Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Erkeği İle Evli Olan Bayanlar

Sevecendir, güleryüzlüdür, cok anlayisli, kafa dengidir, sakaci, dürüst....
ev islerinde bana yardim eder hic gocunmaz, kime karsi olursa olsun beni sonuna kadar korur kimseye laf ettirmez
tutkulu bi asIk, duyarli bi arkadas gibi...
Ilgisi 2 senedir bi gün bile azalmadi, hala ilk günki gibi arayip sorar, ilgilenir...
Hasta olsam 10 kere gelir yanima askim biseye ihtiyacin var mi diye :KK16: canim o benim ya... burcunda midir, hamurundan mi bilemem
ama ben koc erkegiyle evlendigim icin cok mutluyum :nazar:

Cok guzel bir paylasim olmuss.. :KK9:

Zor aninda hizir gibi yetisirler, bu cok dogru. Birseye ihtiyacin var ve bunu soyler soylemez ne yapicaklarini sasirirlar. Her zaman bir cozum yolu bulur o an ne gerekiyorsa aninda el atarlar. Birde asiri yufka yurekli olduklarini soyleyebilirim. Hani o kadar durust ve iyi niyetli insanlar ki belkide bu devamli insanlar tarafindan kullanildigi icin, bunu gostermemeye calisirlar.

Hanımlar ben koç birine aşığım su an aramızda bisi yok ama dediğiniz gibi bisi danisacaksam cok meraklı ve ilgili oluyo soruyo fikir veriyo bende aslanım uyusuruz diyorum ama...ne yapmalıyım bekleyimmi arayim ilgi gostereyimmi???

Hanımlar ben koç birine aşığım su an aramızda bisi yok ama dediğiniz gibi bisi danisacaksam cok meraklı ve ilgili oluyo soruyo fikir veriyo bende aslanım uyusuruz diyorum ama...ne yapmalıyım bekleyimmi arayim ilgi gostereyimmi???

Icinizden nasil geliyorsa oyle davranin bence, ama genel olarak, bir erkek hoslandigi kadini fazla aramiyorsa, kadininda cok ustelememesi lazim bence. Birakin o sizi arasin, meraklansin.. ha butun bunlari yapiyorsa, karsiligini verin canim. Guzel seyler bunlar :KK16:

bir ikizler kadını olarak koç erkeğimle iyi anlaştığımı düşünüyorum..o da bende eğlenmeyi seviyoruz.birlikte çok gülüyoruz.espri espri üstüne oluyor çoğu zaman.çok ılımlı insanlar sinirini zıplatmazsanız ben gibi herşeyi burnundan getirmezseniz,eğlenceli,güven veren,zeki ve güzel bi kadınsanız sizden asla vazgeçemez.biraz ukalalar ama sen ondan daha ukala olursan siniyorlar :nazar: çok ama çok merhametliler,iyi kalpliler,kavgadan hoşlanmazlar,hırslılar..birinin yanında sevgilerini gösteremiyorlar sanki sadece o çok sinirimi bozuyor..yan yana da tadından yenmiyorlar :KK8:

Cok guzel bir paylasim olmuss.. :KK9:

Zor aninda hizir gibi yetisirler, bu cok dogru. Birseye ihtiyacin var ve bunu soyler soylemez ne yapicaklarini sasirirlar. Her zaman bir cozum yolu bulur o an ne gerekiyorsa aninda el atarlar. Birde asiri yufka yurekli olduklarini soyleyebilirim. Hani o kadar durust ve iyi niyetli insanlar ki belkide bu devamli insanlar tarafindan kullanildigi icin, bunu gostermemeye calisirlar.

benim esim bi bana ve annesine babasina karsi yufka yürekli, bizim disimizdaki herkese karsi cok mesafelidir...
burcun ortak noktalari olsada yinede herkes cok farkli iste...

koç erkeği ukalalığı,saçma bile olsa benim dediğim olucak tavrı yeter çekilmez kesinlikle hep sensin demek hep pohpohlamak lazım, yükseleni farklı bi etki veriyosa değişebilir tabi

