Kapıma gelen kim anlamadım içim ürperdi

Ayy Allah korumuş sizide valla insanlar çok kötü ve çok rahatlar. Ya üst komşuyu zaten tanıyor olsaydınız o zaman ne olacaktı kim bilir
Çok samimi olmasak da taniyordum ama kadın yeni taşındıklarını söyledi .
İsmi Ayşe olsun Ayşe abla oturuyordu üst katta dedim. onlar taşındı biz geldik çocuklarım evde beni bekliyorlar dedi ve gitti kaçar gibi.
Bende merak ettim tabi aklımda kaldı numarası vardı aradım tasinmadiklarini söyledi .
Şok geçirmistim bı an hala aklıma gelir . Ders oldu artık .

Çok samimi olmasak da taniyordum ama kadın yeni taşındıklarını söyledi .
İsmi Ayşe olsun Ayşe abla oturuyordu üst katta dedim. onlar taşındı biz geldik çocuklarım evde beni bekliyorlar dedi ve gitti kaçar gibi.
Bende merak ettim tabi aklımda kaldı numarası vardı aradım tasinmadiklarini söyledi .
Şok geçirmistim bı an hala aklıma gelir . Ders oldu artık .
Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah

Aşağı yukarı 5-6 yaşlarında üstünde de Galatasaray forması vardı sokakta top oynayan çocuklar gibi duruyordu ama tek başındaydı acaba karnı mı acıktı utandı sadece şeker istiyor falan diye düşündüm ne bileyim kötü bişey gelmedi aklıma
Banada hırsızlık amaçlı geldi, 5 yaşında kızım var yalnız kapidan dışarı yollanmaz çok ufak o yaşlar, merdivende bekleyen birileri vardr keşif yapmak istemiş olabilirler, Allah kötüye fırsat vermesin, Rabbime emanetiz

Banada hırsızlık amaçlı geldi, 5 yaşında kızım var yalnız kapidan dışarı yollanmaz çok ufak o yaşlar, merdivende bekleyen birileri vardr keşif yapmak istemiş olabilirler, Allah kötüye fırsat vermesin, Rabbime emanetiz
Valla asansöre gitti direk baktım ama ardında kimseyi de göremedim Allahım korusun inşallah bundan taşınmak istiyorum ama mümkün değil şuanda 😔

X