Kızlar hoşlandığım kişinin sevgilisi mi var sizce fikir verebilir misiniz?

Sevgilisi olan erkek yapar ya, kız arkadaşını eklemek, yorum yapmasın görünmesin ister, foto story paylaşmaz üstüne de bekar yazar. O adam kovaliyodur net. Yani foto paylasmasa bilr en azından ekli olur, özellikle bekar yazmaz falan normalde. Bu şey mesajı birine suphelense, ya eğer ben biriyle beraber olsam orda bekar mı yazar. Tamam iliskide de yazmaz belki ama özellikle bekar yazsa sevgilim kiyameti koparmaz mi der. Kahin degilim de bacim baya aktiftim hoplayip zipliyordum flort konusunda ben gencken, tecrube yani. Neler gorduk neler. Ama konu sahibi evliymis o yuzden aklima yatmadi durum. Aileler de bilir çünkü kız ekli olmasa anası babası ekli olur kardesi ekli olur o yüzden bi halt yapması daha zor olur. Ondan aklıma yatmadi.
önce bekar yazıyor dedi
sonra biz sorunca, evli olduğu yazmıyor diye çevirdi
fazla ciddiye alınacak bi üye değil bence
--
ya bu erkeklerin sevgililerini sosyal medyada paylaşmamasının bi de şey bahanesi var
aşkım nazar değer, kıskananlar olur ben seni paylaşamam :KK70:
ha ilişkiyi sosyal medyada paylaşmamak bana tuhaf gelmez, iki taraf da bunu paylaşmaya gerek duymuyorsa okey
ama bi taraf istiyor diğeri paylaşmıyorsa onda bi bit yeniği oluyor her zaman

bekar yazılmıyor ama oralara
evli/ilişkisi olanlar/nişanlısı olanlar falan tarih marih koyabiliyor, baş harf koyan var
ya da dümdük evli yazan da oluyor
ama bekar yazana hiç rastlamadım
bekar yazıyor dediği de aslında bekar yazması değil
soranlara cevanbı: evli olduğu yazmıyormuş :KK70: gelmiş burda bize "profilinde bekar yazar" diye anlatıyor
zaten cümle falan da kuramıyor doğru düzgün, eğitim durumu neyse artık
Yani dümdüz biyografi kısmında bir şey yazmıyor,boş diyebiliriz. Bende diyorum instagramda bekar yazması ne alaka 😂
Sanki insta da herkesin biyografi kısmında evli yazıyor da bunlarınkinde bekar yazıyormuş gibi konuşmuş.

Sosyal medyada ben de fotoğraf paylaşmıyorum eşimle. Bu tercih etmediğim bir şey. Çok aşığım eşime, çok iyidir aramız ve hiçbir sorunumuz olmadı. Çeşitli sebeplerden dolayı paylaşmak istemiyorum sadece.

Allahtan sevgilisi var mi yokmuyu arastiriyorsunuz bilipte ayartanlar var olmasaydi zaten tanismissinizda o seni bir yerden eklerdi yoksa bile ilgisini cekmemissin demekki..

İsmin yazılı olduğu kısmın altına yazılıyor.Profil fotosunun alt tarafında olan yere. Bazen görüyoruz ya evlilik tarihini falan yazılıyor orası

elle yazılan birşey yani.
bir kutucuk falan tıklansa neyse diyeceğimde.
sosyal medyanın amacı bi bizim ülkemizde mi böyle merak ediyorum.
bekar diye yazmak gel gel yapmak resmen.

3 yıllık ilişkim var . Sosyal medyada hiç fotografımız yok hatta sevgilim olduğunu belli eden hiç paylaşımım yok.
iş yerinde sevgilin var mı sorularına bile her şeye burunlarını sokmasınlar diye yok dediğim oluyor.
Özel benim özelim , herkesle paylaşmak zorunda değilim . Demem o ki sosyal medya sizi yanıltabilir bununla yetinmeyin.

Yani dümdüz biyografi kısmında bir şey yazmıyor,boş diyebiliriz. Bende diyorum instagramda bekar yazması ne alaka 😂
Sanki insta da herkesin biyografi kısmında evli yazıyor da bunlarınkinde bekar yazıyormuş gibi konuşmuş.
aynen aynen ben de o yüzden eleştirdim zaten :KK53:
bekar yazıyor demek başka, evli olduğunu belirten bişey yazmıyor demek başka
kadın bize profillerimizde bekar yazıyor deyince epey ciddiye alıp sahiden bekar mı yazıyor bu nasıl iş dedik ahjdhjwhd

elle yazılan birşey yani.
bir kutucuk falan tıklansa neyse diyeceğimde.
sosyal medyanın amacı bi bizim ülkemizde mi böyle merak ediyorum.
bekar diye yazmak gel gel yapmak resmen.
Orasını bilemem.Bu konu çok öznel biz öyle düşünürüz başkası farklı düşünür. Benim profilimde evlilik tarihi ve yüzük simgesi var. Onlar olduğu halde bir ton yavşak msj atmaya çalıştı o yüzden mesaj atma özelliğini sadece arkadaşlara açık yaptım. Birde bekar yazsaydı nolurdu bilemem. Ama dediğim gibi bunlar bireysel düşüncelerdir.

