Kimyasal gebelik beta ne zaman sıfırlanır?

evet oldum çarsamba günü doktorum ilaçta yazdı antibiyotik agrı kesici fakat fazla agrım yok antibiyotiğide kullanmasam olur mu ki 😣 gereksiz ilaç kullanmak istemiyorum..
Çok geçmiş olsun 🙁 değeriniz aslında düşükmüş kürtaja gerek kalmadan düşmüyor muydu ya :KK43:
Antibiyotik yazdıysa kullanın bence ağrı için değil enfeksiyonu engellemek için vermiştir doktorunuz

Çok geçmiş olsun 🙁 değeriniz aslında düşükmüş kürtaja gerek kalmadan düşmüyor muydu ya :KK43:
Antibiyotik yazdıysa kullanın bence ağrı için değil enfeksiyonu engellemek için vermiştir doktorunuz
çok teşekkür ederim 😣 doktorum iki kere acı cekme bi kerede bitirelim dedi , evet antibiyotiği kullanacagım 🙃

Ben anlamadım 2 kere kimyasal geçirdim hicbirinde doktorlar tekrar beta bakalım düşecek mi demediler. Hiç de takip etmedim sadece ilkinde adetten sonra idrarla kaset test yapmıstım negatif cıkmıstı.
Adet olunca gitmiyor mu otomatik vucuttan atılıyor diye biliyorum. Çok gecmiş olsun kürtaj için 🙏🏻

Ben anlamadım 2 kere kimyasal geçirdim hicbirinde doktorlar tekrar beta bakalım düşecek mi demediler. Hiç de takip etmedim sadece ilkinde adetten sonra idrarla kaset test yapmıstım negatif cıkmıstı.
Adet olunca gitmiyor mu otomatik vucuttan atılıyor diye biliyorum. Çok gecmiş olsun kürtaj için 🙏🏻
Canım herkesin yapısı aynı değil bazılarının ki kimyasal olmuyor hemen ilk haftadan düşüyor ama değer düşük olduğu için herkes kimyasal olarak görüyor böyle olanda çok insan var çevrem de onların ki değer zor düşüyor benim mesela 45 gün de değer sıfırlandı değerde çok düşük olmasına rağmen

X