Aşılama konya başkent hastanesinde aşılama fiyatı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Ab-xix Hayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2007
58
0
arkadaşlar bende aşılama yaptıracam ama hastane nedense fiyat vermedi dr a bağlı dediler. ben de aslında kararsızım ama şubatta deneyim dedim aslında eşimde de bende de sorun yok ama Ayla hanım aşılama yapalım dedi bende karar veremiştim.çünkü normal yollada hamile kalabilirsin dedi ama hala hamile değilim birde böbrek taşı düşürüyom bunun bir olumsuz etkisi olur mu?

Canımcım bende orda yaptırdım 2 aşılama.Ayla hanım yaptı 2sinide.Biz emekli sandığından faydalanıyoruz.Eğer sende öyleysen 110 ytl sperm yıkamaya verirsin.Birde belki dosya açma ücreti 10-15 ytl alınır."

Böbrek taşı sorun yaratır mı bilmiyorum.Bende bu ay 3. yü yaptırcam sanırım orda.
Sana kim tavsiye etti Ayla hanımı?iyimiymiş bu konuda?
Ben aslında Adana başkente gidiyordum.Yaşadığım yerden sevkli adana olmuyor.Bana konya başkentte ayla hanımı söylemişti dr.um.
Ben ondan onu tercih ettim.
Ne kadardır istiyorsunuz çocuk?

canım sağolasın bende emekli sandığına bağlıyım konyanın ilçesindeyim ama iki saat yumurta takibi nasıl oluyor? kaç defa istiyor ? biz 1.5 yıldır istiyoruz ama olmadı ayla hanımı kimse tavsiye etmedi. bana genellikle ankara dediler konyada en iyi hastane başkent diye biliyorum onun için gittim ayla hanıma tesadüfen gittim çok beğendim daha önce başka dr gittim ama ayla hanım muayenesi bile farklıydı.rahim flimi çektirdim sorun yok dedi tahlillerimde temiz

canım sağolasın bende emekli sandığına bağlıyım konyanın ilçesindeyim ama iki saat yumurta takibi nasıl oluyor? kaç defa istiyor ? biz 1.5 yıldır istiyoruz ama olmadı ayla hanımı kimse tavsiye etmedi. bana genellikle ankara dediler konyada en iyi hastane başkent diye biliyorum onun için gittim ayla hanıma tesadüfen gittim çok beğendim daha önce başka dr gittim ama ayla hanım muayenesi bile farklıydı.rahim flimi çektirdim sorun yok dedi tahlillerimde temiz

Ben -------Konyada yaşamoyırum.

Yumurta takibinde yumurtaları geliştirici hap yada iğne kullanıyosun adetinin bitimiyle beraber.
Belli aralıklarla kontrol ediliyor yumurtalar.Belli bir büyüklüğe ulaşınca çatlatma iğnesiyle çatlatılıyor.36 saat sonra da ilişki öneriliyor.

Ayla hanım iyide işte uzaktan gidince kötü oluyor.Benim yolda seninki kadar sürüyor.Normalde daha fazla görmesi gerekirken uzaktan gittiğim için bazen daha az çağırıyor.Zorlanmayalım diye.
Bende sol kanal kapalı çıktı.Eşimdede ileri hareket yoktu ve morfoloji bozuktu.
Şimdi hareketlilik daha iyi ama morfolojiyi bilmiyorum.

Ben sevkli geliyorum burdan ama eşim sevksiz geldiği için sperm yıkamaya 140 ytl ödedik biz.Eğer o da sevkli gelirse 110 ödüyor.Biz uğreşmeyalım bide onun sevkiyle die ona sevk almadan gidiyoruz.Ultrason üzreti felan da ödenmiyor, sevkli olunca.
İnşallah güzel sonuç alırsın canım.Ben eğer olursam ocağın 24 ü gibi aşılama olurum sanırım.

bana adetin ikinci günü gel dedi bu ay geçti artık diğer ay sömestir tatilne denk geliyor o zaman giderim bi canım eşin hangi bölüme sevk alıyor ürolojimi. benim eşimde sperm ileri hareketliliğinde biraz sorun var ama normalde kalabilirsin demişti dr yinede beklemeyecem hayırlısı olur inşallah. ağrı oluyor mu aşılamada

bana adetin ikinci günü gel dedi bu ay geçti artık diğer ay sömestir tatilne denk geliyor o zaman giderim bi canım eşin hangi bölüme sevk alıyor ürolojimi. benim eşimde sperm ileri hareketliliğinde biraz sorun var ama normalde kalabilirsin demişti dr yinede beklemeyecem hayırlısı olur inşallah. ağrı oluyor mu aşılamada

Benim eşim sevkli gelmediği içn bilmiyorum, onu bir Ayla hanıma sor istersen o sizi yönlendirir.Hem belki randevu alamazsınız felan eşiniz için yardımcı olur.Sizin aşılama olacağı için.Ben ordayken bir hastanın eşi için bi başka bölümde telefonda konuşmuştu.Yardımcı olur yani sizede.
Benim sömestırdan önce olacak.
Benim eşimdede ileri hareket az ve morfoloji bozuk.Sizde morfoloji nasıldı?

canım nete pek giremiyom morfolojide sorun yok sadece ileri hareketliğinde var dedi oda çok önemli değil demişti

darkinlife benim esiminde morflojisi bozuk tedavi olarak ne uyguluyosunuz?
ama tek spermiogramda bakalim 2. yaptircaz

darkinlife benim esiminde morflojisi bozuk tedavi olarak ne uyguluyosunuz?
ama tek spermiogramda bakalim 2. yaptircaz

Tedavi vermedi dr. biz kendimiz 2 aydır keçiboynuzu pekmezi,fındık,ceviz, polen-arı sütü-bal karışımı kullandık.Bakalım ne olcak sonuç.
2.yi mutlaka yaptırın değişebiliyor sonuçlar.İnşallah daha güzel çıkar.İlki yüzde kaç çıktı morfoloji.Bizim yüzde 1 di.Normali en az yüzde 4 olmalıymış.Krugere göre.

3. aşılamadan sonra Adana başkentte tedavime devam etcem sanırım..Dr sevk edebileceğini söyledi.Burda yeni bi dr.la görüştüm.Çok iyi dediler buna da..

X