karmaşık ilişkim var :( fikir verin bana

bibibibiy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2016
882
1.068
Merhaba arkadaşlar,

İçimi dökebilmek adına ve fikrinizi almak adına size ilişkimi yazmak istedim.

4 yıldır karmaşık bir ilişki yaşıyorum.

Özel bir şirket’de grafik tasarım sorumlusuyum. Partnerim havayolu şirketinde müşteri hizmetler sorumlusu.

Aramızda 11 yaş fark var.

Bu yaş farkı benim için hiç bir zaman sorun teşkil etmedi.

Bir süredir farklı şehirlerde yaşıyoruz. Ama istediğimizde sorunsuz görüşebiliyoruz.

Evli olmamamıza rağmen birlikterlik yaşıyoruz.

Birbirimize karşı müthiş bir cinsel çekim yaşıyoruz.

Ön sevişmelerimiz çok uzun hatta bazen saatlerce sürüyor.

Sex yapmak için sevişmiyoruz çünkü bazen sex yapmadan da saatlerce sevişip ve uyuyoruz.

Her neyse.

Partnerimin hayatında oldukça büyük sorunlar var.

Kendisi, annesi anneannesi ve 2 dayı sıyla aynı evde yaşıyor.

Babası ve annesi boşanmış kardeşi yok.

Babası başka bir şehirde ve huzur evinde kalıyor.

Ben partnerime her türlü desteği her zaman vermeye çalışıyorum ister manevi ister maddi.

Yaşadığı sorunları anlıyorum.

Ama bazen anlamadığım şeyler de oluyor.

Bana çok uzak davranıyor bazen ilgisiz ve artık sorun olduğunda benimle paylaşmıyor. Ben paylaşmasını istiyorum ama o artık hiç bir şeyi paylaşmıyor benimle.

Son 1 aydır aramız çok bozuk... çok büyük bir soğukluk yaşıyoruz.

Benimle ilgilenmiyor, aramıyor.

Kafasını dinlemesi için yorgunluklarını atması için tatile gitti ve ben sorun çıkarmadı hiç bir şekilde ama tatil dönüşü hiç bir şey değişmedi.

4 yıl içinde biz çok ayrıldık ama birbirimizden vazgeçemediğimiz için her ayrılığın sonu barışma ile sonlandı.

Kendisi benim ilk aşkım ve ilk sevgilim tüm ilklerimi onunla yaşadım belki de bu yüzden ona aşırı derece de bağlıyım.

Ama bu soğukluk artık hiç bir şey den emin değilim...

Ayrılık yaşamak istemiyorum sorunları çözmek istiyorum.

Bana : beni bazen çok boguyorsun diyor, bana bırak herşeyi diyor, bırak ben istediğimde zaten istediğin herşey olacak diyor.

Ama ben kendimi tutamıyorum her sabah ve her akşam eve döndüğümde onu arıyorum ama istediğim gibi konuşamıyoruz.

İlişkimizin problemlerini çözmek adına konuşmak istiyorum ama her seferinde konuşamıyorum ve konuşma bittiğinde ben yine aynı belirsizlikler içinde oluyorum.

Bana piskoloğa git dedi geçenlerde aşırı derece de kıskanç ve sürekli ılgi beklediğim için. Sosyal medya da onu her yaptığını takip ettiğim için.

Bende gittim.

Gittikten sonra konuşulan herşeyi ona mail olarak yazdım.

Ama tepkisiz kaldı.

Okudun mu diye sorduğumda hayır okumadım dedi. Ama bence okudu sadece bu konu hakkında konusmak istemediği için öyle dedi.

Ben sosyal medya da ki tüm hesaplarımı kapattım tüm derken zaten sadece instagram, linkedin ve twitter kullanıyordum artık hiç biri yok.

İçimde ki bu ilgi beklentisini nasıl törpülleyebilirim, içimdeki kıskançlıkları nasıl yok edebilirim.

Onu çok seviyorum ve eskisi gibi nasıl tekrar dan olabiliriz sizce.

