Karın germe ve meme küçültme

Ben de 6. gnümdeyim biri daha büyük. Siz de düzeldi mi acaba? Gerginlik gidince hafif küçülüyormuş. Sizde oldu mu?
İlk zananlar gergin ve tuhaf oluyorlar zaten.Ôdem gidince düzeliyorlar.Sütyen iyi olsun ama ! Göğüs ucunda hissizlikte olabilir.Kimisi kalıcı oluyormuş 😔

Merhaba çok geçmiş olsun. Bende cuma günü ameliyat olacağım karin germe, meme diklestirme çok korkuyorum. Umarim hersey güzel.olur. sonuclarinizin çok güzel olması dileğiyle.
Nasıl gidiyor??? Halâ ödem var bende.Korseyi bıraktım daha çoğaldı sanki

Bende karın germe ve lipo oldum 22 eylülde hala dik yürüyemiyorum inanılmaz geriliyor karnım şişiyor ara ara çok , birde lipo için girilen yerde çok acı oluyor hala
Merhaba bende ameliyat oldu 1 ay olmuş dik yürüyemiyorum demissiniz. Dış deride mi yoksa iç kısımda mı gerginlik var. Bende korkmaya başladım

Nasıl gidiyor??? Halâ ödem var bende.Korseyi bıraktım daha çoğaldı sanki
Merhaba, çok iyi gidiyor korseyi bırak dedi doktor 6. hafta ama ben hala gündüzleri fırsat buldukça takıyorum. Tüm gün takmadigimda benimde yemek sonrası sisme oluyor. Korseyi zamanla bırakacağım ben en azından 2 ay dolsun istiyorum. Geceleri çıkarıp gündüzleri 3 4 saat takıyorum.

Merhaba, çok iyi gidiyor korseyi bırak dedi doktor 6. hafta ama ben hala gündüzleri fırsat buldukça takıyorum. Tüm gün takmadigimda benimde yemek sonrası sisme oluyor. Korseyi zamanla bırakacağım ben en azından 2 ay dolsun istiyorum. Geceleri çıkarıp gündüzleri 3 4 saat takıyorum.
Aynı duruma geldik gibi🙂.Ben de az az takıyorum korse.

merhabalar,
Ameliyat olanlara geçmiş olsun. Ben de Ankara'da karın germe ameliyatı olmayı düşünüyorum. Çalışıyorum ve iki çocuğum var.Ameliyat sonrası ağrı iyileşme ve başarı durumu ve dr hakkında öneriler ve tecrübeleri olan varsa paylaşırsa sevinirim.Dr arayışlarına başladım sömestr tatilinde olmayı planlıyorum.

Merhaba, 28 Ekim'de meme küçültme lipo ve karın germe oldum. Yaklaşık 9 saat sürdü. Ameliyattan çıktığımda hiç ağrım yoktu. Sonraki günlerde olmadı. Sadece yatarken kalkarken kaslar dikildiginden biraz ağrı oldu o kadar. Sonraki süreç biraz uzun ama. Dik yuruyememek kötü. Bel ağrısı yapıyor. Ödemeler geçince ve korse de çıkınca sanırım mutlu olacağım.

Bende 25 kg verdimn2 doğum yaptım 2 ser seneden 4 sene emzirdim aşırı değildi ama rahatsız oluyordum. En güzelini yaptık diye düşünüyorum. Suan benimde 5. Günüm drenlerim çıktı agri kesici günde 1 ya da hiç 2 günü anlatınca hersey yoluna giriyor şükür
Geçmiş olsun, kimde oldunuz ameliyatı acaba ben de yarın dr görüşmesi yapacağım.

Merhaba ,ben de 4 Kasım da 2.karın germe. Operasyonu oldum,Ankara da oldum,başka şehirde yaşıyorum ,5 gün hastane de yattım,dün eve geldim.Ameliyat sonram rahattı çok iyi ağrı kesiciler yapıldı,eğik yürümek ve sırt ağrısı dışında fena değilim ama dün eve geldim gece zor geçti yani hastanede yapılan ağrı kesiciler gerçekten etkiliymiş,hareketim çok kısıtlı ,inşallah sonuç güzel olur çektiklerimize değer .Olmak isteyen herkese tavsiye ederim zor günler geçince inşallah iyiki olmuşuz deriz.

Öğretmenim sömestr tatilinde lipo ve karın germe olsam 15 günde iyileşir miyim ? İlkokul öğretmeni olduğum için döndüğümde hareketli olmam gerekiyor? Yazın olamam çünkü korse takmak sıkıntı

Öğretmenim sömestr tatilinde lipo ve karın germe olsam 15 günde iyileşir miyim ? İlkokul öğretmeni olduğum için döndüğümde hareketli olmam gerekiyor? Yazın olamam çünkü korse takmak sıkıntı
Karın kaslarınız da dikilecekse en az 3 haftada dikleşirsiniz. 3. Haftadayım 2 oğlum var zorlanıyorum

X