Kayinvalidem ayrimcilik yapiyor tutumum sizce nasil.olmali?

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.724
1.712
38
bir sene nisanli kaldim. Nisan donemimde kaynanam ne arar ne sorardi. Hatta esime ozamanlar bunu bir kac kez dillendirdim annem tel kullanmasini bilmiyo dedi. Bende kaynanama laf arasinda anne sen tel.kullanmayi biliyon mu dedim sormustum bilmezmiyim.hic dedi.... Neyse esimle evlendik 6 ay sonra esim bir sure sehir disinda calisti . Oglu burdayken arayan insan illa yemege gelin soyle boyle bir anda aramz olmustu. Aradan zaman gecti kaynim nisanlandi Allah im.kizla nasil.ilgileniyo sevgililer gununde bile msj atmis kutlamis bana atmadi bile. Ve eltimle asiri ilgilendiginin.herkes farkinda benim.esim.bileee... Beni kaynanam.gordumu yapmacik davraniyo cok belli..... Simdi.sorsak hemen kivirir uyudrr bsyler. Eltimde de bi hallervar oda beni aramaz sormaz. Ne isler konusyolar bilmiyorum. Kaynanam yan dairemde. Sirf kaynanamin bu tutumu yuzunden gidesimgelmiyor mecbryetten gdyorum eltim buraya kadar geliyor kaynanamin yanina bi msj dahi atmiyor geldim diye bana.... Esime tasinalim.diyorum bilmiyorum ne yapicam. .

Son düzenleme:
KV gerek olmadıkça beni aramaz , bende aramam. Eltimle zaten gorusmuyoruz. Ve gerçekten bunu dert etmiyorum kendime. Varsın aramasin sizi boşver ne güzel işte sizde aramayın olsun bitsin. Elti de arasa ne olur aramasa ne olur :halay: boşver bence takma. Dış görünüş olarak begense kaç yazar onun karısı değilsin sonuçta :işsiz:

Dış görünüşünüzü beğenmemek kimsenin haddi değil. Ayrıca bu yüzden de kimse soğuk davranmaz gelinine.
Belli ki size ısınamamış.
Mesafe candır. Onlar nasıl davranıyorsa sizde öyle yapın.

Onlar aramıyor da siz hiç aradınız mı mesela? Ben olsam bi kaç kere aradım. Baktım hala aranmıyorum boşverirdim. Eltiniz geldiğinde sizi çağırmak zorunda değil. Sonuçta orası kendi evi değil. Misafir olarak gittiği eve sizi de çağırmaktan çekiniyor olabilir. Kv lerin çoğu ayrım yapar. Boşverin..

5 yillik evliyim.bir sene nisanli kaldim. Nisan donemimde kaynanam ne arar ne sorardi. Hatta esime ozamanlar bunu bir kac kez dillendirdim annem tel kullanmasini bilmiyo dedi. Bende kaynanama laf arasinda anne sen tel.kullanmayi biliyon mu dedim sormustum bilmezmiyim.hic dedi.... Neyse esimle evlendik 6 ay sonra esim 1 sene.sehir disinda calisti . Oglu burdayken arayan insan illa yemege gelin soyle boyle bir anda aramz olmustu. Aradan bes yil gecti kaynim nisanlandi Allah im.kizla nasil.ilgileniyo sevgililer gununde bile msj atmis kutlamis bana atmadi bile. Ve eltimle asiri ilgilendiginin.herkes farkinda benim.esim.bileee... Beni kaynanam.gordumu yapmacik davraniyo cok belli..... Simdi.sorsak hemen kivirir uyudrr bsyler. Eltimde de bi hallervar oda beni aramaz sormaz. Ne isler konusyolar bilmiyorum. Kaynanam yan dairemde. Sirf kaynanamin bu tutumu yuzunden gidesimgelmiyor mecbryetten gdyorum eltim buraya kadar geliyor kaynanamin yanina bi msj dahi atmiyor geldim diye bana.... Esime tasinalim.diyorum bilmiyorum ne yapicam. Kaynanam beni begenmiyor gibi geliyor bana dis gorunus olarak ... Hissettim bunu. Ve cokta kirginim.

hayalimdeki kaynana

birak eltinizle ask yasasinlar

siz tasinabiliyosaniz tasinin ama ordan
kiz da geldiginden haberiniz var saniyodur belki, kv onla iyi olmak icin sizi baska turlu anlatiyo olabilir. bence direk mesafe koymadan eltiyi tanimaya calisin ve pesin hukumlu olmayin. kaynanalarin en sık yaptığı seydir. gelmeyin bu oyunlara

Beklentiniz neden bukadar çok.
Siz arayıp sordunuz mu
Hem karşı dairede oturuyorsunuz eşiniz iş için çalışmaya gittiginizde aranmadıgınızı söylüyorsunuz
Kapıyı açtıgınızda birbirinizden çok kimi görüyorsunuz

