Kizlar Gebeliği Erken Teşhis Ile Ilgili Birşey öğrendim

sule_sule_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
29
0
KIZLAR BENDE ANNE OLMAK İSTİYORUM BU YOLDA ÇOK FAZLA ARAŞTIRMA YAPIYORUM POLİKİSTİK OVERLİYİM VE ÇATLATMA İĞNESİ OLDUM SONUÇ BEKLİYORUM. YEĞENİM HEMŞİRE GEBELİĞİ ANLAYABİLMEK İÇİN BİRŞEY BNERDİ TABİ NE KADAR KESİNDİR BİLMİYORUM SABAH KALKMADAN DAHA KASIKLARINIZI BASTIRIN VE ACIYORSA HAMİLE OLABİLİRBİŞSİN. BEN DENEDİM AMA ACIMA PEK YOK BENDE KIZLAR DUA EDİN NE OLUR HAMİŞ OLAYIM SEVGİLER ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN:eek:klava:

şule şule 84 ; İNŞALLAH ALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER
iSTEYEN HERKEZ HAMİŞ OLSUN iNŞALLAH

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

:çok üzgünüm:inşallah canım dualarımız kabul olsun bakalım artık ne olur şu an hamiş olayım. canım senin durumun nedir?

canim ya bu fikrin icin sagol.denemekte fayda var.cunku ben tup bebek yaptim sonucu bekliyorm.cok sabirsizlaniyorum.ikinci denemem bu.sabah dedigini deneyecegim insallah hamileyimdir.insallah isteyen herkes hamiledir.

:teselli:pınarcığım ne oldu denedinmi? sonucu merak ettim ben deniyorum ama bende acıma yok ve çok üzülüyorum sürekli kontrol halindeyim ama birşey yok bekliyorum birbirimiz için dua edelim canım

ikrarcığım ne kadar mutsuzum bilemezsin dünden beri ağlıyorum çünkü hamile olmadığımı düşünüyorum çünkü beni öyle olduğuma inandıracak hiçbir değişiklik yok sadece kasıklarım ağrıyor bu zaten adet belirtisi de.sizinle paylaştığım yöntemi denedim ve yine olumsuz çok korkuyorum

arkadaşım ne kadar umutsuzsun benim tanıdığım biri 4 yıl korunmadı çocukları olmuyordu biraz kilo verdi olmadı tam tüp bebek olacaktı kendiliğinden hamile kaldı allah dilerse olur sıkma canını aynı dert bendede var her ay bunalıma giriyordum şimdi rahatım olduğu zaman olsun hem herşeyde bi hayır vardır unutma alllah sana bana ve tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı bebişler versin

:çok üzgünüm:haklısınız da ne bileyim 2 gündür bende acayip bir duygu var elimde değil sürekli ağlamak istiyorum ne bileyim işte arasıra böyle olur ya inşallah hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız

:çok üzgünüm:haklısınız da ne bileyim 2 gündür bende acayip bir duygu var elimde değil sürekli ağlamak istiyorum ne bileyim işte arasıra böyle olur ya inşallah hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız
:sm_cool:Canım, rahat olmaya kendini sürekli 'hamile miyim? ' düşüncesiyle sıkıntılara hapsetmemeye çalış.. Oyalanacağın, zevk alarak vaktini dolduracağın şeyler yapmaya çalış..:1no2: Yazdıklarını okuyunca inan ki çok üzüldüm.. Ancak yazdıklarımı mantığına sindirerek oku olur mu?yerimseniben Hamile kalabilmemiz için en önemli şey üreme organlarımızın işleyişidir; fakat onlar vücudumuzdan farklı bir ortamda çalışmıyor ki, hepsi birbirlerini tetikliyerek bizi ayakta tutuyorlar.. Sürekli hamile kalabilmek düşüncesiyle yaşayan kadınların çoğu stres yüzünden anne olamıyor. Bu düşünce beyni o yönde çalıştırıyor ve beyin de organlarımıza olumsuz komutlar gönderiyor; annelik gecikiyor.. O yüzden çiftlerin bebek sahibi olmak için üzülmeyi bırakıp, evlat edinme hazırlıklarına başladıklarında kadının gebe kaldığının bilinen bir gerçek olduğunu hep anımsamalısın..:Roflol:
Bir arkadaşımın kardeşi uzun süre bebek sahibi olamadı, 2 kez tüp bebek girişiminde bulundular, olmadı; ama belki inanmayacaksın sonradan yelkenleri olmayacak düşüncesiyle suya indikten sonra müjdeli haber geldi..:teytey:
a.s.Bu sayfada yeralan tüm arkadaşlara sesleniyorum: Kalbim ve dualarım sizlerle inşallah hayırlı haberlerinizi alırız, mutluluğunuzu paylaşır paylaştıkça çoğalırız..:1hug:
Sevgiler............:emir_bebek::emir_bebek:

:eek:klava:canım desteğin için sağol ne yapalım olmaz olmaz daha zaten bir tedavi görmedim sadece çatlatma iğnesi oldum ama bende iki gündür dedim ya duygu fırtınası var içim mutsuz bir neden varmı?hayır yok ama ne bileyim işte dediklerini aklımdan çıkarmayacağım sevgiler

Lütfen ama arkadaşlar her saniye acaba olacakmı olmayacakmı diye düşünürseniz hormonlarınız alt üst olacağından olmaz,adet düzeniniz bile bozulabilir,hormonlarınızda bir sorun varmı yokmu ona emin olun,fsh,asa,aso,prolaktin normal sınırlardamı,eğer normal ise şöyle bir gevşeyin ve herşeyi Allahıma bırakın,tabi beslenmenize dikkat edin,doğal ürünleri bitkisel takviyeleride destekleyici olarak kullanabilirsiniz,hepimize Allah nurtopu gibi bebişler versin...a.s.

senağlama:çok üzgünüm:arkadaşlar size kötü bir haberim var çok mutsuzum hastalandım her ay gelsin diye baktığım şey 3-4 ayda gelirdi bu ay gelmesin diye baktığım tam günü gününe geldi moralim çok bozuk

kizlar o dediginiz sei yapmadim cünkü sabak kalkinca zaten kasiklarimda hafif bir anci vardi tuvalete gidince düzeliyor
yada adet guinum yaklasiyorya belkide ondan olabilir

Adaçayının hamile kalmayı kolaylaştırdığını biliyor musunuz arkadaşlar? Nanenin,
karanfilin, fıstığın... Lütfen bunları da deneyin. Bildiğime göre adaçayı ve üzerlik tohumu bu iş için birebir doğal mucizelerden.. Ezilmiş tohum günde 1-2 gr bala karıştırılarak, ya da suyla tüketilebilir. Yalnız hamile kaldığınız taktirde lütfen adaçayı tüketimini durdurun, düşüğe neden olabiliyor diye biliyorum..

allah bütün isteyen dileyen herkese bebek versin. inşallah şu mübarek günlerde hepiniz hamile kalırsınız

kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım inşallah yazım görüntülenir acemilik işte!sizlerle muhabbet için sabırsızlanıtorum

X