Icinizden nasil geliyorsa oyle davranin bence, ama genel olarak, bir erkek hoslandigi kadini fazla aramiyorsa, kadininda cok ustelememesi lazim bence. Birakin o sizi arasin, meraklansin.. ha butun bunlari yapiyorsa, karsiligini verin canim. Guzel seyler bunlar :KK16:

doğum günü yaklaşıyo...kutlamalımıyım sence????:17::KK17::KK17::KK17:

ben kendim koç burcuyum eşimde koç burcu bu yüzden hiç ortamız yok ya çok iyiyiz yada kötü hatta bugün eşimin doğum günü ona süpriz hazırladım cumarteside benim doğum günüm bakalım bende bir süprizle karşılaşacakmıyım

Sevecendir, güleryüzlüdür, cok anlayisli, kafa dengidir, sakaci, dürüst....
ev islerinde bana yardim eder hic gocunmaz, kime karsi olursa olsun beni sonuna kadar korur kimseye laf ettirmez
tutkulu bi asIk, duyarli bi arkadas gibi...
Ilgisi 2 senedir bi gün bile azalmadi, hala ilk günki gibi arayip sorar, ilgilenir...
Hasta olsam 10 kere gelir yanima askim biseye ihtiyacin var mi diye :KK16: canim o benim ya... burcunda midir, hamurundan mi bilemem
ama ben koc erkegiyle evlendigim icin cok mutluyum :nazar:

biri benim eşimden mi bahsetti o da aynıdır canım benim ya iyi ki koç burcuyuz :)

ben kovayım sözlüm koç burcu
çok seviyorum ben koç burcu olduğu için mutluyum.
bi kere lider ruhlu asla ve asla beni zor durumda yalnız bırakmaz hep mantıklı çözümler üretir. aşk konusuna gelince acayip romantik hiç ummadığım anda sürprizler yapar bana öyle sıradan bi günde bile.
dürüstlük... herşeyi açık açık anlatır. karşısındaki insandan da dürüst olmasını beklerler.
2,5 yıl oldu bi kere büyük kavga etmişliğimiz yok. ufak tefek atışmalar var içimizde ama en fazla 10 dakika sürer bu kızgınlık.
çok güzel anlaşıyoruz :nazar:
kısmetse seneye düğünde var
iyi ki bi koç erkeğiyle birlikteyim sanırım beni de ondan başkası paklamazdı :KK1::KK1:

eşim koç burcu bense yay.ikmizde ateş gurubuyuz.burç yorumlarına göre evlilik için uygun olduğumuz yazılıyor.ama kavgalarımız esnasında asla sakinliğimizi koruyamıyoruz.ikimizde aynı anda parlayıp aynı anda kızıyoruz.ben kararlarıma önem verilmesine isterim.o ise çok bencil davranıyor.çok bencil.karşındakinin duyguları tavırları önemli değil.önemli olan onun siniri onun gururu.çok zor anlaşıyoruz.iki karpuz bir koltukta taşınmaz derler ya.karpuz biz koltukta evliliğimiz oluyor.bilmiyorum burçlar karakter yapısını etkiliyor ve biz aynı karakter bir eve sığamıyoruz.kavglarımız çok yıpratıcı oluyor.ufacık bi sinirlenme küslükle geçiyor.yıpratıcı oluyor günler sürüyor.ama kavga etmediğimiz zamanlardaki aşkımızda bir o kadar tutkulu.ortası yok yani.ya çok kötü ya bulutların üzerinde..

bilmiyorum varmı böyle iki ateş gurubu evli olan.koç aslan yay evlilikleri.nasıl sizde durumlar

koç erkekleri sevgi gösterisi yapmazlar zaten.onlar gizli gizli imparatorluklarını kurup hükmetmekten hoşlanırlar.güç daima kendilerinde olsun isterler.anaç bi partner gururlarını okşar.şevkat görmek hoşlarına gider.benim erkek arkadaşım da koç burcu.benim çok hoşuma gidiyor.ciddi duruşlu oluyorlar.bi kere şöyle düşün,sevgi gösterisi yapmayı beceremiyor.bu bence bi artıdır.dışarda da karşı cinse sevgi gösterisi yapmazlar.çapkınlıkları yoktur.boş gelir onlara çünkü.okumayı,kendilerini geliştirmeyi,yeni şeyler öğrenmeyi severler ve vakitleri böyle şeylerle geçer gider.
tavsiyem beraber gazete kitap karikatür dergileri filan okuyun.
mutluluklar... :)

gerçekten böyleyse çok iyi yuppii :KK36:

