Klomen kullanıp hamile kalanlar var mı?

Cnm ikinizde yenisiniz benim iki buçuk yıl oluo evleneli ve arada bi dış gebeliğin oldu :KK43: karamsar olmayın Rabbim en uygun zamanda verecektir inş yavrularımızı

Aldm almaz olaydm negatf dedi dmekle klmadi hakaret etti dalga gcti mal doktor daha evleneli 1 sne olmadn kndini kisir pozisyona sokmussun flan ddi mal dha nler ddi yunurtan hc olusmamiss snin ddi olssa kiste dnerdi yumurta olsmadan igne olmssn sn ddi bn yumurtalari kndi gzlermle grmustm 4 tane kocaman dynce sustu bsy dmedi dha nler nler ck snrlerm bzldu adette olmadm gnm gcti nden byle oldu smdi ne ypacm hc blmiyrm cnm coook skkn cook
cnm sıkma canını vardır bunda da bi hayır ama bence testini tekrar et adet görmezsen belli olmuyo negatifler pozitife dönebilio

benim de ilk ayim klomende ama doktor rahim filminden bahsetmedi hic
cnm benim özel durumum var dış gebelik geçirdim bir yıl önce tüpler tıkalı ondan mı olmuyo diye bakacaklar yani herkesten istemiolar zaten uzun zaman hamile kalamayanlara ve dış gebeik geçirenlere çektiriolar

cnm benim özel durumum var dış gebelik geçirdim bir yıl önce tüpler tıkalı ondan mı olmuyo diye bakacaklar yani herkesten istemiolar zaten uzun zaman hamile kalamayanlara ve dış gebeik geçirenlere çektiriolar
sagol tatlim. bakalim bu ay olur insallah gebelik :KK43:

Merhabalar, uzun zamandır burada yazılanları okuyorum...bu ay başıma cok ilginc seyler geldi. pko hastasıyım adet duzensizligi vs. Doktorum 2 ay önce klomen basladı bana. Ama detimin 10 günündeydim yumurtalığım olustu fakat 30 mm civarıydı igne vermeden ilişki onerdi gebe kalamadım...ikinci da adetimin 3.günü basladım lomene ve bu kez catlatma ignesi yapıldı yumurtalıklarım yaklaşık 22 mm iken..iliki önerilen tarihten 2 hafta sonra hastalandım ama ilk iki gün kanamam oldu 3 ve 4. gunde kahverengi lekenlenmem. Buarada sacımıda boyattım:KK43: Doktorum klomeni bırakıp adetin 5.günü femara kullanmamı soledi bende basladım yalnız femara kullandıgım 4. günde bir tuhaflık hissettim gebelik testi aldım. Pozitif cıktı...kan testi yaptırdım 92 cıktı doktorum gebesin dedi...emarayı kes hemen progestan kullan dedi...femara kullandım diye korktum ama doktor olmayacagını soyledi.....ertesi gün tekrar beta hcgme baktırdım birde ne göreyim 81 olmus degerim...doktorum düsük yapıyorsun dedi..ama sanırım bu kimyasal gebelik bundan 1 yıl oncede degerim 10 olup oradan 5e düsmüştü fakat ozaman adetim gecikmemişti...neyse doktorum bugün muayene yaptı...bazı testler istedi...ama moralim acayip bozuk...cunku bu durum pko dan olmayabilir dedi...sana tüp bebek yapılır dedi...yani daha 2 kez klomen kullandım. bu karar için erken değilmi...belkde bebeğim femara ve sac boyası vs zarar verdi ondan düstü...bana yardım edinnnnnn

Bende kullandım klomen bu ay olmadı inşallah dıger ay a çok isterdim şuan onun olmasını mucizeyi şuan çok kötü hissediyorum

Kızlar bende bu ay klomen kullandım ama doktor yumurta takibi için çağırmadı neden anlamadım ilaç verip sadece kan testi yaptı sonra kullan dedi herhangi bir sorunun yok dedi bu gün 23 gün aşırı gaz sorunum kasık ağrım var belim ağrıyor göğüslerimde hafif hassasiyet var rüyalarımda yemek görüyorum erik, tatlı, fasulye kızartması iki üç gündür rüyamda böyle şeyler görüp yiyorum hamile olabilir miyim acaba

Cnm ikinizde yenisiniz benim iki buçuk yıl oluo evleneli ve arada bi dış gebeliğin oldu :KK43: karamsar olmayın Rabbim en uygun zamanda verecektir inş yavrularımızı
Merhaba canım . Klomen araştırırken yazılarını okudum bebişim gelmiş çoktan maşallah. Buraya yazdığın ay mı hamile kaldın acaba kısaca bahsetsen bize

