Kalp atışı

Kesenin içinde hafif beyazlık vardı, benimki 6. Gün embriyosuyla oluşan gebelik
Transferden sonra kaçıncı gün gittin muayeneye?
Ben transferden sonra 12-14-16 kan verdim
21. Günü keseyi gördüm
28. Günü gibi kalp atışını dinledim vajinal yol ile
Karından 1 hafta daha geç duyuluyo bildigim kadarıyla. Tam 7+0 olduğu için duyamamissindir belki 7+5 olsa belki işler degisirdi

Transferden sonra kaçıncı gün gittin muayeneye?
Ben transferden sonra 12-14-16 kan verdim
21. Günü keseyi gördüm
28. Günü gibi kalp atışını dinledim vajinal yol ile
Karından 1 hafta daha geç duyuluyo bildigim kadarıyla. Tam 7+0 olduğu için duyamamissindir belki 7+5 olsa belki işler degisirdi
22.gün gittim kese çok minikti tam emin değildi 1 hafta sonra kese diyebildik , bugün 48 .gün umarım haftaya duyarım o sesi 🥹

22.gün gittim kese çok minikti tam emin değildi 1 hafta sonra kese diyebildik , bugün 48 .gün umarım haftaya duyarım o sesi 🥹
Adetinin 48. Günü mu? Sen transferden sonrasını say .Umarim duyarsın canım, Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah 🙏 vajinal ultrason niye bakmamış ki hiç daha net oluyor o zaman

Adetinin 48. Günü mu? Sen transferden sonrasını say .Umarim duyarsın canım, Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah 🙏 vajinal ultrason niye bakmamış ki hiç daha net oluyor o zaman
Hayır transferin 48.günü 🥹 zaten bu zamana kadar hep vajinal bakıyordu keseyi net gördükten sonra karından bakmaya başladı

Hayır transferin 48.günü 🥹 zaten bu zamana kadar hep vajinal bakıyordu keseyi net gördükten sonra karından bakmaya başladı
48 çok uzun bir süre gibi 6. Gün embriyosu dedin zaten döllenmiş embriyo transfer edilmiş oluyor. Umarım güzel haberler alırsın. Kalbinin sesini duyarsın. Doktor olumsuz mu konuştu?

6+2 de vajinal duydum sonrasında 7+2 olması lazım karından baktı duyamadı yine vajinal bakıp duymuştuk. Ama hafta hesabı transfer günüyle değil adet günüyle yapılıyor diye biliyorum

Ben 20 nisanda transfer oldum, 9 mayısta keseyi ve bebeği gördük. Tam kaç haftalık söyleyemedi doktorum, pazartesi günü biraz pembe kanama gibi bir şey oldu korktuk kontrole gittik o gün kalp atışı başlamıştı, dinlemiş olduk. Çok gümbür gümbür değildi ama belliydi. Dün gelseydiniz duyamazdık dedi doktorum, 5+6 olduğunu söyledi.

Ben 20 nisanda transfer oldum, 9 mayısta keseyi ve bebeği gördük. Tam kaç haftalık söyleyemedi doktorum, pazartesi günü biraz pembe kanama gibi bir şey oldu korktuk kontrole gittik o gün kalp atışı başlamıştı, dinlemiş olduk. Çok gümbür gümbür değildi ama belliydi. Dün gelseydiniz duyamazdık dedi doktorum, 5+6 olduğunu söyledi.
Ben hiç karından baktırmadım bu arada hepsi vajinal. İlk aşamada karından görünmesi pek mümkün değil zaten

X