KIZLIK ZARI YIRTILMASI VE HAMİLE KALMA DURUMU

piraye55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2024
26
2
29
Merhaba arkadaşlar, 16.01.24 tarihinde erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile bir yakınlaşmamız oldu. Kayganlaştırıcının etkisi ile ikimizin de anlamadığı şekilde sanırım uç kısmı vajinama girdi. İkimiz de girme durumunu anlamadık. Kanın geldiğini hissedince o korku ile ayağa fırladım. Her şey 5 saniye de oldu. Sanki bir yerim kesilmiş gibi kan boşalmaya başladı. Üç gün boyunca da peçede ile sildiğim de bazen kan bazen leke geldi. 4. Günden sonra ise her ikisi kesildi. Bugün tam bir hafta oldu ve beni başka korku sardı.Ya hamile kalırsam… Evet saçma gelecek bu korku size biliyorum ama kaygılarım yüzünden mantıklı düşünemiyorum. Erkek arkadaşım boşalma olmadığını söyledi. Sonrasında olsa ben de görürdüm zaten. Ama bu sefer de zevk suyu geldiyse 5 saniye içinde diye kendimi yiyip bitiriyorum. Ayın 1 gibi regli olmam lazım ama inanın bir haftadır mantıksız düşüncelerden uyku uyuyamıyorum. Tüm yargılamalara ,eleştiriye açığım ama nolursunuz soruma cevap da verebilir misiniz🙏🏻 Böyle bir risk olabilir mi?

bu kadar rahat penetrasyon olurken nasil 4 gün boyunca kanamanız oldu? normalde ara kanama, lekelenme gibi şeyler yaşıyor musunuz?

hamilelik riski de, eğer boşalma olmadığından eminseniz ve bu sürtünme olayından hemen önce de boşalma olmamışsa, bence yok

bu kadar rahat penetrasyon olurken nasil 4 gün boyunca kanamanız oldu? normalde ara kanama, lekelenme gibi şeyler yaşıyor musunuz?

hamilelik riski de, eğer boşalma olmadığından eminseniz ve bu sürtünme olayından hemen önce de boşalma olmamışsa, bence yok

Cinsel birleşme olmadı aslında, darbe gibi bir durum diye düşünüyorum. Çünkü girse hissederim ama hiç hissetmedim sanırım sadece o esnada uç kısmı girip çıktı aniden. Dediğim gibi her şey 5 saniye de oldu. Bunu internet üzerinden bir dr sorduğum da normal olduğunu söyledi. Ama hamilelik konusunda cevap vermedi… Öncesin de bir boşalma olmadı,sonrasında da olmadı. O panikle fırladık zaten ayağa.Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum,minnettarım 🙏🏻

Cinsel birleşme olmadı aslında, darbe gibi bir durum diye düşünüyorum. Çünkü girse hissederim ama hiç hissetmedim sanırım sadece o esnada uç kısmı girip çıktı aniden. Dediğim gibi her şey 5 saniye de oldu. Bunu internet üzerinden bir dr sorduğum da normal olduğunu söyledi. Ama hamilelik konusunda cevap vermedi… Öncesin de bir boşalma olmadı,sonrasında da olmadı. O panikle fırladık zaten ayağa.Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum,minnettarım 🙏🏻
cinsel birleşme olmadı yazmışsın ama olmuş
belki gebe kalmayabilirsin ama tek üzüldüğün şey bu mu bakireliğin ne olacak
istenmeye gebeliğe çözüm varda giden tekrar geri gelmiyor keşke bukadar ileriye gitmeseydiniz hadi gittiniz o kayganlaştırıcımıdır nedir ona neden izin veriyorsun mantıken bilinçli olarak yapılmış sonuçlarını bekliyip görürsün

Çok ama çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için🙏🏻 Erkek arkadaşım da aynı şeyi diyor böyle risk olsa ben gizler miyim sence diyor ama kaygılar işte… Minnettarım ,çok teşekkür ediyorum tekrar
Rica ederim. 🙏🏻 6 senedir geri çekilme ile korunuyoruz istemeden hiç hamile kalmadım. Zevk suyu meselesi çook zor ihtimaldir, olsa bana olurdu.🤣 İçiniz rahat olsun gebelik icin pek korkulması gereken bir durum yok bence şuan. İleride istenmeyecek şeyler yaşanmaması için önceden önlem almanızı tavsiye ederim sadece, olduktan sonra daha büyük sorun takdir edersiniz ki.. iyi akşamlar💐

istenmeye gebeliğe çözüm varda giden tekrar geri gelmiyor keşke bukadar ileriye gitmeseydiniz hadi gittiniz o kayganlaştırıcımıdır nedir ona neden izin veriyorsun mantıken bilinçli olarak yapılmış sonuçlarını bekliyip görürsün
Çok haklısınız gerçekten 🙏🏻

Rica ederim. 🙏🏻 6 senedir geri çekilme ile korunuyoruz istemeden hiç hamile kalmadım. Zevk suyu meselesi çook zor ihtimaldir, olsa bana olurdu.🤣 İçiniz rahat olsun gebelik icin pek korkulması gereken bir durum yok bence şuan. İleride istenmeyecek şeyler yaşanmaması için önceden önlem almanızı tavsiye ederim sadece, olduktan sonra daha büyük sorun takdir edersiniz ki.. iyi akşamlar💐
Çok teşekkür ediyorum, içimi o kadar rahatlattınız ki… Dilerim bu hayatta tüm dualarınız dilekleriniz kabul olur🌸

Olan olmuş evet cinsel birleşme de olmuş. kayganlaştırıcının amacı zaten bellidir o kadar yakınlaşmadan sonra onu da göze almışlar demekki o yüzden üzülmüyor.
istenmeyen gebeliğe çözüm var demişsiniz, bakireliğe de çözüm var.
Kürtaj ne kadar basit birşey gibi söylüyorsunuz. Yargılamak keşke yapmasaydın demek çok kolay ama olduktan sonra demenin bi faydası yok. Sonrası icin öneride bulunun..

Olan olmuş evet cinsel birleşme de olmuş. kayganlaştırıcının amacı zaten bellidir o kadar yakınlaşmadan sonra onu da göze almışlar demekki o yüzden üzülmüyor.
istenmeyen gebeliğe çözüm var demişsiniz, bakireliğe de çözüm var.
Kürtaj ne kadar basit birşey gibi söylüyorsunuz. Yargılamak keşke yapmasaydın demek çok kolay ama olduktan sonra demenin bi faydası yok. Sonrası icin öneride bulunun..
bence 2 Side basit değil zaten bakirelikte ki çözüm sadece kendini kandırır başkalarının da hakkına girilir bu nu sadece bu kızımız için söylemiyorum genel olarak söyledim
istenmeyen gebeliğe çözüm evet var ama istenilen gebeliğe benim ve bi çok bayanın istediği gibi kolay hamile kalınmıyor zaten sonraki görüşmesinde dikkatli olmalısınıda belirttim konuya diğer bayanlar da yazıp uyarmış zaten bu yüzden yazmadım bende ilerisi için ne yapacağını

X