önce bekar yazıyor dedi
sonra biz sorunca, evli olduğu yazmıyor diye çevirdi
fazla ciddiye alınacak bi üye değil bence
--
ya bu erkeklerin sevgililerini sosyal medyada paylaşmamasının bi de şey bahanesi var
aşkım nazar değer, kıskananlar olur ben seni paylaşamam :KK70:
ha ilişkiyi sosyal medyada paylaşmamak bana tuhaf gelmez, iki taraf da bunu paylaşmaya gerek duymuyorsa okey
ama bi taraf istiyor diğeri paylaşmıyorsa onda bi bit yeniği oluyor her zaman
Bana da gelmiyor da özellikle bekar diye belirtenlerde sıkıntı çıkıyor genelde. Yoksa foto vs bende paylaşmam. Hem ekli değil hem bekar yazıyor ama kaç senelik ilişki. Bir sorun vardır mutlaka bence. Gerçi hanım evliyim demişti sino şimdi bekar mıymış. E o zaman eniste sosyal hayatında da kesin saklıyor, kesin sağda solda bekarım diye gezip avlaniyor.

Bana da gelmiyor da özellikle bekar diye belirtenlerde sıkıntı çıkıyor genelde. Yoksa foto vs bende paylaşmam. Hem ekli değil hem bekar yazıyor ama kaç senelik ilişki. Bir sorun vardır mutlaka bence. Gerçi hanım evliyim demişti sino şimdi bekar mıymış. E o zaman eniste sosyal hayatında da kesin saklıyor, kesin sağda solda bekarım diye gezip avlaniyor.
yok değilmiş evli
gönülden evlilermiş
iş yerinde de ilişkiyi saklıyoruz dedi önce
sonra nişanlıyız iş yerindekiler biliyor dedi
ne dediği belli değil yani

Sosyal medyada medeni durumum yazmaz gerek görmedim.Eşim zaten sosyal medya kullanmaz.Üstelik sosyal medyam kızlık soyadımla açık çünkü iki isimliyim birde iki soyadı destan olurdu gerek görmedim.Yani beni takip eden anlamaz evli miyim değil miyim... burdan bi şey anlaşılmaz.

öyle bir çevre ki işte

hiç tanımadığım insanların bile eşini aldattığını, işyerinden kimle yattığını pozisyonuna kadar anlatan insanların olduğu bir çevre

ben hepsiyle ilişkimi kestim günaydın merhaba nasılsın bu kadar

insanlar herşeyi sormayı kendine hak görüyor ve bunu herkese anlatıyor

nişanlandık herkes her gördüğünde gün soruyor niye düğüne gelip dedikodu yapacaklar
Çevreniz iğrençmiş. Böyle bir ortamdan kaçardım çünkü insan çevresindekilere az da olsa gittikçe benzer.

Bizim bölümde de vardı. Tuhaf tuhaf saklamasaydı umurumuzda olmazdı, en azından benim. Eskilerle bir araya gelince ilişkisini gizleyenlerin dedikodusu daha çok ve detaylı yapılıyor. Diğerlerinin ise şunla beraber, nokta. Siz gizem oluşturdukça iftiraya da dönüşür ve canınızı sıkarlar.

Konu sahibine de;

Karşı taraftan vazgeçin. İlişkisi olabilir. Olmasa bile insan nezaketen sorardı. İlk tanışmada bile herkes soruyor bana (beni baysa da), onlar bile flört etmiyordu benle (bence). Sizinki ise ı ıhh.

Böyle bişeyler saklanmaya çalışıldıkça daha çok açığa çıkıyor, ya da olmadık laflar çıkarıyorlar. Bi şekilde ayrışamadığın bi çevrede gizem yapmak da çok sıkıntı. Dedikoducu meraklı tipler var diyor, arkasından çok alakasız laflar dönüyor olabilir, eminim duysa küçük dilini yutacağı şeylerdir.

