Kedim veteriner yuzunden felc geçirdi

Yuva olmak isteyen kişiler henüz girmemiş siteye, fakat ben gulenecek birsey göremiyorum. Kedinin sizden kurtulması için para dökmeye razı insanlar var bu utanılacak birsey değil mi sizin gözünüzde?
Samimi olmadığınız zaten belliydi, ama kediden haber alabilmek adına çok üstünüze gelmiyordum. Umarım bi an önce siteye girerler ve alırlar kediyi sizden.

Ne oldu ya hani benden kurtarmak istiyordunuz kediyi. Birisi 20 bin bile veririm demişti. Bık bık konusuyordunuz. Aciyordunuz hayvana 😅😅 sahiplendirecegim diyorum kimseden ses yok 😅

Ya siz nasıl bi canisiniz?
Senin tabirinle bık bık konuşanlardan biri de benim. İstanbuldayım. Alırım kediyi lafımın arkasındayım hala. E egecell de 20 bin veririm diyen. Eminim o da arkasındadır lafının. Foruma girmemişiz sanki görüpte ses çıkarmadık hayret bişey.

Ayrıca atıp tutuyordunuz? Bakacaktınız hani çooookk pişmandınız? Noldu yemedi dimi? Sizde hayvan sevgisi olsa o hayvanın zaten içine etmezdiniz en başta. 9 canlı çıktı dimi? Naptıysan ölmedi dimi? Yazıklar olsun şimdi de kurtulmanın peşindesin.

Ne oldu ya hani benden kurtarmak istiyordunuz kediyi. Birisi 20 bin bile veririm demişti. Bık bık konusuyordunuz. Aciyordunuz hayvana 😅😅 sahiplendirecegim diyorum kimseden ses yok 😅
Utanmıyorsun dimi? Rabbim senin kalbini görüyor. Sen daha uğraş dur. Bu kalp ile isteklerin zor olur

Son durum nedir arkadaşlar ortada kalmasın, sahiplenecek var mı yuva olurum diyen iki üyeden? Yoksa mersindi sanırım yaşadığı ilin sayfalarına ilan verelim

Bu kedi sizin sınavınız oldu, bizim sınavımız da sizsiniz herhalde. Hanımefendi bakamıyorsanız sahiplendirin dedik, buraya gelip kediyi satın demedik. Yaptığınız pişkinlik artık, hayvana yaptığınız eziyetleri anlatıp vicdanlara oynadınız. Şimdi de hani satın alıyordunuz diyorsunuz. İnsan bunu buraya yazmaya utanır, yüzü kızarır. Hababam sınıfında meşhur bir replik var, "utanacağınızı bilsem... " diye gerisini siz tamamlayın.

Evimde 2 tane canımdan çok sevdiğim 1,5 aylıkken ölmek üzere alıp bebek gibi baktığım şu an 3 yaşında dünyalar tatlısı kedilerim var. Konuyu başından beri okudum kendimi tutamadım. Ben de hamileyim hanımefendi, hamileliğimin ilk ayları o kadar zor geçti ki kendime bir şeyler hazırlamaya halim yokken onlara mama veriyordum. Sokakta da baktığım bir o kadar evladım daha var. Bir kere mama verseniz unutmuyor sizi.. Vereceğim tabiki çünkü vicdan sahibi olmak çok çok başka. Azıcık afedersiniz kussalar soluğu veteriner kapısında alıyorum gittiğim veterinerin de numarasını mutlaka alırım olası durumlar için. Çünkü can, Allah’ın sessiz kulları onlar nasıl böyle kalbiniz kararmış sizin.. dilerim o melek en kısa zamanda gerçek bir yuva bulsun🙏

Bu meleğe yardımcı olabilecek biri yok mu? Konu yıkarda kalsın diye yazmak istiyorum. Hanımefendiye yakın iller de biri var ise lütfen yardımcı olsun, dün geceden beri aklımdan çıkmıyor..

Ben sahiplenecektim ama, bende şu anda eşimle boşanma aşamasındayım, ben bile nereye gideceğimi bilemiyorum. yavrucağı perişan etmek istemiyorum, zaten malum çok çile çekti kuzum. İnşaAllah çok iyi birine gider.

Size nasıl ulaşabilirim . Konu sahibinden ben o kediyi alabilirim meblağ asla önemli değil 20 bin desin direkt verebilirim. Ben o hayvanı almak istiyorum. Mesaj olarak yazacaktım ama mesaj atamadım size

Konu sahibi kediyi sahiplendirmeye karar vermiş. Hala sahiplenmek istiyorsanız lütfen iletişime geçin. 🙏

(İç sesim: Umarım bu karar maddi kazanç için değil, konu sahibinin samimi düşüncesidir. 🙏)

Kedi Hala benimle. 1 kişi sahiplenecem dedi vazgeçti. Ben şimdiye kadar sokağa bırakmak istemedim. Onun icin bekledim. Ama esimle de konustum hafta içi barinaga bırakacağım. Burda ki alacam o kediyi senden diyip ahkam kesen Arkadaşlar kediyi sahiplendiriyorum dedeyince siteyi terk ettiler. Simdi isteisteyen barınaktan alabilir.
Ama sizde para istiyorsunuz?
Barınağa bırakmak kedinin ölümü olur biliyorsunuz dimi?

X