Sevgilim Koç, Ben Yengeç

Kedi köpek gibi gecınıp gıdıyoruz
Tartısmayı hic sevmez uzatmaz altdan alan taraf hep odur
Cıkmaya basladıgımda cok odunlugu vardı ama zamanla torpulendı
Sadıktır her seye ragmen üzerime titrer. Baglıdır deger verir. Esprilidir.
Cocuklara ınanılmaz bir düşkünlüğü var.
Dediğim dedik çaldığım düdük havalarındadır.
Tuttukuludur :KK17:
Duygusaldır sosyal evcil karısımlı bir kokteyl kendisi.
En cekilmez hali acelecidir her konuda, sankı arkamızdan atlı kovalıyor! Fesupanallah!
Ama birbirimizden kopamayız asla etle tırnak gibiyiz iiki var
:KK16:

eşi koç olupta kendisi aslan olan varmı arkadaşlar nasıl anlaşabilirmisiniz ben aslan o koç burcu daha çok yeniyiz ama nasıl davranmalıyım bana söylermisiniz

eşim koc ben aslanım...ımmm ıkımızde lider ruhluyuz dedıgımız dedık tavız vermeyız.ve sık sıkda kavga ederız :) zor cok zor bır ılıskı ama bır okdadr da tutkulu..ateş gibiyiz..mesela suan kavgalıyız sanırım 1 hafta surer en sonun da hep o gelır ben gıtmem.bu kendıme olan guvenımden degıl tabıkı ınadımdan.cnku ben kırmam ama o tartısmaya basladıgında parlar parlar..o sondüğünde ben coktan kırılmıs olurum.ve kırgınlıgım ınadımla bırlestıgınde ıste ozmn felaket olurum..1 hafta aynı evde yabancı gıbı gezerız en sonunda o gelır gonlumu alır..zor anlıycagın bende zorum oda zor...kısacası iilişkimiz zor.buna ragmen pişman degılım..cunku ben gücü severım guclu olanı kendıne guvenı olanı..koc yanı kısacası esım oyledır..bır bakar ıcım tıtrer..elımı tutup yurudugunde gurur duyarım..karakterıyle durusuyla herseyıyle...tek sorun ınadımız..ve sınırlı olusu...ama ben zamanla törpülüyecegıme ınanıyorum..nede olsa bende aslanım :)

arkadaslar on gün önce bi koç erkeğiyle tesadüfen tanıstık benden cok hoslandı bir hafta falan koştu peşimde ama iki gündür bi alakasız tavırlar sergilemeye basladı anlamadım gitti yardım edin lütfen

eşim koc ben aslanım...ımmm ıkımızde lider ruhluyuz dedıgımız dedık tavız vermeyız.ve sık sıkda kavga ederız :) zor cok zor bır ılıskı ama bır okdadr da tutkulu..ateş gibiyiz..mesela suan kavgalıyız sanırım 1 hafta surer en sonun da hep o gelır ben gıtmem.bu kendıme olan guvenımden degıl tabıkı ınadımdan.cnku ben kırmam ama o tartısmaya basladıgında parlar parlar..o sondüğünde ben coktan kırılmıs olurum.ve kırgınlıgım ınadımla bırlestıgınde ıste ozmn felaket olurum..1 hafta aynı evde yabancı gıbı gezerız en sonunda o gelır gonlumu alır..zor anlıycagın bende zorum oda zor...kısacası iilişkimiz zor.buna ragmen pişman degılım..cunku ben gücü severım guclu olanı kendıne guvenı olanı..koc yanı kısacası esım oyledır..bır bakar ıcım tıtrer..elımı tutup yurudugunde gurur duyarım..karakterıyle durusuyla herseyıyle...tek sorun ınadımız..ve sınırlı olusu...ama ben zamanla törpülüyecegıme ınanıyorum..nede olsa bende aslanım :)

