Kilo almak için tavsiye

leylacv

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2017
451
130
32
Çok fazla iştahlı biri değildim ama son zamanlarda iştah tamamen kapandı çok zayıfladım kıyafetlerin içinde kayboluyorum bildğiniz bir iştah açıcı takviye gıda vitamin vs var mı? Kilo alamaya da destek olacak bi vitamin falan ?

Ekmek ye ve hamur işi ye tatlı börek. Su az ic sonra gelsin kglar ha bir de en önemlisi az hareket.
Ben de su an kg vermeye çalışıyorum bunların tam tersini yapıyorum zayiflamak için öpüldün 😘

Çok fazla iştahlı biri değildim ama son zamanlarda iştah tamamen kapandı çok zayıfladım kıyafetlerin içinde kayboluyorum bildğiniz bir iştah açıcı takviye gıda vitamin vs var mı? Kilo alamaya da destek olacak bi vitamin falan ?
Geceleri yatmadan once ekmek arasi biseler yap ye onunda faydasi olur tabi bende pek kilo alan birisi deildimde yinede almak istedigim anda aliyodum ama istemesizce geri gidiyodu o kilolar kendimi bildim bileli 50den ne assa oldum nede pek yukari en cok kilom 56galiba onuda verdim geri tabi ama simdiki donemde baya alcam 😂

Gündüz öğúnlerini düzenli olarak yedikten sonra ,akşam yemeğinden sonra cerez,kek,cikolata, gazli icecek vs yerseniz mutlaka alirsiniz.Ben tam terslerini yaptigim icin kilo veriyorum .

Tavsiyeleriniz için teşekkürler ama şu an bile karışık tost yedim koca ekmek üstüne büyük boy cips ve jelibon yedim çay içiyorum ama yemekle de olmuyor gündüz havalar sıcak pek yiyemiyorum akşamları daha çok yiyiorum

X