Kilo almakla ilgili öneri, kilo alma arkadaşı😅

Bende 160 boy kilom 49.53 kiloydum geri zayfladım kemik yapım cok zayıf belim cok ince giydgm hiçbir şey yakışmıyor hedefim 55 kilo

Boyum 167 49 kiloydum en son sanirim şuan 45 e düştüm yine
1 ay önce doğum yaptim 😁
Doğum öncesi 45 tim.
Hamileyken 13 kilo aldim 58 oldum. Ben hayatımda 50 kiloyu görmemişken 58 olmak cok güzeldi 😁
Hamilelik öncesi diyetisyene de gitmiştim.
Ben artık bıraktım bu işi dogum yapmama ragmen alamadım bence hayatım boyunca alamam da ama size bu yolda başarılar diliyorum gençler 😝😝
He doğumum da sezeryan doğumdu güya hemen verilmezmis sezeryanda kilolar. Yalan efendim😁😝
😁

Sonunda aradigim basligi buldum🤗🤗🤗
Evet kizlarr
24 yasindaym yaklask 4 ay once dogum yaptım
Hamile kalmadan once 44 kiloydm uzun zamandr oyleydm birde. Hamilelik bitene kdar 60 oldm dogum yapmadan tartildim dogurdum 54 e dustum e normal o da snra 50 derkeeenn 45 oldum yine. 24 yasina kdar ilk defa 50 kilonun ustune ciktim dn fazla 49 oluyodm cikamiyldm smdi yine ayni. Gece de oyle bi ara yedim yedim yattm bana misin demiyo

Evet bence burda yiyecekleri neler yemeliyiz vs onlar konusulmali. Grubu biraz canli tutarsak gelen cok olur ve herkes soyle yaptm 1 2 kilo aldm diye yazsn bence belki faydasi olur bizlere

Merhabalar 19 yaşında 154 boyunda 38 kilo bir kızım🐥 bu durum beni uzun zamandır rahatsız ediyor aslında doktora gittim herhangi bir sağlık problemim yok sadece stresten dolayı kilo alamıyorum hatta veriyorum bombax adında bir ürün aldım iştahım yok onunla destekleyerek midemi büyütmek en azından 45 kiloyu görebilmek istiyorum kilo almakla ilgili tecrübesi önerisi olan varsa yoruma mutlaka bekliyorum ayrıca benim gibi kilo almak isteyen varsa yine yorum bırakması yeterli birbirimizi darlayarak bu yolda birbirimize arkadaş olarak alabiliriz diye düşünüyorum😅
Nasi kullandın mi canım işe yaradı mı bende kilo almak için ugrasiyorum

Merhabalar 19 yaşında 154 boyunda 38 kilo bir kızım🐥 bu durum beni uzun zamandır rahatsız ediyor aslında doktora gittim herhangi bir sağlık problemim yok sadece stresten dolayı kilo alamıyorum hatta veriyorum bombax adında bir ürün aldım iştahım yok onunla destekleyerek midemi büyütmek en azından 45 kiloyu görebilmek istiyorum kilo almakla ilgili tecrübesi önerisi olan varsa yoruma mutlaka bekliyorum ayrıca benim gibi kilo almak isteyen varsa yine yorum bırakması yeterli birbirimizi darlayarak bu yolda birbirimize arkadaş olarak alabiliriz diye düşünüyorum😅

2008-2015 yılları arası 42-45 kilo arasında gidiyordum. Boy 1.70. Bir türlü kilo alamıyordum. Daha sonra doktor tavsiyesi ile bombax aldım. 3 ay aralıksız sabah ve akşam tok karnına vişne suyuna karıştırıp içtim. Ama hiç içmemezlik yapmadım atladığım günde yoktur okadar takmıştım kafaya. 3 ayın sonunda 54 kiloydum göbeğim vardı benden mutlusu yoktu 😀 hatta beni görenler tanıyamıyordu. ürünü kuzenimede önerdim 2 ay sonra görüştüğümüzde oda kilo almıştı 👍

1.60 boy 41 kilodan yukarı cıkamıyordum.
doğum kontrol hapına basladım ve 50 kıloya ulastım.
denemedıgım sey kalmamıstı, evlenınce toparlarsın dedıklerı sanırım buymus :KK70:
yaglı saçma sapan seyler yemeyın lutfen. hakıkaten vucut bır sure sonra oturuyor bır yolunu bulup dengelenıyor.
sadece kansız kalmayın vıtamınınız yerınde olsun yeterli.
41 kıloyken vucudum yaglı cıkmıstı sacmaladıgım ıcın, bu da kalbe organlara cok zararlı.
bırbırınızı gaza getırıp kotu beslenmeyın lutfen.
hersey oluyor zamanla

Benimde boyum 1.70 50 kiloyum 2 çoçuğum var .pharmaton falan mı alsam kilo almak için yoksa bombax mı bilemedim

Kilo sınırınızın alt limitinde değilseniz bence zorlamaya gerek yok bazen olmayınca gerçekten olmuyor metobolizmadan falan kaynaklıdır

