KK Nostalji Treni 🫠

Sassy biz seni seviyorduk geri dön yazan benim beni yalaka ilan etmişler biraz bozuldum. 🥲

Valla ben de üstüme alındım niye derseniz ben de o adamın kızı değilsen de önemli değil seviyorum seni gel yazmıştım ... diğer sitedeki kızlar ayıp etmiş sanki :bicak:

Yalnız süslü sözlük güzelmiş. Kozmetik falan yorumluyorlar. Hesabı olan hayrına benim kuru göz çevrem için bir göz kremi önerisi alırsa çok sevinirim :KK37:
Kiehl’s 🫠 avokadolu göz çevresi kremi bi bakın isterseniz bana tester gelmişti aşiri beğenmiştim, bu markanın nemlendirici kremini ve yüz yıkama jelini kullanıyorum efsane birşey.

Aynı şey değil ama, sizler aktif üyesiniz, muhabbet sarmıştır okumuşsunuzdur, bu şahıs güya aktif değil güya hâkim değil foruma pek ama oturmuş 200+ sayfa okumuş:KK53: Ben bile o kadar incelemedim Sassy mevzusunu, hâlâ detayı çok bilmiyorum, bu nasıl sıkılmamış 🥲
Akıyor ama konu 🤣

Aynı şey değil ama, sizler aktif üyesiniz, muhabbet sarmıştır okumuşsunuzdur, bu şahıs güya aktif değil güya hâkim değil foruma pek ama oturmuş 200+ sayfa okumuş:KK53: Ben bile o kadar incelemedim Sassy mevzusunu, hâlâ detayı çok bilmiyorum, bu nasıl sıkılmamış 🥲
Buranın üyesidir olaya hakimdir canı sıkıldıysa orda açmıştır belki o kişidir unutulmak istemeyen biridir yani kim bilir insanlar değişik değişik 😄varsayım yani tabi baya salladım

X