İkimizinde hataları var ve araya çok büyük bir iletişim sorunu geldi bu sorunu nasıl çözebiliriz.

Onun gönlünü nasıl arabilirim, ne yazmam gerekir veya nasıl bir sürpriz yapabilirim.

Onun da beni sevdiğine eminim ama şu an değer vermiyor bana. Biz onunla ruh ikizi gibiyiz.

Bu sorunu nasıl aşıcağız ?

Ben ona olgunlaştığımı ve kıskançlık yapmayacağımı nasıl kanıtlayabilirim ?

Zaman harcayıp okuduğunuz için teşekkür ederim. Kendimi hiç iyi hissetmediğim için paylaşmak istedim sizinle.

Teşekkürler...

Doğru insanı bulmamışsın, daha 25' indeysen, Adam da böyle ilgisizken ayrılmanı tavsiye ederim.

Sorunlu bir erkek, Ailesi de aynı şekilde... Hep ona destek mi olacaksın, hep sen mi verici taraf olacaksın, senin hiç mi ihtiyacın yok onun desteğine?

Ama bu adam değil sana destek, tam bir köstek olur, aklını başına topla. Daha da uzatmadan bitir.

Ailevi sorunları büyükse size sizin istediğiniz gibi davranmaması normal çok peşinden gitmişsiniz diye böyle kendinizi geri çekin biraz bakın neler oluyor .

sen ben 25 sevgilim 37 yasinda ilgisi azaldi kendimi isee veremiyorum istifa edicem falan diye konu acan kisi degil misin????

Ailevi sorunları büyükse size sizin istediğiniz gibi davranmaması normal çok peşinden gitmişsiniz diye böyle kendinizi geri çekin biraz bakın neler oluyor .

Araya soğukluk girdiği için kendimi geri çekemiyorum. Aklım hep onda. Ve onda olduğu için sürekli mesaj yazmak istiyorum.
Günde iki kere de yazıyorum sabah ve akşam...

Yazmayı verin , aramayın eğer gerçekten sizi seviyorsa ne oluyo diyecek bunu unutmayın kaçan kovalanır.

11 yas? Buyuk olan o mu? Eger oysa, hala anasi ve dayilariyla kalacak kadar kendi ayaklari ustunde duramayan birinden bahsediyorsunuz. Beklentilerinizi alcak tutmanizi oneririm.

Buyuk ihtimalle normal ilgi beklentileriniz vardir. Ama karsinizdaki gercekten pek oturmamis bi adam gibi. Uzgunum

Bu durumlarda adamın üzerine düşmek yanlış olur. Biliyorum için içini yiyor ama üstüne düşmemen lazim. Sen de bir arkadaşınla tatile git. Ailenle bişeyler yap.

Adami boğarak mutlu bir ilişkiyi geri getirebileni görmedim. En fazla adamin lanet olsun diyerek teslim olduğunu gördüm, onu da istemezsin herhalde

Merhaba arkadaşlar,

İçimi dökebilmek adına ve fikrinizi almak adına size ilişkimi yazmak istedim.

4 yıldır karmaşık bir ilişki yaşıyorum.

Özel bir şirket’de grafik tasarım sorumlusuyum. Partnerim havayolu şirketinde müşteri hizmetler sorumlusu.

Aramızda 11 yaş fark var.

Bu yaş farkı benim için hiç bir zaman sorun teşkil etmedi.

Bir süredir farklı şehirlerde yaşıyoruz. Ama istediğimizde sorunsuz görüşebiliyoruz.

Evli olmamamıza rağmen birlikterlik yaşıyoruz.

Birbirimize karşı müthiş bir cinsel çekim yaşıyoruz.

Ön sevişmelerimiz çok uzun hatta bazen saatlerce sürüyor.

Sex yapmak için sevişmiyoruz çünkü bazen sex yapmadan da saatlerce sevişip ve uyuyoruz.

Her neyse.

Partnerimin hayatında oldukça büyük sorunlar var.

Kendisi, annesi anneannesi ve 2 dayı sıyla aynı evde yaşıyor.

Babası ve annesi boşanmış kardeşi yok.