45 kıloydum biray sonra şuan 46,5 oldum bır saat yuruyus sonra ekmek arası bırseyler yedım ama kesınlıkle kızartma falan yemeyın kılo alcam dıye kolestrolunuz falan yukselmesın

basit bir smootie tarifi ar 1 bardak süt 2 3 adet bebe bisküvisi 1 tatlı kaşığı bal az da badem haftada iki kere tüketin kilo almanıza yardımcı olur

2008-2015 yılları arası 42-45 kilo arasında gidiyordum. Boy 1.70. Bir türlü kilo alamıyordum. Daha sonra doktor tavsiyesi ile bombax aldım. 3 ay aralıksız sabah ve akşam tok karnına vişne suyuna karıştırıp içtim. Ama hiç içmemezlik yapmadım atladığım günde yoktur okadar takmıştım kafaya. 3 ayın sonunda 54 kiloydum göbeğim vardı benden mutlusu yoktu 😀 hatta beni görenler tanıyamıyordu. ürünü kuzenimede önerdim 2 ay sonra görüştüğümüzde oda kilo almıştı 👍
Merhaba. Piyasada o kadar çok var ki bu bombax denilen üründen hangisi gerçek yardımcı olurmusunuz.

Doktorlar asla bombax denen tozu önermezler

1,65 boy 50 kiloyum 42 yaşındayım ve bildim bileli kilo almaya çalışıyorum, çocuk doğurunca alırsın dediler iki çocukla ancak 3 kg kaldı bana, kalori sayacı programı indirdim deli gibi yedim ne bulursam zararlı ve abur cubur olacak sadece cici bebeli karışım yedim onun dışında şeker, çikolata vs tüketmedim, cola belki haftada bir, böylece 4 ayda 6 kg aldım ama bağısaklarımda candida mantarı denen uyuyan devi uyandırmışım bu arada (şeker ve karbonhidratla beslenirmiş kendisi), bana kilo aldıracak ne varsa yasaklandı, aldığım tüm kilolar da geri gitti, çayı bile şekersiz içmek zorunda kaldım. Şimdi yeniden kilo alma serüvenine başlayacğım kalori sayacımı indirdim, günlük hedef 2700 cal idi ben 3000-3500 cal alarak zor kilo aldım yalnız.hadi bakalım kolay gelsi, kalori depolamaya başlayalım.

Onu önceki kilo alma serüvenimde yapmıştım evet işe yarıyor ama hem kalıcı olmuyor hem de yağlanma yaptığı için diğer bölgelerim hala inceyken karın bölgesi öne çıkıyor. Bir de ben aşırı antibiyotik kullanımına bağlı olarak Candida bağırsak mantarına yakalandım bu süreçte bu kürdeki şeker oranı onu çok tetiklemiş. Protein ağırlıklı beslenerek alırsam daha kalıcı olacak, dün başladım günlük hedef 2700 cal çıktı, dün tamamlayamadım bugün olacak inşallah buradan paylaşırım gelişmeleri, şu ana kadar 1715 cal oldu bakalım akşama tamamlamaya çalışıcam.

Nihayet aradığım başlık. Yemin ederim bu kilo alamama illeti yüzünden THY'nin mülakatlarında geri çevrilmiştim yahu. :KK43:
Ben de kilo almanın en garanti yolunun protein ağırlıklı beslenmekten geçtiğini duymuştum, kuruyemiş de öneriyorlar. Ama sıkıntı şu ki, her öğünde protein ya da her gün yemiş tüketmek hepimiz için mümkün olmayabiliyor. E makarna ve ekmeğin faydasını da şahsen göremedim. O yüzden kilo almanın daha sağlıklı ve ulaşılabilir yollarını arıyorum.

Olurr bugün rekor kırdım 43.8 allaah hedefe yaklaşıyorum:halay: Diyet listeni çok merak ettim sebze felansa hiç sıkıntı yok hep yerim 😂 Nasıl grup kurucaz kuralımm
O zaman sebze yemeklerinin salataların içine ceviz fıstık vs katmaya başlayabilirsiniz. Kuruyemişler hem kilo aldırıyor hem de besin değerleri yüksek.

Günlük hedef 2700 cal, dün 3213 ulaştım çok şükür, yediklerimi yazıyorum hemen:
kahvaltı: sahanda yumurta tereyağlı 2 adet, yağlı beyaz peynir, zeytin en az 10 tane,3-4 dilim ekmek, kuşburnu pekmezi
öğlen: patlıcan kebabı, bulgur pilavı, mercimek çorbası, cacık,3-4 dilim ekmek
ara öğün: bir simit + 2 domates
akşam: lahana sarması 6-7 adet, yoğurtlu çorba, etli bamya, yağlı ev yoğurdu,5-6 dilim ekmek
yatmadan önce:1 avuç kuru üzüm, 3 adet ceviz
burası 3213 kalori yaptı kızlar benim gibi metabolizması aşırı hızlı olanlar için hiç fena değil

Kizlar ben 29 yasindayim
158 boyundayim ve 47-48 kilolarda geziniyorum😂
Varsa diyetisyen listeniz bana da iletir misiniz?
canım senin kitle endeksin 20 çıkıyor aslında aşırı zayıf sayılmazsın evet 2 birim daha yükselde indeksin iyi olur ama bence kalorili gıdalar tükettiğin müddetçe kilo alman zor olacağını sanmıyorum. ayrıca spor yaparak uygularsan bunu şekillenerek kilo alırsın

X