Kocanıza bedel ödetmek hayatı zindan etmek için neler yapardınız?

illa bedel ödetmekte kararlıysanız aynı hatayı siz de yapın da kendini affettirmekte ne kadar samimi olduğunu görün.

eğer aldatıldıysanız sadakatin bedeli 100 gr altın, 1 ay cinsellikten men (ki kendinizi de mahrum etmek olur) 1 hafta asık surat olabilir mi? veyahut yaptığı her neyse. sizin onurunuz böyle bir bedel karşılığında alınabiliyor mu?

he küçük bir hata ise bedele felan gerek yok. büyük bir hata ise boşar gidersiniz. yok boşayamam çeşitli sebeplerim var diyorsanız Allah rızası için seni çekeceğim diye mecbur yola devam edeceksiniz. böyle güldüğünüze, affetmeye tav olduğunuza göre mideniz alıyor çünkü.

bir kez eşimle tartıştığımızda bana kırıcı bir şey söyledi ve affettirmek için gidip pahası yüksel bir kolye aldı. hiç de takmadım, kolye için de affetmedim, satılık mal değiliz

1708208160852.jpeg

Bunu kullanıyorum ben.

illa bedel ödetmekte kararlıysanız aynı hatayı siz de yapın da kendini affettirmekte ne kadar samimi olduğunu görün.

eğer aldatıldıysanız sadakatin bedeli 100 gr altın, 1 ay cinsellikten men (ki kendinizi de mahrum etmek olur) 1 hafta asık surat olabilir mi? veyahut yaptığı her neyse. sizin onurunuz böyle bir bedel karşılığında alınabiliyor mu?

he küçük bir hata ise bedele felan gerek yok. büyük bir hata ise boşar gidersiniz. yok boşayamam çeşitli sebeplerim var diyorsanız Allah rızası için seni çekeceğim diye mecbur yola devam edeceksiniz. böyle güldüğünüze, affetmeye tav olduğunuza göre mideniz alıyor çünkü.

bir kez eşimle tartıştığımızda bana kırıcı bir şey söyledi ve affettirmek için gidip pahası yüksel bir kolye aldı. hiç de takmadım, kolye için de affetmedim, satılık mal değiliz
Ağzınız bal yesin ya

Ne yaptigini yazsaydiniz keske sonucta sizi burda kimse tanimiyor.En kotu ihtimalle hesabi kapatip bir daha girmezsiniz.bedel odetilicek sey var odetilmicek sey var.mesela aldatti var sayalim nasil bir bedeli olabilir ki,?

ne yaptığını söylememişsiniz ama yapmak istediğiniz şey saçma
bari çooooook pahalı normalde almayacağı değerli birşey aldırın en masum bedel ödetme şekli :KK70:

Erkekler hayati kendine zindan ettirmez. Suclu olsalar bile "amma sıktın" der ipleri koparirlar. Tabi burda buyuk hata yapan erkeklerden bahsediyorum. Aldatan, kumar oynayan vs. Anca corabini camasir sepetine atmayan, bulasiklari makineye dizmeyen erkekler bedel öder. Geri kalani piskindir, gider yine aldatır, kumar oynar, siddet gösterir

Aldatmış sanırım bende öyle anladım. Ne yaparsan yap eşek yine eşekliğini yapar. Bedelden falan anlamaz. Dön ailene biraz toparlanınca kendi düzenini kurarsın. Hadi onun burnundan geldi sen hazmedebilecek misin aldatılmayı
Pardon affedeceğim demişsin zaten demek metabolizma hızlı çalışıyor senin

X