5 yillik evliyim.bir sene nisanli kaldim. Nisan donemimde kaynanam ne arar ne sorardi. Hatta esime ozamanlar bunu bir kac kez dillendirdim annem tel kullanmasini bilmiyo dedi. Bende kaynanama laf arasinda anne sen tel.kullanmayi biliyon mu dedim sormustum bilmezmiyim.hic dedi.... Neyse esimle evlendik 6 ay sonra esim 1 sene.sehir disinda calisti . Oglu burdayken arayan insan illa yemege gelin soyle boyle bir anda aramz olmustu. Aradan bes yil gecti kaynim nisanlandi Allah im.kizla nasil.ilgileniyo sevgililer gununde bile msj atmis kutlamis bana atmadi bile. Ve eltimle asiri ilgilendiginin.herkes farkinda benim.esim.bileee... Beni kaynanam.gordumu yapmacik davraniyo cok belli..... Simdi.sorsak hemen kivirir uyudrr bsyler. Eltimde de bi hallervar oda beni aramaz sormaz. Ne isler konusyolar bilmiyorum. Kaynanam yan dairemde. Sirf kaynanamin bu tutumu yuzunden gidesimgelmiyor mecbryetten gdyorum eltim buraya kadar geliyor kaynanamin yanina bi msj dahi atmiyor geldim diye bana.... Esime tasinalim.diyorum bilmiyorum ne yapicam. Kaynanam beni begenmiyor gibi geliyor bana dis gorunus olarak ... Hissettim bunu. Ve cokta kirginim.
Olabilir sizden hoslanmamostir eltinizi sevmistir.neye kiriliyorsunuz anlamadim aramaz sa aramasin. Sizi sevmek zorunda değil saygı duymak zorunda tabi bu sizin içinde geçerli

Arkadaşım derdiniz mi yok?
İşiniz mi az?
Bırak kv,eltinizle samimi olsun.
İkisinin de size bir zararı,kötülüğü yoksa bırakın kendi hallerine.
''Fazla muhabbet, tez ayrılık getirir'' sözünü duymuş muydunuz?

Kv ve eltiyi bukadar takarsaniz konusmazlar tabi takma umursama bak nasıl peşinden kosuyorlar ama ne gerek var kosmalarina ne kAdar güzel ben eltimin evine birkere gitmedim oda bana gelmedi 6 sende bayramlarda kv dede gorusursek mrb mrb opmuyorum bile ben sarılmayı opmeyi sevmiyorum diyorum oh miss

Valla size bir saygısızlığı, terbiyesizliği, haksızlığı yoksa bırakın sevsin işte öbürünü. Dertsiz başınıza dert mi istiyorsunuz. Bir de kapı komşu. Bu gelin milletine hakkeden yaranılmıyor :deli: kaynanalar gelse dert gelmese dert. ay edit edeyim şuraya :) şaka yapıyorum efenim :)

Nasil okuyosunuzzzz ben kv bize gelmiyor dedim mi gelmez mi hiccccc hele esim evdeyse bi ayagi burdaaaaa. Bir gungitmesek ertesi gun bizdeeee

5 yillik evliyim.bir sene nisanli kaldim. Nisan donemimde kaynanam ne arar ne sorardi. Hatta esime ozamanlar bunu bir kac kez dillendirdim annem tel kullanmasini bilmiyo dedi. Bende kaynanama laf arasinda anne sen tel.kullanmayi biliyon mu dedim sormustum bilmezmiyim.hic dedi.... Neyse esimle evlendik 6 ay sonra esim 1 sene.sehir disinda calisti . Oglu burdayken arayan insan illa yemege gelin soyle boyle bir anda aramz olmustu. Aradan bes yil gecti kaynim nisanlandi Allah im.kizla nasil.ilgileniyo sevgililer gununde bile msj atmis kutlamis bana atmadi bile. Ve eltimle asiri ilgilendiginin.herkes farkinda benim.esim.bileee... Beni kaynanam.gordumu yapmacik davraniyo cok belli..... Simdi.sorsak hemen kivirir uyudrr bsyler. Eltimde de bi hallervar oda beni aramaz sormaz. Ne isler konusyolar bilmiyorum. Kaynanam yan dairemde. Sirf kaynanamin bu tutumu yuzunden gidesimgelmiyor mecbryetten gdyorum eltim buraya kadar geliyor kaynanamin yanina bi msj dahi atmiyor geldim diye bana.... Esime tasinalim.diyorum bilmiyorum ne yapicam. .
Kaynananız size pek ısınamamış, eltinizi daha çok sevmiştir. Gayet normal, herkes herkesi sevmek zorunda değil. Ayrıca çok mu önemli? Mesafeli olmak iyidir.

Kaynananız size pek ısınamamış, eltinizi daha çok sevmiştir. Gayet normal, herkes herkesi sevmek zorunda değil. Ayrıca çok mu önemli? Mesafeli olmak iyidir.
Mesafeli degilkiiiii surekli bizddeeee biz gitmesek nerlerdesiniz diyooo. Benim icin degil oglu torunu icin iste.

X