Göz Makyajı Kaş ekimi yaptırdım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.263
2.984
Kızlar dün akşam itibariyle kaş ekimi yaptırdım..Dr. ali mezdeği'nin ekibine..benim küçüklükten beri kaşlarım seyrekti son 3-4 yılda daha da kötü bir hal aldı..öncelikle şunu söyliyim benim gibi kaşsız değilseniz bu işe bence hiç girmeyin çünkü çok zor bi işlem..ben tam kaş ekimi yaptırdım baya bi kalın oldu (tabi eski haline göre) rahatça şekil verebilmek istedim artık...o yüzden yaptırmışken kalın yaptırdım..şu anda kaşlarımda minik minik kırmızılıklar var ve lokal anestesiden dolayı baya bi şiş durumda..15 gün sonra bu ektiği kaşlar dökülücekmiş ve 2 ay sonra esas kaşlar çıkmaya başlıycakmış..merak ettiğiniz bir şey varsa cevaplarım..:KK37:

canim gecmis olsun ! Insallah sonuclar istedigin gibi olur. ben de yaptirmayi dusunuyorum. ayrica ben de senin gibi dogustan seyrek kasliyim. ama su dokulup de 2 ay sonra cikmasi olayi beni korkutuyor. 2 ay kimsenin gozune nasil gorunmuycem bilmiyorum, beni FULL kassiz gormelerini istemem. en cok merak etdigim ve sormak istedigim soru şu ki cikan kaslara istedigin dibi zaman-zaman ince kalin almak mumkun mu? yoksa yalnislikla ince aldiripta cektigin onca caba hice gitmesin sonra !:KK43:

canım öncelikle geçmiş olsun bende yaptırmak istiyorum ama korkuyorum da bide fiyat ne kadar tatlım???

merhaba kızlar..resim eklemeyi becerebilsem ekliycem..şimdi öncelikle 2 ay sonra ekiilen kaşlar çıkmaya başladığında normal kaşım gibi olucaklar..yani aldırdığımda tekrar çıkıcaklar bu konuda tereddüt etmeyin..şimdi benim zaten azıcık kaşım olduğu için bu ektikleri 15 gün içinde döküldükten sonra 1 ay kadar kendi kaşlarımla ve kaş kalemiyle idare edicem..sonra zaten yenileri çıkmaya başlıycak..bende bu sene kursa gidiyorum 1 hafta kursu ekicem işte bakalım..bugün 3. günümdü gözlerimde morarmalar var ama normalmiş..bi kaç güne geçicekmiş..fiyatıda ben tam kaş ekimi yaptırdığım için (yani çok az kaşım vardı komple ekim yaptırdım) 2500tl verdim..bakalım inşallah sonuçtan mutlu olurum..

canım yanlıs anlamada kas arasının nedakar az oldugunu fark ettınmı hıc burun hızandan bakılınca daha ortada :S

farkındayım zaten şu anda diplerinde kan pıhtıları var o yüzdende biraz daha kalın görünüyo..ayrıca benim kaşlarımda asimetride vardı onu düzeltmek için bu şekilde oldu..zaten bi çıksınlar istediğim gibi alırım tek derdim o olsun :)

aman cunku dıyım sana bende kaslarım dokuldu dıye dovme yapmıstım sonra cok pısman oldum yakındı aynı senınkı gbı bana cok sert bıur ıfade verdı cok kotuydu :S 1 yıldır sıldırmekle ugrasıyodum sımdı allaha sukur sılındı :)

bende dövme yaptırdım zamanında..kaş meselesinden çok çektim ortaokul yıllarımdan beri..o yüzden bilerek kalın yaptrdım nasılsa istediğim gibi aldırabilirim artık diye..olmayan bişeyi düzeltmek diye bişey yok ama elde malzeme olunca istediğim şekli verdirebilirim diye düşündüm..ayrıca şu anda kaşlarımda gözlerimde şiş o yüzden daha yakın duruyor..bir de şöyle bir şey varki kaş ekimi gerçekten zor bir işlemmiş bana göre..pek düşündüğüm gibi değildi daha zordu..yani bi sıra kalınlaştırmak için falan katlanılcak bişey değil..

evet acı bakımından benim için kolay bi işlem değildi yapılırkende sonrasındada..ilk 4 gün gözlerim ve kaşlarım şişti ve çok ağrıdı..gözlerimide zor açtım...şimdi 9. gündeyim kabukları dökülmeye başladı..resimdeki gibi çok kaba durmuyo şişleri indiği için doğallaştı..kaşlarımın arası çok yakın duruyodu o da şişler inince açıldı..bi kaç günede dökülmeleri lazım..bakalım bekliyorum..dövmelerimde altta duruyo ama zaten silinmek üzereler..bana 6 ay gidiyo dövme..4.5 ay oldu yaptıralı..işte kaşlarım normal çıkmaya başlayınca onlarda tamamen silinmiş olur diye düşünüyorum..

Son düzenleme:
ben lazere gıttım hala son bır seans falan kaldı ama :) ıns ıstedıgın gıbı olur canım :)

canim birsey sormak istiyorum nerden alip ektiler kaslarini saclarindan mi ?

benim de kaşlarım seyrek, bir ara da acyip dökülmüştü. dr. eczanede yapılan bir losyon vermişti. düzenli sürünce ibrahim tatlıses gibi kaşlarım olmuştu. aldırıyordum, ilaç kullanmaya devam ettiğim sürece hemen cıkıyordu. ilacı birkaç kere daha yaptırdım, bıraktım.

