Kızlar şuan maksimum 1 haftalık hamileyim tarçınlı kek yedim 1 dilimden daha az ciddi bir zararı olur mu genel olarak tarçın zararlı mı olur gebelikte

Tarçının zararlı olduğunu kim söyledi🤔?
3hafta dersiniz anlarımda 1haftalığı nasıl ögrendiniz?
Kanda bundan önceki kaybettiğim bebeği mi 2 günlük iken öğrenmiştim doktor öyle dedi dün hamile kalmışsın bugün öğrendin diye Tarçını da kardeşim dedi doktoru kullanma diye sonradan netten baktım orda da yazıyor du riskli diye

Kanda bundan önceki kaybettiğim bebeği mi 2 günlük iken öğrenmiştim doktor öyle dedi dün hamile kalmışsın bugün öğrendin diye Tarçını da kardeşim dedi doktoru kullanma diye sonradan netten baktım orda da yazıyor du riskli diye
Doktor dün hamile kalmışsın mı dedi allah allah, beta hcg çok düşüktür yeni yükselmeye başlamış anlamında demiştir onu şimdi de 4 5 haftalıktır muhtemelen, tarçınlı kekten bir şey olmaz, hiç yenmemesi gereken yiyecekler haricinde hiçbir şey yemek sıkıntı değil.. her gün her öğün yemedikten sonra..

Doktor dün hamile kalmışsın mı dedi allah allah, beta hcg çok düşüktür yeni yükselmeye başlamış anlamında demiştir onu şimdi de 4 5 haftalıktır muhtemelen, tarçınlı kekten bir şey olmaz, hiç yenmemesi gereken yiyecekler haricinde hiçbir şey yemek sıkıntı değil.. her gün her öğün yemedikten sonra..
Evet 12 idi BTHCG bundan önceki gebeliğim de

Mümkun değil gebeligi ögrenirken en erken 3 4haftadır doktoru yanlış anlamadıysan degiştir dün hamileymişsìn bu gün duşurmuşsun diye hiç bir doktor söylemez böyle saçmalıkmi olur.

Mümkun değil gebeligi ögrenirken en erken 3 4haftadır doktoru yanlış anlamadıysan degiştir dün hamileymişsìn bu gün duşurmuşsun diye hiç bir doktor söylemez böyle saçmalıkmi olur.
Doktor dün hamile kalmışsın bugün öğrendin dedi bundan 2 ay sonrada zaten bebeğin kalbî durdu . Ki doktoru da net anladım eminim kendimden .

Kiz spermin bile senin hamile kaldigindan haberi yokken doktorun nasil haberi oldu bi birakaydiniz da yimirtayi bulsaydi spermcegizin.surprizini bozdunuz hep sperm kardesin😂

Ben hamileyken içtiğim salebe tarçın atıyordum. Bişey olmadı. Yalnızca dip balıkları yemeyin. Alkol sigara kullanmayın. Sucuk paketli gıda tüketmemeye çalışın. Yumurtayı, eti, tavuğu iyi pişirin öyle tüketin. Bakla ve patlıcanı da doktorunuza bir danışık bunlardan emin değilim.

Kardeşim kayıplarınız için üzgünüm. Geçmiş olsun. Ama 2 günlük ya da 1 haftalık gebelik olmaz. Biraz araştırırsanız döllenme süreci falan daha emin olursunuz. Beta hcg 12 olduğu için belki doktor çok az diye öyle bir örnek vermiştir. Sanırım önceki kayıplarınız kimyasal gebelik sayılıyor. Buna ilişkin test falan yaptırdınız mı pıhtılaşma gibi.

Sorunuza gelince tarçınlı kekten bişey olmaz. Bişey olacağı ya da olmayacağı varsa hiçbişey engel olamaz.

Hamileyken incir uyutması yapıp duruyordum bol tarçınlı hiç de bir şey olmadı 😂
Her şeyin azı karar fazlası zarar dengeli beslenin tarçınla maydanozla bir şey olmaz.
Ard arda 2 düşük yaşamışsınız araştırıldı mı sebebi?

Doktor dün hamile kalmışsın bugün öğrendin dedi bundan 2 ay sonrada zaten bebeğin kalbî durdu . Ki doktoru da net anladım eminim kendimden .
Geçmiş olsun kaç haftada düşük gerçekleşti?
Ve doktorunu degiştirsen iyi olur sana yanlış bilgi veriyor.

X