Popüler Konu Kimyasal Gebelik Yaşayanlar

Çok teşekkür ederim canım. İnşallah hayırlısı ile güzel haberler paylaşırız. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Beklemek, her ay umutlanmak çok zor. Yaşamayan bilemez, anlayamaz malesef. Allahım hayırlısı ile sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin inşallah.
Canm doktora gittikten snra yaz dr ne dedi ne gibi onlemler alıcak brbirimize haber edelim faydası olur.
Ins guzel haberlerimizi paylaşmak nasip olur.

Canm doktora gittikten snra yaz dr ne dedi ne gibi onlemler alıcak brbirimize haber edelim faydası olur.
Ins guzel haberlerimizi paylaşmak nasip olur.

Tabiki paylaşırım. Benim doktorum temmuz başında bize artık daha fazla vakit kaybetmeyin tüp bebek tedavisine geçin bence demişti. Yaş 36 olunca :) Biz şansımızı denemek istedik. Bayramdan sonra başlayacaktık. Fakat bu olay oldu. Doktorum aslında olumlu tarafından bakalım bu kendiliğinden hamile kalabildiğini gösteriyor dedi. Bense artık ne düşüneceğimi şaşırdım. Bakalım hayırlısı. Gelişmeleri paylaşırım. Dilerim güzel gelişmeler paylaşalım.

Tabiki paylaşırım. Benim doktorum temmuz başında bize artık daha fazla vakit kaybetmeyin tüp bebek tedavisine geçin bence demişti. Yaş 36 olunca :) Biz şansımızı denemek istedik. Bayramdan sonra başlayacaktık. Fakat bu olay oldu. Doktorum aslında olumlu tarafından bakalım bu kendiliğinden hamile kalabildiğini gösteriyor dedi. Bense artık ne düşüneceğimi şaşırdım. Bakalım hayırlısı. Gelişmeleri paylaşırım. Dilerim güzel gelişmeler paylaşalım.
Olsun canım çok geç bir yaş değil inş hayırlı zaman da bekletmeden yavrun gelir :)
Doktorun doğru demiş canım en azndn hamile kalabildiğini biliyorsun bende kurtajdan snra olmazmı zor mu olur diyordum kimyasal gebelik yaşadım.
Rabbim hayırlı sağlıklı gebelik nasip inş kucağımıza alalım.

Merhaba kızlar bugün doktora gittim rahim temizmiş sorun görmedi çok şükür korunmanıza da gerek yok dedi ama eşimden sperm testi istedi sonuçlara göre konuşuruz dedi.

Benim de gogus uclarım sarı oluyor süt kanalıymıs zaten orası uc kısmında ve catlıyor ucların da bazen kücücük dkülme oluyor ağrı sızı oluyor o yüzden de prolaktin hormonuna baktırcaz.

Coraspin, folbiol ve romatzmal kan suladrn ilc kullniyrm ona devam dedi, adet gecikmesinden bir gun snra gebeligi ögrenip 6000lik kan sulandırıcı igneyle devam edicekmisiz.

Kimyasal gebelik tekrar oluşursa da film cektirriz dedi.

Sizlerle paylasmak istedim sizlere de fikir olur sağlıkla kalın kızlar...

Bende 6 tane kimyasal gebelik geçirdim birinde kese de oluştu ama tutunamadılar çok şükür 7. Gebeliğimde aldım evladımı kucağıma

Peki bu sürede test ya da bi tedavi uyguladınız mı
Benim de 3 kimyasal gebeliğim oldu 2 tanesi ardarda 4 -5 haftalıkken en sonuncusu bunlardan bir ay sonra 6 haftalıkken gitti hemde corasprin ve iğne kullanmama rağmen şuan ne yapacağımı bilmiyorum

Son düzenleme:
Peki bu sürede test ya da bi tedavi uyguladınız mı
Benim de 3 kimyasal gebeliğim oldu 2 tanesi ardarda 4 -5 haftalıkken en sonuncusu bunlardan bir ay sonra 6 haftalıkken gitti hemde corasprin ve iğne kullanmama rağmen şuan ne yapacağımı bilmiyorum
Hadi yaa. İğne ve coraspinde fayda etmiyor mu :-( çok üzüldüm benim de iki kimyasal. Zaten zor hamile kalıyorum. Genetik test yaptırdınmı canım

Hadi yaa. İğne ve coraspinde fayda etmiyor mu :-( çok üzüldüm benim de iki kimyasal. Zaten zor hamile kalıyorum. Genetik test yaptırdınmı canım

Kan pıhtılaşması da olmadığına göre kromozom bozukluğu olabilir dedi doktor genetik test yaptırın dedi ama bilmiyorum aslında korkuyorum yaptırmaktan onda da bişey çıkmazsa tamamen çaresiz kalmaktan

Bende an itibariyle düşük yaşıyorum kimyasal gebelik.adetim in ilk günü değerim 16 çıktı 2 gün sonra 68 3 gün sonra 158 cıktı ve bugün 100 e düştü. Bende sigara kullanıyorum ondan mi oldu acaba of ya bu laneti nasıl birakcam ben ya:KK43:( hamileliğini öğrenince günde 5 i geçmedim ama öncesinde 1 pakete kadar içiyordum