şimdi yine seyrek ama ben ektiremem; çok cesaret isteyen bir iş bence. sizi tebrik ediyorum, umarım çok güzel olur kaşlarınız :nazar: yeni fotoğraflarını eklerseniz biz de görelim..

benim de kaşlarım seyrek, bir ara da acyip dökülmüştü. dr. eczanede yapılan bir losyon vermişti. düzenli sürünce ibrahim tatlıses gibi kaşlarım olmuştu. aldırıyordum, ilaç kullanmaya devam ettiğim sürece hemen cıkıyordu. ilacı birkaç kere daha yaptırdım, bıraktım.

şimdi yine seyrek ama ben ektiremem; çok cesaret isteyen bir iş bence. sizi tebrik ediyorum, umarım çok güzel olur kaşlarınız :nazar: yeni fotoğraflarını eklerseniz biz de görelim..

eczanede yaptırdığınız losyonun formülünü vermeniz mümkün mü? ayy çok güldüm ibrahim tatlıses gibi kaşlara :KK70: lütfen bulun şu formülü

merhaba arkadaşlar kabukları döküldü kaşlarımın şimdide yavaş yavaş ekilenler dökülmeye başladı..1 ay sonra normal kaş gibi çıkmaya başlıycakmış..ben şahsen beğendim tabi son halini 1-2 ay sonra anlıycaz..ektikleri kaşları saçımın arka tarafından ensemin üzerinden aldılar aralardan..önce bi kısmını traş edip dağınık bi şekilde kökleri topladılar..şimdi o traş ettikleri yerler uzamaya başladı ve kamufle oldu alınanlar zaten bişey belli olmuyo saçlarımın arkasında rahatça topluyorumda..yeni resim ekliyorum..diplerinde biraz kaş farı var hafif kızarıklıklar vardı onlar geçene kadar kullanıcam bir de zaten dövmem vardı onuda kamufle etsin diye..gerçi silinmek üzere..ama şu anki şekli hemen hemen böyle... $DSCF291.jpg :KK37: önceki halini görseniz poponuzla gülersiniz nasıl öyle kaşsız geziyomuşum anlamadım daha 2 hafta öncesi gerçi :KK70:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar kabukları döküldü kaşlarımın şimdide yavaş yavaş ekilenler dökülmeye başladı..1 ay sonra normal kaş gibi çıkmaya başlıycakmış..ben şahsen beğendim tabi son halini 1-2 ay sonra anlıycaz..ektikleri kaşları saçımın arka tarafından ensemin üzerinden aldılar aralardan..önce bi kısmını traş edip dağınık bi şekilde kökleri topladılar..şimdi o traş ettikleri yerler uzamaya başladı ve kamufle oldu alınanlar zaten bişey belli olmuyo saçlarımın arkasında rahatça topluyorumda..yeni resim ekliyorum..diplerinde biraz kaş farı var hafif kızarıklıklar vardı onlar geçene kadar kullanıcam bir de zaten dövmem vardı onuda kamufle etsin diye..gerçi silinmek üzere..ama şu anki şekli hemen hemen böyle...Eki Görüntüle 306076 :KK37: önceki halini görseniz poponuzla gülersiniz nasıl öyle kaşsız geziyomuşum anlamadım daha 2 hafta öncesi gerçi :KK70:
cok begendım canım bendede seyreklık var yaptrmak ıstıyorum ama merak ettıgım sey acaba kaslar cıkana kadar kalem surmemızde sakınca varmıdır?cıkmasını engellermı acaba kasların yada ne bıleyım ters bı etkısı falan?ama ekılen kası alırsan aldıgın kıl bı daha cıkmaz dıye duymustum yalnısmıymıs bu acaba?tek tereddutum bunlar yoksa hemen ektırırım valla

teşekkür ederim canım..valla benim altta dövme olduğu için üst kısımlara dövme kendiliğinden geçene kadar kaş farı kullan bişey olmaz dedi doktor..bende 15. günden sonra kullanmaya başladım..zaten ekim yapıldıktan sonra 2-3 hafta içinde o ekilenler köklerini içerde bırakıp dökülüyor..1 ay sonrada kaş gibi çıkmaya başlıyor..şimdi eğer ekim yapıldığından ilk bir hafta içinde daha kökünü bırakmadan alırsan oradan bir daha çıkmaz ekilen kaşlar..valla ben 2 hafta kursuma gitmedim dayandım hiç ellemedim..şimdide kaş farıyla kamufle etmeye çalışıyorum..sonucunun güzel olucağını düşünüp katlanmaya çalışıyorum..arkadaşlar bu arada özel mesaj atamıyorum henüz 100 cevap yazmadığım için..işlemi nişantaşında as estetikte yaptırdım benim tam kaş ekimi oldu o yüzden 2500 lira verdim hiç kaşım olmadığı için tam ekim yapıldı..sorucaklarınız varsa burdan sorarsanız cevaplarımm :KK37:

Merhaba,
Kas dovmesi konusunda bir kotu tecrubeden sonra, yaklasik 2 yil sonra nihayet isinin ehli, anlayisli, kibar bir kas dovmecisi buldum: Etiler Maya'nin icindeki Erdem Kıramer'de calisan Belgin Hanim. Tam istedigin seyi dinliyor, anliyor, defalarca rotusa gidebiliyorsun, hic bikmadan ugrasiyor. Eli hafif. Teknigi cok guzel. Herkese tavsiye ederim.

X