Kesilen Konuşma

Dün ki maçı eşimle forma giyip elimizde bayrakla amcamlarda izlemeye gittik. Eşim de yoğun takip eder üzüldü de ama maç bitti gülerek evimize geldik.

Hele ki yeni tanıdığın bir insana maç için trip yapmak çok çok büyük ergenlik. Gönül almayı bilmeyene gönül vermeyin derim ben. Çok yorulursunuz.
Zaten öyle olacak gibi o yazmaz ben de yazmam böyle biter :)

Tek sorunun maç olduğuna emin misiniz ? Profilinize göre siz 30 yaşında, yüksek lisans eğitimi almış bir kadınsınız. Yaptığı işten bağımsız olarak; adam da sizin gibi üniversite ortamını deneyimlemiş biri mi ?

Ve kusura bakmazsanız neden görücü usulü?
Kusura bakmayın da bunun neresi görücü usulü. Arada arkadaş var diye mi?

Fanatik dedikleri tipleri hiç sevmedim hayatima da almadim. Kedimin hekiminin klinik profilini takip ediyorum tutup o profilden maçla ilgili şeyler yaziyor mesela resmen ondan bile bir uyuz olmaya başladim. 😄 Lazim olmasa engellerdim o derece.

Her şey bitsr nolur yenilseler nolur anlamiyorum bu insanlari sanki kendi takimlariymiş gibi bir tripler filan. Ben direkt engellerdim.
tahmin ettiğim hesap mı mahmut baran bey :)

Hanımlar merhaba. Belki çoğunuza göre dert gelmeyecek ama ufak fikirler edinmek adına konu açmak istedim. 2 hafta önce bir arkadaşım vasıtasıyla biriyle tanıştım. Adam 39 yaşında, evlilik istiyormuş. İşi, maddi gücü yerinde. Babası vefat etmiş, annesiyle kalıyor. Sanayide otomobil yedek parça satıyor. Biraz kadınlarla duygusal ilişki anlamında zayıf biri ama tanıdığım kadarıyla iyi bir insan. Yani ilgili, kibar, günaydın mesajları atıyor, arar eder ilgilenir vs ama düz adam Sami anlayacağınız. Çok böyle romantik ve kadın ruhundan anlayan bir tip gibi değil. 2 hafta içerisinde 3 kere buluştuk güzel ve keyifli de geçti/ Çok koyu Galatasaraylı fanatik derecesinde ben de Galatasaraylıyım çoğu kadından da daha çok maç takip ederim hatta günler öncesinden dün akşamki derbiyi birlikte izleyelim diye konuştuk. Öyle de oldu ama malumunuz Galatasaray yenildi. İşte olay burada başlıyor. Maçtan sonra bir yerde yemek yedik, üstüne kafeye gittik bunun ağzını bıçak açmıyor benden taraf bile bakmıyor. Morali inanılmaz bozuldu. Ben de moralini düzeltmek için uğraştım bayağı, şirinlikler yaptım. Teselli etmeye çalıştım, hiçbir şey bitmedi dedim. Baktım bir sonuç yok. Ağzını bıçak açmıyor konuşsak da 2 laf ediyor 1i maç. Gözleri uzaklara dalıyor sessizleştik. Kafede kaç dakika karşılıklı öyle sessizce oturduk. Ben de cumartesi günü bir sınava girmiştim. Benim için önemli bir sınavdı ama kötü geçti yani benim de moralim çok bozuktu anlayacağınız. İşte kendimden örnek verdim bak benim de derdim sıkıntım var o kadar çalıştım olmadı ama bugün güzel bir vakit geçirmek, sohbet etmek için geldim önemli olan bu dedim. Ona bile haklısın dedi sadece beni teselli edecek pek bir şey söyledi. Ben böyleyim dedi benim üzüntüm böyle 1 gün sürer dedi. Ben de artık sinirlendim. Daha haftaya maçlar var, hiçbir şey bitmemiş ama sen şu an boş yere kendini üzüp şu anki anı mahvediyorsun dedim o da haklısın falan dedi. Ben de hesabı istedim ödeyip kalkacaktım neyse zorla o ödedi. Eve bıraktı beni, bırakırken de gideyim biraz kafamı toplayım arkadaşlarla konuşayım ben sana yazarım dedi ben de tamam dedim. Şimdi dün geceden bu saate kadar ses yok. Normalde her gün yazıp günaydın napıyorsun nasıl geçiyor günün diye mesaj atardı. Ortadan kayboldu. Ben de yazmadım açıkçası. Çünkü kendi haline bırakmak istedim. Ama bu şekilde havada biterse de çok komik olur gerçekten. Sizler bu konuda neler düşünürsünüz? Ne yapayım ya da yapmayayım fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim…
çağımızın klasik hastalığı ghosting.

Yahu 10 kişi kalmış ezeli rakibine karşı isabetli tek şutun yok , biz tüm GS lifler olarak bitkisel hayata girdik, üstelik bu tarihin 19.05 olmasına deginmiyorum bile. Mahvolduk, yıkıldık...
Ben erkek arkadaşınıza hak verdim , yeni yeni kendimize geliyoruz kızmayın ona. 😂

Yahu 10 kişi kalmış ezeli rakibine karşı isabetli tek şutun yok , biz tüm GS lifler olarak bitkisel hayata girdik, üstelik bu tarihin 19.05 olmasına deginmiyorum bile. Mahvolduk, yıkıldık...
Ben erkek arkadaşınıza hak verdim , yeni yeni kendimize geliyoruz kızmayın ona. 😂
Ya maç zaten çok kötüydü, ben de gsliyim hatta maçı birlikte izledik ama ben bu kadar uzatmadım devamında anın tadını çıkarmaya çalıştım. O çok takılı kaldı, ertesinde de yazmadı.

Ya maç zaten çok kötüydü, ben de gsliyim hatta maçı birlikte izledik ama ben bu kadar uzatmadım devamında anın tadını çıkarmaya çalıştım. O çok takılı kaldı, ertesinde de yazmadı.
Fanatik değilsiniz muhtemelen , fenerli arkadaşları varsa gömmüştür, dalgalar havada uçuşmuştur ondan morali falan bozulmuştur hala yazmadıysa sıkıntı tabi , en fazla sabahında unuttuk gitti yani . Yazmadı mı hala ?

Fanatik değilsiniz muhtemelen , fenerli arkadaşları varsa gömmüştür, dalgalar havada uçuşmuştur ondan morali falan bozulmuştur hala yazmadıysa sıkıntı tabi , en fazla sabahında unuttuk gitti yani . Yazmadı mı hala ?
Yok hayır dün hiç yazmadı. Ben biraz tepki gösterdim, sinirlendim yanından ayrılırken bir de ben sana yazacağım demişti kendi haline bıraktım belki benim tepkimden çekindi bilemiyorum.

X