Kilo alamıyorum

Bu önerilerin hepsini yapip sonuç alamayan birisi olarak bana kilo aldiran tek cözüm hamilelik oldu:anneadayı: hem.de ne kilo birden 46 dan 70e ciktim cikmaya devam da ediyorum:halay:tek temennim sonrasinda 60in altina dusmemek:dua:

Beni anlatmissin. Ben su an acim, ama erinitorum gidim yemeye o yuzden yatagimda yatiyorum...

Benim gibi yaparsan, 1 yılda 10 kg garanti nıtekım ben yaptım evlendikten sonra ve 10 kg aldım :)

Bir oturusta bir kavanoz nutella bitiriyorsun :) bir oturusta 15-16 tane ekler yiyorsun :)
Bn de evliyim evlendikten sonra 4 kilo aldim baska alamdm evlediktn sonra nutelle yiyemedim midem almdi

gazıantebe gel 1 ayda 10 kılo garantı edıyorum :KK66:

bu arada bır spor salonuna yazılın kas kütlenızı arttırın zayıf olabılırsınız ama onemlı olan vucut saglıgınız harıka bır calısma programıyla bomba gıbı olabılırsınız bu kıloyla da ...

surdan yag enjekte edılse vallahı verecegım bol bol
Bnm spor salonuna gitmeme gerek yok ki calistigim yerde yeterince spor yapiom

Ben tok da olsam zevkine yiyorum ya yerken zevk alıyorum o an hiç bitmesin istiyorum:KK37: bazen yavaş yiyorum hemen bitmesin diye :KK51:
İdeal kiloma yeni geldim ama şu an elimde çikolata var :olamaz:

Kilo almanın en önemli kuralı gece geç saatte yemek. :süslü: hamur işi yemek, çikolata, cips,kızartma kilo aldırır ama sağlıksız işte yağ alınca güzel bir fizik olmuyor zayıf da olsan. :110:
Afiyet olsun bn de iste üsengeclik var ya biri getirirse yerim

X