Kilcal Damarlar ???

Lakito

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2007
2.702
205
Kızlar bacaklarımın üst kısmında tükenmez kalemle çizilmiş gibi ince, mor renk damarlar var. Bunların sanırım lazerle tedavisi mümkünmüş ama kesin sonuç alınıyor mu bilmiyorum. Aranızda benim gibi sorunu olanlar veya tedavi yaptıranlar var mı arkadaşlar? Bu damarlardan nefret ediyorum Kötü Kazen

bu sorun ben de de var.
doktor lazer demişti.
bir güzellik merkezindeki estetisyen doktor yapıyor.
ama bir sefer yetmiyor.bir kaç sefer oluyormuş.lazer atışı yapılıyor.
çok fazla acımaması için de emla adlı kremle birlkte öneriyorlar...

canım bu konuda bişey yazamam.yaptıran tanıdığım yok.istersen nette başka yerlede bir araştır..

bu konuda bende sıkıntılıyım küçük olan varislerim için şu anda skleroterapi yapılıyor kılcal damarlar içinde lazer dedi .lazere başladığımda sonuçları paylaşacağım canım

bu konuda bende sıkıntılıyım küçük olan varislerim için şu anda skleroterapi yapılıyor kılcal damarlar içinde lazer dedi .lazere başladığımda sonuçları paylaşacağım canım

Tamam canım sağol.Bende bu konuda araştırmalara başlayacağım.Sütun gibi bacaklarımın görüntüsünü damarlarla bozmak istemiyorum tatlicadiarzu

benim ablam bu dertten muzddaripti..inanilmaz cok vardi bacaklarini ust kisminda alt kisminda..neyse bu iste doktor cok onemli ablam bir doktora gitti 3.seansta birakti cunku adam damari catlatti daha fazla oldu kizin bacaginda ustelik tedavide pahali idi..simdi bagdat caddesinde bir doktora gidiyor ve inanilmaz uygun fiyata..cok sukur cogu gitti azi kaldi..sadece cok derin damarlar var onlara pek mudahale edemiyormus ve yazin bitmesini bekliyorlardi tedaviye devam etmek icin..tedavi sirasinda guneslenmek yasakmis cunku..gecmis olsun umarim iyi bir doktor bulursun.

benim ablam bu dertten muzddaripti..inanilmaz cok vardi bacaklarini ust kisminda alt kisminda..neyse bu iste doktor cok onemli ablam bir doktora gitti 3.seansta birakti cunku adam damari catlatti daha fazla oldu kizin bacaginda ustelik tedavide pahali idi..simdi bagdat caddesinde bir doktora gidiyor ve inanilmaz uygun fiyata..cok sukur cogu gitti azi kaldi..sadece cok derin damarlar var onlara pek mudahale edemiyormus ve yazin bitmesini bekliyorlardi tedaviye devam etmek icin..tedavi sirasinda guneslenmek yasakmis cunku..gecmis olsun umarim iyi bir doktor bulursun.
tedavi yönteminden bahsedermisin,nasıl uyguluyor doktor.ücreti ne kadar mesela...

lazer tedavisi uygulaniyor bunun icin kizlar lazer ve epilasyon bolumumuze bakiniz yerimseniben

ben de yüzümdeki kılcal damarlar için kozmetik ürünler satan eczaneyi karıştırdım geçen gün. bahsettiğiniz sorun için kremler vardı. öyle bir sorunum olmadığı için ilgilenmedim açıkçası. DDF veya LA ROCHE-POSAY ürünlerine bakabilirsiniz. sanırım onlardan birinde gördüm. bu markalar biraz pahalı ama lazer fiyatlarını bilmiyorum. o yüzden kıyas yapamam.
Benim de yüzümde var. "avene diroseal" isimli bir krem aldım. kremin kendisi yeşil renkte. 3 ay kullancakmışım. bakalım sonuç nolcak...

X