KIZLAR MAJEZİK ADETİNİZİ KESTİ Mİ HİÇ

ArasaNillGerek

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2023
1.753
947
30
Çatlatma iğnesinin 16. Günü adet oldum yani kahverengi kanamam oldu birazda ağrım vardı çoğalmasın diye majezik aldım normalde kesilmedi hiç ama bu sefer kesildi böyle yaşayan var mı ? Doktorum ağrın olduğunda içebilirsin kendine eziyet etme demişti. Bende bu ay klomen ve ovitrelleye rağmen adet olunca dayanamayacağım kadar ağrım olur diye bi tane içtim. Yarına sökülür mü sizce, cuma günü dr a gitmem gerekiyor çünkü eğer komple kesildiyse gidemem

bende migren var ve reglimin 2.-3. günü çok şiddetli baş ağrılarım oluyor. bu yüzden 1-2 kez arvales içtim. ve reglimi kesti her içtiğimde. bir defasında reglim ilaç yüzünden kesildi ve 1 hafta sonra tekrar lekelenme şeklinde başladı. benim de nöroloji doktorum reglken içebilirsin arvales sorun olmaz demisti son kontrolümde ama artık içmiyorum. sürüne sürüne çekiyorum o ağrıyı 🥲
majezik daha kas ağrılarına yönelik bir ilaç olduğu için regli kesiyor olması daha muhtemel.

Dexplus deneyin hem adeti kesmiyor hem de çok hızlı rahatlatıyor. Benim adet sancım aşırı oluyor ağrı kesici alsam bile kıvranıyordum. Keşfettiğim günden beri aşırı rahatım.

X