Bende an itibariyle düşük yaşıyorum kimyasal gebelik.adetim in ilk günü değerim 16 çıktı 2 gün sonra 68 3 gün sonra 158 cıktı ve bugün 100 e düştü. Bende sigara kullanıyorum ondan mi oldu acaba of ya bu laneti nasıl birakcam ben ya:KK43:( hamileliğini öğrenince günde 5 i geçmedim ama öncesinde 1 pakete kadar içiyordum
Geçmiş olsun canım,sigarayı braksan tabi ki de iyi olur ama ben içmediğim halde iki kere kmyasal yaşadım çok zor bde benm öncesnde de iki kaybım daha var yedi aylık ve dokuz haftalık hala da uğraşıyorum:KK43: bebeğim olsun dye :KK43: Rabbim bu yolda olan herkese inş yardımcı olsun tez vakitte sağlıklı evlatlarımızı kucaklarımıza almayı nasip etsin

Geçmiş olsun canım,sigarayı braksan tabi ki de iyi olur ama ben içmediğim halde iki kere kmyasal yaşadım çok zor bde benm öncesnde de iki kaybım daha var yedi aylık ve dokuz haftalık hala da uğraşıyorum:KK43: bebeğim olsun dye :KK43: Rabbim bu yolda olan herkese inş yardımcı olsun tez vakitte sağlıklı evlatlarımızı kucaklarımıza almayı nasip etsin
Canım üzüldüm senin için de ama rabbimden gelen birşey napalim başka göz üstüne diyoruz. Amin canım rabbim hepimize nasip etsin.dedigin givi işte sigara belki bahane yani nasip olmayınca herşey bahane

Canim butun beta hcg testlerini ayni hastanedemi yaptirdin aslinda gidisati iyi gorunuyomus snradan dusmus :110:

Canım kan pıhtılaşması mi var sende . Araştırdılar mi neden oluyor düşükler. Benim de 3 kimyasal

Canim butun beta hcg testlerini ayni hastanedemi yaptirdin aslinda gidisati iyi gorunuyomus snradan dusmus :110:
aynı hastane de yaptırdım canım evet doktor da iyi gidiyor demişti sonra 158 den sonraki değer için 2 gün sonra gittim 450 felan olması lazim dedi kan sonucu çıktı 100 e düşmüş şimdi kanama başladı ama çok garip çamur gibi birşey normal kanama da değil

Canım kan pıhtılaşması mi var sende . Araştırdılar mi neden oluyor düşükler. Benim de 3 kimyasal
Evet canım kan pıhtılaşma sorunum var en son eylülde tekrr kimyasal geçirdim(kan sulandırı iğne ve coraspin kullnmama rağmen)kromozomlara da bakıldı bşey çkmadı çok şükr artk anlamıyorm ne var :KK43:
hayıt hapı içeyim dedm hormonları düzenlesn diye oda yüzümde isilk yaptı onu da bırakıcam çok çaresiz kaldım...

İki prof kadın doğumcuya gttim devam et düşük olurmuş sağlıklı denk gelene kdr deneyin dedi birisi de üçüncü de olursa histeroskopi yapalm dedi rahimde sorun varmı bakarız dedi, sonra tüp bbek belki de dşndü kendi doktorumda tekrrlarsa tüp bebek yapalm da dedi yumurta rezervi şuan için iyi dye ertelediler ,mücadele ediyorum cnm inş brgn bizde kavuşuruz evlatlarımıza ,sana ne diyor doktorlar ??

T Tsfm01 canım aklımdayken de diyeyim tanıdığımız yeni doğum yaptı.Kadının ilk çocuğu normal yolla olmuş snra üç kimyasal geçirmiş ikinci bebeği tüp bebek o şekilde kavuştular.

Kızlar değerim 100 e düşmüştü bugün tekrar 123 e çıkmış böyle birşey yasayan var mı şuan kanamam devam ediyor bayagi. Neden cikti ki acaba değer? Perşembe birdaha doktora gidcem

Adetim gecikti. Zaten polikistik overden dolayı düzenli gelmez. Kırmızı değil pembeydi rengi ve çok azdı. 3. Gün kan testi yaptı doktor. 17 çıktı. 4 gün sonra 56 çıktı. Doktor 2 gün sonra tekrar edelim ama büyük ihtimalle sağlıklı bir gebelik değil diyor. Kimyasal gebelik mi dış gebelik mi sizce?6 gündür pembe kahverengi akıntı var.

Adetim gecikti. Zaten polikistik overden dolayı düzenli gelmez. Kırmızı değil pembeydi rengi ve çok azdı. 3. Gün kan testi yaptı doktor. 17 çıktı. 4 gün sonra 56 çıktı. Doktor 2 gün sonra tekrar edelim ama büyük ihtimalle sağlıklı bir gebelik değil diyor. Kimyasal gebelik mi dış gebelik mi sizce?6 gündür pembe kahverengi akıntı var.
Merhaba canım bende iki kez kmyasal gebelk yaşadım benm değerlerim de hep düşme olmuştu ama senn gbi olanı da okudum dye hatırlıyorum inş dış gebelk değildir, tekrr baktırdığnda bize de haber ver geçmiş olsn cnm

Merhaba canım bende iki kez kmyasal gebelk yaşadım benm değerlerim de hep düşme olmuştu ama senn gbi olanı da okudum dye hatırlıyorum inş dış gebelk değildir, tekrr baktırdığnda bize de haber ver geçmiş olsn cnm
Sağol canım. Dış gebelik değildir inşallah. 11 ay önce 21 haftalık oğlumu kaybettim. Allah beterinden saklasın. Haber veririm.

X