Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kına kıyafeti seçimi???

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.644
4.621
Kızlar kına gecem için giyeceğim elbiseye birlikte karar verelim mi???

Sizce alt ve üst ayrı olan balık model mi?? Üstü büstiyer altı balık etek.

Örnekler

Sexy-High-Neck-Open-Back-Lace-Long-Sleeve-Mermaid-font-b-Evening-b-font-font-b.jpg
Screenshot_2016-06-21-19-54-45.png

Yoksa içi balık elbise belden tüllü model mi??

Screenshot_2016-05-29-22-40-31.png

Detaylara takılmayın sadece bahsettiğim model olarak değerlendirin lütfen.

Düşündüğüm renk baya koyu bir bordo istiyorum renge en uygun model sizce hangisi.

Kına yakım esnasındada diktireceğim kaftanın modeli bu fakat bunun da rengine karar veremedim. Her türlü fikirlere açığım.

Screenshot_2016-02-19-19-58-27.png

Canımm belki çoktan seçtin karar verdin bilmiyorum ama yinede yazmak istedim bu aralar hep bindallı konusunda kafam karışık benimde.. senin beğendiğin modele yakın benimde beğendiklerim.. içi beyaz olacak dış kısmı bordo mor pembe karışık olsun diye düşündüm ben. Çok kokoş bayıldım senin fotograftaki modele.. ama elbise konusuna gelınce alt üst ayrı almayı düsünüyosun sanırım bence cok sıradan kalır.. smdi herkes düğünlerde bu sekilde abiye giyiyor bence daha gösterişli kabarık olabilir

Kızlar kına gecem için giyeceğim elbiseye birlikte karar verelim mi???

Sizce alt ve üst ayrı olan balık model mi?? Üstü büstiyer altı balık etek.

Örnekler

Eki Görüntüle 1853879 Eki Görüntüle 1853880

Yoksa içi balık elbise belden tüllü model mi??

Eki Görüntüle 1853881

Detaylara takılmayın sadece bahsettiğim model olarak değerlendirin lütfen.

Düşündüğüm renk baya koyu bir bordo istiyorum renge en uygun model sizce hangisi.

merak ettim kınan oldu mu ? olduysa hangi elbiseyi yaptırdın :)

Canımm belki çoktan seçtin karar verdin bilmiyorum ama yinede yazmak istedim bu aralar hep bindallı konusunda kafam karışık benimde.. senin beğendiğin modele yakın benimde beğendiklerim.. içi beyaz olacak dış kısmı bordo mor pembe karışık olsun diye düşündüm ben. Çok kokoş bayıldım senin fotograftaki modele.. ama elbise konusuna gelınce alt üst ayrı almayı düsünüyosun sanırım bence cok sıradan kalır.. smdi herkes düğünlerde bu sekilde abiye giyiyor bence daha gösterişli kabarık olabilir

Bu kaftanın baya koyu bi mor rengini yaptırıyorum canım içinede krem rengi elbisesi olacak en mantıklısı o geldi bana kiraladığım organızasyon şirketinde çok beğendiğim bi taht vardı rengi de koyu mordu oradan yola çıktım uyumlu olsun dedim mor konsept yapcaz bakalım :))
Aynen bu şekilde :)

Screenshot_2016-08-08-02-42-24.png

Fuşya bende düşündüm ama çok giyildi kırmızı ve fuşyaya artık çok aşina insanlar...

Elbisemi balık model yaptırıcam kuzum kabarık istemiyorum daha sonradanda giyerim en azından kullanışlı olur...
Ama modele net karar verebilmiş değilim...
Yalnız biraz daha gösterişli olsun diye belden bi iki kat uzun şifon tül ekletebilirim sonradan çıkarılabilecek gibi...

merak ettim kınan oldu mu ? olduysa hangi elbiseyi yaptırdın :)

Hayır canım olmadı 25 eylül düğünüm, 22 eylülde kınam var. Kaftana karar verdim fakat abiyeye karar veremedim henüz..

Elbisenin etek modelini etek uçlarını bu şekilde istiyorum ama üst kısmı böyle olmayacak...
Renk olarak şarap rengi bordo tonlarında düşünüyorum... Zira açık renkler tenime gitmiyor...

Screenshot_2016-08-10-23-07-23.png

Üst kısmınıda... Bu modeldeki gibi yaptırabilirim...

images (3).jpg

Henüz kafamda oturtamadıgım tek mevzu şu :))

Bu kaftanın baya koyu bi mor rengini yaptırıyorum canım içinede krem rengi elbisesi olacak en mantıklısı o geldi bana kiraladığım organızasyon şirketinde çok beğendiğim bi taht vardı rengi de koyu mordu oradan yola çıktım uyumlu olsun dedim mor konsept yapcaz bakalım :))
Aynen bu şekilde :)

Eki Görüntüle 1871371

Fuşya bende düşündüm ama çok giyildi kırmızı ve fuşyaya artık çok aşina insanlar...

Elbisemi balık model yaptırıcam kuzum kabarık istemiyorum daha sonradanda giyerim en azından kullanışlı olur...
Ama modele net karar verebilmiş değilim...
Yalnız biraz daha gösterişli olsun diye belden bi iki kat uzun şifon tül ekletebilirim sonradan çıkarılabilecek gibi...

Hayır canım olmadı 25 eylül düğünüm, 22 eylülde kınam var. Kaftana karar verdim fakat abiyeye karar veremedim henüz..

aslında benim aklımda üst değişmekten ziyade anneme de dedim tek kaftan istiyorum kına da benim de aklımda medcezirdeki miranın lacivert kaftanı var :) eğer ondan bulabilirsem lacivert konsept düşünüyorum :)

Elbisenin etek modelini etek uçlarını bu şekilde istiyorum ama üst kısmı böyle olmayacak...
Renk olarak şarap rengi bordo tonlarında düşünüyorum... Zira açık renkler tenime gitmiyor...

Eki Görüntüle 1871379

Üst kısmınıda... Bu modeldeki gibi yaptırabilirim...

Eki Görüntüle 1871383

Henüz kafamda oturtamadıgım tek mevzu şu :))

pembe olanın alt kısmına bayıldım onunla rahat edeceksen müthiş bi elbise olur gerçekten :)

X