Kocam ayaklarımı öpüyor.

sweetbusra

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
44
9
27
Merhaba arkadaşlar. Hamile olduktan sonra kocam bana daha çok ilgi göstermeye başladı. Her akşam bana uzun uzun masaj yapıyor, ayaklarımı bile öpüyor. Bu durum çok hoşuma gitti. Kendimi daha değerli hissetmeye başladım. Acaba sizlerin kocalarınız da ayaklarınızı öptümü hiç?

Merhaba arkadaşlar. Hamile olduktan sonra kocam bana daha çok ilgi göstermeye başladı. Her akşam bana uzun uzun masaj yapıyor, ayaklarımı bile öpüyor. Bu durum çok hoşuma gitti. Kendimi daha değerli hissetmeye başladım. Acaba sizlerin kocalarınız da ayaklarınızı öptümü
günde 1 paket sigara içtiğini biliyor mu? bilse öpmez bence.

Masallah az iciyormussun arkadasim acaba hicmi o yavruyu dusunmuyorsunuz su sigarayi icenler pes diorum

Merhaba arkadaşlar. Hamile olduktan sonra kocam bana daha çok ilgi göstermeye başladı. Her akşam bana uzun uzun masaj yapıyor, ayaklarımı bile öpüyor. Bu durum çok hoşuma gitti. Kendimi daha değerli hissetmeye başladım. Acaba sizlerin kocalarınız da ayaklarınızı öptümü hiç?
ayak öpmek nedir yahu :KK14:

Benim eşim de sevgiliykende operdi suan evliyiz yine arada öper güzel bi duygu bencede :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

öpüyo tatlım ne güzel iste çok seviyo seni:KK16:

X