Bende günde bir defa olarak başladım ama sen gelişmemiş falan demişsin ya kafam karıştı o ay kaldın mı merak ettim . Ni zararı oldu mu sana klomenin

Bende günde bir defa olarak başladım ama sen gelişmemiş falan demişsin ya kafam karıştı o ay kaldın mı merak ettim . Ni zararı oldu mu sana klomenin
Slm cnm evet cok sukur aldik yavrumuzu kucagimiza. Benim tedavi surecim soyle oldu cnm ben evliligimin 1. Yilindan sonra bi kez dis gebelik gecirdim ondan sonra bi alti ay korunma donemi oldu ondan sonra 5 ay normal denedik gebeligi fakat olmadi 2015 agustosunda doktora tedaviye basladim memlektimde ama yasadigim yerde devam etmek zorunda kaldim baska doktorla. Ilk klomen ayimda gebe kalamadim 1 tane icmistim gunde gelismedi yumurta gittigim ikinci doktor bi 3 gun daha gunde iki tane devam et dedi yumurta gelisti fakat gebe kalamadim doktorum dis gebelik gecirdigim icin rahim filmi istedi iyiki de istemis rahim filminde sag tupum tıkalı cikti . rahim filmi cekildigim ayi bis gecirdik sonra ikinci klomen denemsine basladik sonraki ay yani kasimda gunde iki kez 5 gun ictim ve sansima tikali olmayan tüpun oldugu taraftan yumurta gelisti 2 tane ve catlatma ignesi vuruldum o ay gebe kaldim cok sukur . sen ne zamndir istiyosun bebis?

Slm cnm evet cok sukur aldik yavrumuzu kucagimiza. Benim tedavi surecim soyle oldu cnm ben evliligimin 1. Yilindan sonra bi kez dis gebelik gecirdim ondan sonra bi alti ay korunma donemi oldu ondan sonra 5 ay normal denedik gebeligi fakat olmadi 2015 agustosunda doktora tedaviye basladim memlektimde ama yasadigim yerde devam etmek zorunda kaldim baska doktorla. Ilk klomen ayimda gebe kalamadim 1 tane icmistim gunde gelismedi yumurta gittigim ikinci doktor bi 3 gun daha gunde iki tane devam et dedi yumurta gelisti fakat gebe kalamadim doktorum dis gebelik gecirdigim icin rahim filmi istedi iyiki de istemis rahim filminde sag tupum tıkalı cikti . rahim filmi cekildigim ayi bis gecirdik sonra ikinci klomen denemsine basladik sonraki ay yani kasimda gunde iki kez 5 gun ictim ve sansima tikali olmayan tüpun oldugu taraftan yumurta gelisti 2 tane ve catlatma ignesi vuruldum o ay gebe kaldim cok sukur . sen ne zamndir istiyosun bebis?
Ben bir buçuk yıllık evliyim. Bi sekiz ay oldu ben de isteyeli ama dört aydır üzerine düşmeme rağmen olmadı. Şimdi günde bi tane klomene başladım. Hormonlarım normal çıkmıştı adetlerim de düzenli. Ama olmadı bilmiyorum . Polikistik overin yok demişti gittiğim doktor diğeri de sağ tarafın da hafif var gibi belki de tembel dedi. Net konuşmadı. Klomen birden fazla yumurta oluşturuyor diye ymut ettim bakalım . Bi de inofolic kullanmaya başladım bakalım be olacak .:KK43:

Ben bir buçuk yıllık evliyim. Bi sekiz ay oldu ben de isteyeli ama dört aydır üzerine düşmeme rağmen olmadı. Şimdi günde bi tane klomene başladım. Hormonlarım normal çıkmıştı adetlerim de düzenli. Ama olmadı bilmiyorum . Polikistik overin yok demişti gittiğim doktor diğeri de sağ tarafın da hafif var gibi belki de tembel dedi. Net konuşmadı. Klomen birden fazla yumurta oluşturuyor diye ymut ettim bakalım . Bi de inofolic kullanmaya başladım bakalım be olacak .:KK43:
Hayirlisi olsun cnm kesinlikle umutsuz olma bak ben tek tüple hamile kaldım yeter ki Rabbim ol desin hersey oluverir. Esin de göründü mu bi doktora ?

Hayirlisi olsun cnm kesinlikle umutsuz olma bak ben tek tüple hamile kaldım yeter ki Rabbim ol desin hersey oluverir. Esin de göründü mu bi doktora ?
İnş. Her şeyin başı dua. Evet o da gitti bi sıkıntı Yok dedi doktor ona da. Zor bir süreç bazen çok umutsuz oluyorum bazen umutlu. Olacak mı olmayacak mı diye sürekli düşünmekten kendini alamıyorum

X