İğneli Epilasyon Kayseri'de iğneli

arkadaşım yaptırıyor. bi dermatolog uzmanının yeri.dr un adı sema karaoğlu. funda hanım diye biri yapıyormuş. arkadaşım memnun eli hızlı ve iyiymiş.

Yaptıran arkadaşlar seans süreleri, ücreti ve iz hususunda bilgi verebilirler mi acaba?
Ben de oraya gitmek istiyorum.
Aradım bilgi vermediler..

ilk yaptırdığında bi kaç saat kızarıklık ve şişlik oluyor. ama ertesi güne pek bişey kalmıyor. iz hiç kalmadı arkadaşımda ki o her hafta gidiyor. çünkü yüzünde çok fazla tüylenme olmuş lazerden sonra. iğneli yapılan tüylerin daha incelerek çıktığını söyledi. tedavi ortalama 1 yıl sürüyormuş. bıyık bölgesi hariç çok acımadığını ama bıyık bölgesinin daha çok acıdığını söyledi.
dakikası 2 lira süresi kişinin yüzündeki tüye göre değişir. ama funda hanımın eli çok hızlı.

Son düzenleme:
ilk yaptırdığında bi kaç saat kızarıklık ve şişlik oluyor. ama ertesi güne pek bişey kalmıyor. iz hiç kalmadı arkadaşımda ki o her hafta gidiyor. çünkü yüzünde çok fazla tüylenme olmuş lazerden sonra. iğneli yapılan tüylerin daha incelerek çıktığını söyledi. tedavi ortalama 1 yıl sürüyormuş. bıyık bölgesi hariç çok acımadığını ama bıyık bölgesinin daha çok acıdığını söyledi.
dakikası 2 lira süresi kişinin yüzündeki tüye göre değişir. ama funda hanımın eli çok hızlı.

fuingil çok teşekkür ederim canım cevap verdiğin için
Ben de Funda Hanımdan bi randevu alayım bakalım

Bir de bu iğne ucu parası alıyorlarmış ya, bunu her gittiğinde mi alıyorsun. Yoksa bir defaya mahsus mu? Onu merak ettim.

mrbb arkadaşlarr uzun zamandır kayseriden birinii arıyordum nihayett buldum :)) bende epilasyon yaptırmak istiyrum ama kararsızım lazerr mii iğneli mi yaptırsamm..karın bel sırt göğüs ve yüz bölgelerimde filan var tüylenme ama küçük küçük ve siyah değil ve sert değil sanırım lazer görmüyomuş bu tüyleri ben iğneli düşünüyorymm sizce iğneliden bii sonuç alabilirmiyimmm yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mii ???çok merak ediyorum ne zamandır arıyorum yaa :KK43: funda hanımm dediğiniz uzman doktor muu nedir vee yeri neredee bi yardımcı olsanızz çokk sevinirimmm arkadaşlarr...

Kayseri'de güvenilir yerin merkezi olarak sederm klinik merkezini öneririm.Doktor kontrolünde olan ve işlerini gayet iyi yapan yerlerden biri.Funda Hanım işinde uzman ve çok tatlı bir bayan.Klinikte her türlü işlem yapılabiliyor.Güvenilir ve temiz bir yer arıyorsanız orayı öneririm:KK34:

Arkadaşlar bende Kayseri'de göbek ve sırt bölgesine iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum yaptıran varsa bilgi verebilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar konu açılalı çok olmuş ama Kayseri'de iğneli epilasyona gidip memnun kaldığınız yerleri yazabilir misiniz ? Özellikle de yüz bölgesi için giden arkadaşlar var mı, yüzünüzde herhangi bir iz kaldı mı? Bi de bu işlemi yapan yerler dakikasını kaç liradan yapıyorlar deneyimlerinizi yazıp bilgi verirseniz sevinirim.

Lazer düşünen varsa hic dsunmesin cnku hic bi ise yaramiyo gitmeyi braktikdan sonra tekrar cikiyo tugler.

Merhaba arkadaşlar konu açılalı çok olmuş ama Kayseri'de iğneli epilasyona gidip memnun kaldığınız yerleri yazabilir misiniz ? Özellikle de yüz bölgesi için giden arkadaşlar var mı, yüzünüzde herhangi bir iz kaldı mı? Bi de bu işlemi yapan yerler dakikasını kaç liradan yapıyorlar deneyimlerinizi yazıp bilgi verirseniz sevinirim.
şu an dksı ne kadar tam olarak bilmiyorum ama ben kayserideyken memnun kaldığım yer sederm oldu.funda hanım işin erbabı bir bayan.keşke kayseride yaşamaya devam etseydim de gidebilseydim.

şu an dksı ne kadar tam olarak bilmiyorum ama ben kayserideyken memnun kaldığım yer sederm oldu.funda hanım işin erbabı bir bayan.keşke kayseride yaşamaya devam etseydim de gidebilseydim.
cevabınız için çok teşekkürler, sederm öneriliyor genelde ben de kayseride kalırsam oraya gitmeyi düşünüyorum bakalım

X