Bi de insan dedikodudan neden bu kadar korkar sevgilisiini eklemeyecek kadar. Sevgilim var, nisanliyim ya da evliyim bunun dedikodusu nasil yapilabilir? Yapilsa ne olur?
Ortada normal olmayan (evli veya carpik iliski vs) iliski varsa insanlar dedikodu yapar ve bu dedikodudan cekinir kimi insanlar.
Onun disinda her seyin normal oldugu iliskide kim niye bu kadar dedikodu olacagini dusunup saklancak? O cevrede, is yerinde kimse evli degil mi? Kimse evlenmiyor mu? Herkes ömürlük yalniz mi? Neyin dedikodusu olacak ki.

Bi de insan dedikodudan neden bu kadar korkar sevgilisiini eklemeyecek kadar. Sevgilim var, nisanliyim ya da evliyim bunun dedikodusu nasil yapilabilir? Yapilsa ne olur?
Ortada normal olmayan (evli veya carpik iliski vs) iliski varsa insanlar dedikodu yapar ve bu dedikodudan cekinir kimi insanlar.
Onun disinda her seyin normal oldugu iliskide kim niye bu kadar dedikodu olacagini dusunup saklancak? O cevrede, is yerinde kimse evli degil mi? Kimse evlenmiyor mu? Herkes ömürlük yalniz mi? Neyin dedikodusu olacak ki.
Ya çok kötü. Nazar nazar diye bu kadar kafa patlatmak için ileri panik atak, anksiyete falan olmak gerekiyor. Yoksa kim takar? Nazar değecek, dedikodu edecekler diye adamı gizlediği çevre belki de afedersin m*tresmiş diye lafını ediyor olabilir şimdi. Bir çevrede kimse ile samimiyeti olmayan birinin daha çok dedikodusu çıkar, daha çok üstüne gidilir, nasılsa sahibi yok orda, kollayacak biri yok. Bi de alakasız gizem yapılıyor üstüne, off. Memba.

Ya çok kötü. Nazar nazar diye bu kadar kafa patlatmak için ileri panik atak, anksiyete falan olmak gerekiyor. Yoksa kim takar? Nazar değecek, dedikodu edecekler diye adamı gizlediği çevre belki de afedersin m*tresmiş diye lafını ediyor olabilir şimdi. Bir çevrede kimse ile samimiyeti olmayan birinin daha çok dedikodusu çıkar, daha çok üstüne gidilir, nasılsa sahibi yok orda, kollayacak biri yok. Bi de alakasız gizem yapılıyor üstüne, off. Memba.

Nazar, kotu enerjiye ben de inanirim ama yani sevgili gizleyip saklamak nazarla alakasi yok bence.
Yani her şeyi birakip dağin başinda 2 kişi yaşamalari lazim nazardan bu ladar korkuyorsa. Sevgiliyken degen nazar evlenirken veya istiyorsa cocuk sahibi olurken degmiyor mu? Ne yapacak 2 kisiyle nikah kiyip/dugun yapip sonra cocugu karanlik odaya kilitleyip cocugumuz yok aslinda mi diyecek?
Nazar da bahane. 😀

Sevgilisi olan biriyle ilgilenmeye devam edecek bir insan değilim zaten. İlgisi var mı yok mu test etmeye çalıştım, yoksa yoluma bakarım :)
ilgisi olsa o seninle ilgilenirdi pesinden kosardida onun test etmek demek acik kapi birakmak anlamina geliyor erkeklerde kullanilmaya elverisli babinda....

İş yerinde hoşlandığım biri var daha önce de konuyu açmıştım. Ben bu çocuğu fake bir hesaptan takip ettim meraktan kabul edip gt attı. Profiline baktığımda sevgilisi olduğuna dair bir işaret görmedim. Yorum yok, foto yok vs. Geçen gün karşılaştığımızda sabah saatleriydi ve telefonla konuşuyordu. Telefonda "Tamam hayatım" gibi bir cümle kurduğunu duydum ama hayatım mı dedi emin olamadım da. Kendisi kimseyle muhabbet etmeyen biri demiştim. Sonra ikimiz bir ortamda denk geldik ve ben laf attım baya konuştuk güleryüzlü ve espriliydi. Ben onu tanımaya yönelik bir şeyler sordum işiyle alakalı vs. Yurt dışı planı varmış. Fakat o benimle alakalı bir soru sormadı sadece iş ve kendisi üzerinden konuştuk. İlgilenen insan karşı tarafla ilgili bir şeyler merak etmez miydi? Sevgilisi var mı yok mu nasıl anlayabilirim ?

Çok hoşlandığımdan biraz fazla kafaya taktım sanırım...
Sevgilisi var mı bilmem de sana gönlü yok.

X