bende aslan burcuyum ve sevdiğim adam koç burcu.biz ayrıyız şuan ve ara ara görüşüyoruz o benim aramamı beklıyo ben onun ikimizde felaket inadınız.ona nasıl davranmam gerektiğini bilmıyorum aslında.tecrübeli olarak senden fikir alabılırmıyım:)

bende aslan burcuyum ve sevdiğim adam koç burcu.biz ayrıyız şuan ve ara ara görüşüyoruz o benim aramamı beklıyo ben onun ikimizde felaket inadınız.ona nasıl davranmam gerektiğini bilmıyorum aslında.tecrübeli olarak senden fikir alabılırmıyım:)

o aramadıkca arama..herzaman senı merak etmesını sagla asla acık olma..senı merak etmelı..zeki kızlardan hoslanırlar konusmalarınızda kültürel bırıkımını görmelı ve sana hayran olmalı bu cok önemlı..onun ıcın her aradıgında hemen arayan onun attıgı 1 msja 10 msj atan bırı olma..bazen dupdururken bir sairden kısacık anlamlı bır şiir yaz yolla..ama bayım bayım aşk şiiri olmasın...o kavramaya calıssın onu yani..sonra o sana atarsa sen hıcbırsey yapma..bazen senı aradıgında hemen arama aradan 1-2gun gecsın sonra önemsız gıbı ara..bazende brz ılgılı ol snra cek kendını..koc erkegı sırlarla doludur.ve öyle kızları severler..kaprisli ol demıyorum..konustugunda sıcak ol.ama sonra cek kendını..o aradıgında yıne sıcak davran..asla ilişkiye yönelık konusmalara gırme.kendını sıradan biirri gibi hıssetmelı..koclar kendıne cok guvenır ılk oncce onun o güvenını kırmalısın..bu asık oluncaya kadr olan kısım..ben eşimde bunların bır kısmını yaptım ama planlayarak degıl öyle gelıstı benım karakterım geregı..ama asık olunca öyle guzel severlerkı sen bıle sasırırsın..:) kolay gelsın:KK23:

o aramadıkca arama..herzaman senı merak etmesını sagla asla acık olma..senı merak etmelı..zeki kızlardan hoslanırlar konusmalarınızda kültürel bırıkımını görmelı ve sana hayran olmalı bu cok önemlı..onun ıcın her aradıgında hemen arayan onun attıgı 1 msja 10 msj atan bırı olma..bazen dupdururken bir sairden kısacık anlamlı bır şiir yaz yolla..ama bayım bayım aşk şiiri olmasın...o kavramaya calıssın onu yani..sonra o sana atarsa sen hıcbırsey yapma..bazen senı aradıgında hemen arama aradan 1-2gun gecsın sonra önemsız gıbı ara..bazende brz ılgılı ol snra cek kendını..koc erkegı sırlarla doludur.ve öyle kızları severler..kaprisli ol demıyorum..konustugunda sıcak ol.ama sonra cek kendını..o aradıgında yıne sıcak davran..asla ilişkiye yönelık konusmalara gırme.kendını sıradan biirri gibi hıssetmelı..koclar kendıne cok guvenır ılk oncce onun o güvenını kırmalısın..bu asık oluncaya kadr olan kısım..ben eşimde bunların bır kısmını yaptım ama planlayarak degıl öyle gelıstı benım karakterım geregı..ama asık olunca öyle guzel severlerkı sen bıle sasırırsın..:) kolay gelsın:KK23:

ço teşekkür ederim ama ben bu söylediklerinin çoğunu uyguladım ama fayda etmedi.aslında bizim sorunumuz birbirimize çok benzememiz bence aslan&koç kapışması gibi birşey:)) zoru sevdikleri kesin ama anlayamıyorum ne yapmaya çalışıyor

X