kızlar beta değerime bi bakarmısınız...

phuket

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
66
0
kızlar yarın regl olmam gerkiyor ama ben fazla merakımdan dolayı dün kan testi yaptırdım 108 dediler ne oluyor bi açıklama yaparmısınız...teşekkürler
a.s.

4 haftalık bir mucize var karnında değerini bil ben arıyorum da bulamıyorum:emir_bebek:

canım tebrıkler hamılesın allah salıkla almayaı nasıp etsın su mubarek ramazan ayında allah tum ısteyenlereversın rabbım (amınnnnn)

herkese teşekkür ederim ama çok emin konuşmuşunuz inanamıyorum beklemiyodum şok oldum eminmisiniz kızlar?

canım teşekkürler inşallah hamileyimdir(hala inanamıyoruum) artık sonra yazarım haberleri size..

tebrikler canımmm, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar:. darısı tüm isteyenlerin başına...

canım ayrıyetten ıdrar testınde az da olsa yanılma var ama kan testı kesın canım alah gonlune gore versın

amin teşekkür ederim herkese şaşkına döndüm allah tüüm isteyenleri benim gb şaşkına döndürsün herkese versin...öpüyorum herkesi.kızlar buarada oruçluyum ve sigara aşeriyorum:) dermişim...

amin teşekkür ederim herkese şaşkına döndüm allah tüüm isteyenleri benim gb şaşkına döndürsün herkese versin...öpüyorum herkesi.kızlar buarada oruçluyum ve sigara aşeriyorum:) dermişim...

ne kadarlık evlisin?
bebiş istiyormuydun veya bekliyormuydun yani süprizmi oldu?

heheh bende böyle şaşkına dönmüştüm ya anlıyorum seni :)

hadi hayırlısı olur inşallah bi kaç gün sonra bi kan tetsi daha yaptırıp değerlerin artıyormu

diye baktırırsan iyi olur

sen bilirsin tabi...Dilerim sağlıkla kucaklarsın inşallah bebeğini :)

0,5 ve yukarısı pozitif canım tebrikler...sağlıkla kucağına alırsın inşallaahhh....

X