kendimi geliştirme günlüğüm

Tamam siz yazın ben okurum. Belki bana da iyi gelir.☺️

çok tatlısınız :) o zaman vakit kaybetmeden başlıyorum. bugün yetiştirmem gereken bir makalenin editi var onu yapacağım, biraz da italyanca podcast dinlemeyi düşünüyorum. bu ikisini yapsam bile bugünlük süper olur
Oooo çok iyi makale falan. Ben bayılırım makale okumaya. Ama şuan hayatım zorlu ve bazi güzel aktiviteleri yapamıyorum. Belki ilerde devam ederim. Size bol şans🐢

dün yazımı tamamlayamadım hiç canım istemedi ama italyanca şarkı dinledim en azından.. bugün okulla ilgili işleri hallettim şimdi boş boş takılmaktansa biraz daha italyanca bakacağım

dün yazımı tamamlayamadım hiç canım istemedi ama italyanca şarkı dinledim en azından.. bugün okulla ilgili işleri hallettim şimdi boş boş takılmaktansa biraz daha italyanca bakacağım
Sıkma canını bitirirsin. Yabancı şarkıları pek sevmem ama seviyorsanız dinleyin kafa dağıtın. Ben türküleri çok severim, dinlerken beni alır başka diyara götürür.

O zaman bugün ben yapacaklar listemi paylaşayım.
-Bulaşıkları yıkayacağım
-Biraz kitap okuyacağım 20/30 sayfa
-Biraz belgesel izleyeceğim.
-Sırık fasulyelerime börülcelerime biberlerime bakıp sulayacagim. (Onların büyüyüp gelişmesini izlemek hoşuma gidiyor :)
-Fırını temizleyeceğim.
-Yuregim acıyor biraz türkü dinlerim.
-Hamur yogurucam akşama pide yapmak istiyorum fırında.
-Namazlarimi kılarım
-Ailemle kavga etmeyip bu günü cikartabilirim inşallah diye temenni ediyorum :)

O zaman bugün ben yapacaklar listemi paylaşayım.
-Bulaşıkları yıkayacağım
-Biraz kitap okuyacağım 20/30 sayfa
-Biraz belgesel izleyeceğim.
-Sırık fasulyelerime börülcelerime biberlerime bakıp sulayacagim. (Onların büyüyüp gelişmesini izlemek hoşuma gidiyor :)
-Fırını temizleyeceğim.
-Yuregim acıyor biraz türkü dinlerim.
-Hamur yogurucam akşama pide yapmak istiyorum fırında.
-Namazlarimi kılarım
-Ailemle kavga etmeyip bu günü cikartabilirim inşallah diye temenni ediyorum :)
süpersiniz! kolay gelsin çok, hangi belgeseli izliyorsunuz :)

süpersiniz! kolay gelsin çok, hangi belgeseli izliyorsunuz :)
Önüme hangisi çıkarsa. TRT belgesel dmaxı izliyorum genelde. TRT belgeselde ailemizin yeni üyesi diye bir program var onu çok seviyorum, dmaxta da hurda avcıları, hazine avcıları, lezzet peşinde Amerika (bu arada yabancıların sos kültürlerine bayılıyorum. Yeni yemekler ve soslar izlemek hoşuma gidiyor) restorant sırları diye iyi belgeseller var hangisine denk gelirsem şanslı hissediyorum ☺️

Önüme hangisi çıkarsa. TRT belgesel dmaxı izliyorum genelde. TRT belgeselde ailemizin yeni üyesi diye bir program var onu çok seviyorum, dmaxta da hurda avcıları, hazine avcıları, lezzet peşinde Amerika (bu arada yabancıların sos kültürlerine bayılıyorum. Yeni yemekler ve soslar izlemek hoşuma gidiyor) restorant sırları diye iyi belgeseller var hangisine denk gelirsem şanslı hissediyorum ☺️
lezzet peşinde amerikaya mutlaka bakacağım, yemekle ilgili her şeye bayılırım :) teşekkürler öneriler için! trt2'de de güzel içerikler oluyor daha çok sanat ağırlıklı, tavsiye ederim

selam herkese! bugün güne hızlı başladım burs görüşmem vardı şimdi hazırlanıp dışarı çıkacağım. hedeflerim:

-makaleyi bitireceğim. artık erteleyemem bugün son.
-italyancaya en baştan tekrar başlıyorum, birkaç güzel kaynak bulmam lazım.
-geçen ay başladığım kitaptan 50 sayfa okumak istiyorum.
-ve en önemlisi de ev bulmam lazım, araştırmalara devam.
-bir de instagrama bir süre ara verdim, en az 1 ay bakmak istemiyorum rutinlerimi oluşturana kadar.

selam herkese! bugün güne hızlı başladım burs görüşmem vardı şimdi hazırlanıp dışarı çıkacağım. hedeflerim:

-makaleyi bitireceğim. artık erteleyemem bugün son.
-italyancaya en baştan tekrar başlıyorum, birkaç güzel kaynak bulmam lazım.
-geçen ay başladığım kitaptan 50 sayfa okumak istiyorum.
-ve en önemlisi de ev bulmam lazım, araştırmalara devam.
-bir de instagrama bir süre ara verdim, en az 1 ay bakmak istemiyorum rutinlerimi oluşturana kadar.
Ooo baya yoğun olucaksin. Kolay gelsin şimdiden. Yoğunluğun üniversite deki zamanları hatırlattı bana☺️ istegramı 3 yıldır bıraktım baya iyi geliyor tavsiye ediyorum.

Kesinlikle instagrama ara vermek süper etkili. Benim modumu ister istemez çok etkiliyordu 3 yıldır kullanmıyorum. Ekran süremi azaltmaya çalışıyorum.
9 buçukta uyandım yürüyüşe çıktım kitap okudum. Günün geri kalanını verimli bir şekilde tamamlarsam benim için harika olacak

Kesinlikle instagrama ara vermek süper etkili. Benim modumu ister istemez çok etkiliyordu 3 yıldır kullanmıyorum. Ekran süremi azaltmaya çalışıyorum.
9 buçukta uyandım yürüyüşe çıktım kitap okudum. Günün geri kalanını verimli bir şekilde tamamlarsam benim için harika olacak
Kesinlikle. Bıraktım bırakalı o kadar çok kitap okudum ki 4 koli oldu. Günün kalanında bol şans 🌸

X