermeyen boyalar.
Ben yıllardır çile çekiyormuşum meğer. O kadar rahatladım ki... Cesaret edebilseydim yıllar önce yaptırır rahat rahat yaşardım. Şimdi yüzümü rahatça yıkıyorum, duş sonrası ve her sabah sürekli uğraşmıyorum, makyaj yaparken uğraşmıyorum, hele yazın çok daha rahat olacak. Aynaya baktığımda kendimi iyi hissediyorum, resmen bakışlarım, ifadem değişti :)

Kadıköy'de, fiyat için kendisiyle konuşmanız daha iyi olur çünkü ince - kalın nasıl bir şey istiyorsunuz bilmiyor, kaşınızın yapısını bilmiyor, sanırım görmeden fiyat vermeyecektir. Ama aşağı yukarı 600 TL civarı, benimki o kadardı. Kaş kontürü deri altına uygulanıyor ancak dövme boyasıyla değil, kaş kontür boyaları farklı. Bitkisel ve sağlığa zarar vermeyen boyalar.
Ben yıllardır çile çekiyormuşum meğer. O kadar rahatladım ki... Cesaret edebilseydim yıllar önce yaptırır rahat rahat yaşardım. Şimdi yüzümü rahatça yıkıyorum, duş sonrası ve her sabah sürekli uğraşmıyorum, makyaj yaparken uğraşmıyorum, hele yazın çok daha rahat olacak. Aynaya baktığımda kendimi iyi hissediyorum, resmen bakışlarım, ifadem değişti :)

Teşekkür ederim.ankarada onerebileveginiz yer varmı

Merhabalar dudagima kalici makyaj yaptirmayi düşünüyorum yaptıranlar söyleyebilirler mi acaba renk nazil duruyor doğal mi bir de üzerine başka renk ruj sürülse nasil oluyor?

Şuan birşey söylemek için çok erken çünkü göz kapaklarım şiş ve göz altım mor. igrençç yaa. Gelişmeleri yazarım buraya.

ben de iki gün önce gözümün üstüne eyeliner uygulaması yaptırdım.2 kez anestezi uygulamalarına rağmen çok acıdı ve ertesi gün deli gibi şişti.ama şimdi şişliği indi ve acısı da dindi ve inanılmaz güzel görünüyor gözlerim.aynaya her baktığımda çok doğru bir karar vermişim diyorum.özellikle banyodan sonra gözlerim o kadar canlı duruyor ki..benim gibi esmer,siyah gözlü fakat seyrek kirpikleriniz varsa kalıcı eyeliner süper bişe..acısına değer..

merhaba arkadaşlar bende Tuğba Turgut Efe hanıma kaş konturu yaptırdım çok memnun kaldım.. iki türlü teknig kullanıyor kıl tekniği ve normal kaş konturu doğallıktan yana ise seçiminz kıl tekniği olsun.. ben normal kontur yaptırdım ince ve şekilsiz hafif düşük kaşlarım oldugu için çok memnun kaldım... keşke daha önceden yaptırsaymışım kaş konturunu sürekli kalemle şekil verip boyamak zorunda kalıyordum..

merhaba tuğba hanım nerdedir acaba?
İstanbul olduğunu söyleyin lütfen :)

ben öveçlerde bi yere yaptırdım bir sürü tavsiye sonucu gittim giderken çok tereddüt etmiştim ama boşuna düşünmüşüm o kadar hiç düşünme yaptır derim herşey değişiyor ben aynalara küsmüştüm nerdeyse aynayla uyuycam şimdi o kadar güzel olduki iki tane uzman var orda bayan kaş kontur yapıyo erkek olanda silme konusunda uzman önceki çirkin kaşımı sildiler yerine süper bi kaş yaptılar 3 ay olacak rengi görünüşü muhteşemm ben orayı tavsiye ederim istersen
Ankara öveçlerde mi yeri? adres yada isim alabilir miyim?

ben öveçlerde bi yere yaptırdım bir sürü tavsiye sonucu gittim giderken çok tereddüt etmiştim ama boşuna düşünmüşüm o kadar hiç düşünme yaptır derim herşey değişiyor ben aynalara küsmüştüm nerdeyse aynayla uyuycam şimdi o kadar güzel olduki iki tane uzman var orda bayan kaş kontur yapıyo erkek olanda silme konusunda uzman önceki çirkin kaşımı sildiler yerine süper bi kaş yaptılar 3 ay olacak rengi görünüşü muhteşemm ben orayı tavsiye ederim istersen

mesaj sayım yeterli değil o yüzden özel mesaj yazamıyorum, öveçlerdeki yerin adını ve adresini ben de rica ediyorum.Ankara da yaptırıp ta bu kadar memnun kalan kimseyi tanımıyorum

mesaj sayım yeterli değil o yüzden özel mesaj yazamıyorum, öveçlerdeki yerin adını ve adresini ben de rica ediyorum.Ankara da yaptırıp ta bu kadar memnun kalan kimseyi tanımıyorum

Mrb ankarada gürcan bilgeyi bir araştırın isterseniz
Bende başka biryere yaptırdım açıkcası cokta memnun kalmadım

kızlar merhaba bir kaç aydır kaş kontürü yapmayı düşünüyodum size baştan anlatim en iyisi 6 yıl önce öyle bi hata yapmıştım tunalıda bi yer beni rezil etmişlerdi korku filminden fırmalış gibi olmuştum uyuşturmadan uygulamaya aldı kadın u bi kaş yaptı elime verdi kapkara delirmiştim 6 yıl sona kaşlarım turuncu oldu uzuna raştırmalarım sonunda 8 mart güzellik salonunu keşfettim çok kuşkuyla gitmiştim korkuyodum başıma gelenlerden dolayı vildan hanım var orda ve memnun kaldım bugün yaptırdım o şekle girmeyen u kaşlarımı çok güzel yaptı gözlerim ortaya çıktı resmen buraya ilk defa yorum yapıyorum ama benim gibi birileri daha vardır herkes bilgi sahibi olsun istiyorum uzman bi yere gidin ben kıl tekniği yaptırmadım kaşlarım çok seyrek olduğu için ve çok uygun bi fiyata yaptırdım çok memnunum şu an:p

Arkadaslar ben de kaslarimdan sikayetciydim kalici makyaj yaptirmaya karar verdikten sonra uzun arastirmalarim sonucunda islemleri ankarada su makeup da yaptirmaya karar verdim iyi ki de bu karari vermisim son derece memnun kaldim,uzman bayan arkadas konuya cok hakim oldukca da basarili,islemler hastane ortaminda son derece steril yapiliyor ilgilenenlere tavsiye siddetle ederim.
index.php
index.php
index.php
index.php

Son düzenleyen: Moderatör:
X