Babası başka bir şehirde ve huzur evinde kalıyor.

Ben partnerime her türlü desteği her zaman vermeye çalışıyorum ister manevi ister maddi.

Yaşadığı sorunları anlıyorum.

Ama bazen anlamadığım şeyler de oluyor.

Bana çok uzak davranıyor bazen ilgisiz ve artık sorun olduğunda benimle paylaşmıyor. Ben paylaşmasını istiyorum ama o artık hiç bir şeyi paylaşmıyor benimle.

Son 1 aydır aramız çok bozuk... çok büyük bir soğukluk yaşıyoruz.

Benimle ilgilenmiyor, aramıyor.

Kafasını dinlemesi için yorgunluklarını atması için tatile gitti ve ben sorun çıkarmadı hiç bir şekilde ama tatil dönüşü hiç bir şey değişmedi.

4 yıl içinde biz çok ayrıldık ama birbirimizden vazgeçemediğimiz için her ayrılığın sonu barışma ile sonlandı.

Kendisi benim ilk aşkım ve ilk sevgilim tüm ilklerimi onunla yaşadım belki de bu yüzden ona aşırı derece de bağlıyım.

Ama bu soğukluk artık hiç bir şey den emin değilim...

Ayrılık yaşamak istemiyorum sorunları çözmek istiyorum.

Bana : beni bazen çok boguyorsun diyor, bana bırak herşeyi diyor, bırak ben istediğimde zaten istediğin herşey olacak diyor.

Ama ben kendimi tutamıyorum her sabah ve her akşam eve döndüğümde onu arıyorum ama istediğim gibi konuşamıyoruz.

İlişkimizin problemlerini çözmek adına konuşmak istiyorum ama her seferinde konuşamıyorum ve konuşma bittiğinde ben yine aynı belirsizlikler içinde oluyorum.

Bana piskoloğa git dedi geçenlerde aşırı derece de kıskanç ve sürekli ılgi beklediğim için. Sosyal medya da onu her yaptığını takip ettiğim için.

Bende gittim.

Gittikten sonra konuşulan herşeyi ona mail olarak yazdım.

Ama tepkisiz kaldı.

Okudun mu diye sorduğumda hayır okumadım dedi. Ama bence okudu sadece bu konu hakkında konusmak istemediği için öyle dedi.

Ben sosyal medya da ki tüm hesaplarımı kapattım tüm derken zaten sadece instagram, linkedin ve twitter kullanıyordum artık hiç biri yok.

İçimde ki bu ilgi beklentisini nasıl törpülleyebilirim, içimdeki kıskançlıkları nasıl yok edebilirim.

Onu çok seviyorum ve eskisi gibi nasıl tekrar dan olabiliriz sizce.

İkimizinde hataları var ve araya çok büyük bir iletişim sorunu geldi bu sorunu nasıl çözebiliriz.

Onun gönlünü nasıl arabilirim, ne yazmam gerekir veya nasıl bir sürpriz yapabilirim.

Onun da beni sevdiğine eminim ama şu an değer vermiyor bana. Biz onunla ruh ikizi gibiyiz.

Bu sorunu nasıl aşıcağız ?

Ben ona olgunlaştığımı ve kıskançlık yapmayacağımı nasıl kanıtlayabilirim ?

Zaman harcayıp okuduğunuz için teşekkür ederim. Kendimi hiç iyi hissetmediğim için paylaşmak istedim sizinle.

Teşekkürler...
hay ben senin partnerine :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

cinsel hayatinizi neden bu kadar uzun uzadiya yazdiniz anlamadim, sadece birliktelik yasiyoruz deseydiniz de yeterliydi bence ya, neyse..

adam sizden 11 yas buyuk, haliyle sizin gibi davranmasini bekleyemezsiniz. biraz siz de baska seylerle mesgul olmayi deneyin, hobiler edinin ve hayatinizin merkezini baska yere kaydirin. adam sanirim her yaptigi sizin elinizdeki dev bir mercekle inceleniyor gibi hissediyor. ona biraz nefes alacak alan yaratmaniz lazim.

X