Korku filmi önerisi istiyorum.

feruzecerci

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
1.918
3.263
İyi akşamlar hanımlar çok korkunç bir korku filmi izlemek istiyorum ama öyle böyle değil hakikaten iliklerime kadar korkayım. Yerli yabancı farketmez. 😊

İyi akşamlar hanımlar çok korkunç bir korku filmi izlemek istiyorum ama öyle böyle değil hakikaten iliklerime kadar korkayım. Yerli yabancı farketmez. 😊
in cın fılmlerı dısında korkamadıgımdan yabancılarınkıne genelde gulmekten bakamadıgımdan secıcı bı ızleyıcıyım ama aterrados dıye bı fılm var onu begenmıstım:))

Ben kolay kolay etkilenmem filmlerden ama yükse tansiyon diye bir film var gerilim filmi uzun zaman etkisinde kalmıştım 😊

in cın fılmlerı dısında korkamadıgımdan yabancılarınkıne genelde gulmekten bakamadıgımdan secıcı bı ızleyıcıyım ama aterrados dıye bı fılm var onu begenmıstım:))

Ben de öyle ama yabancı filmlerindeki şeytanlı lanetli şeyleri de musallat, siccin, dabbe gibi filmlerdeki öğelere benzetiyorum böylece onlardan da etkilenebiliyorum :KK48:

Benim izlediğim korku filmi 2 tane, sevmem, izlemem. Unborn diye bir film vardi, ben korkmuştum. Digeri de 39. Dosya. Ikisi de iyiydi bence

Önerileri dikkate alıyorum sıradan. Az önce atterados'u izledim ilk sahneleri çok güzeldi sırf onun hatrına filmi izledim ama sonraları hayalet avcıları tadında bi film oldu korku öğesi o kadar yüze vuruldu ki gizem mizem kalmadı o yüzden heyecanı kaybettim maalesef...

İliklerime kadar korkabildiğim bi film hiç izlemedim, bulamadım malesef ama izlerken çok gerildiğim cehenneme bir adım filmi var, mağarada yaşayan keşfedilmemiş yaratıklar, 2. filmi de var 1'in devamı olarak. Boş vakitte izlenebilir.

Mabet filmi
Seytanin ölüsü 1981 yapımını izle günümüzde de çekildi yeni yapiminida izle hatta 😊
Garez ama amerikan yapımı olanı izle 😊
Ruhlar bölgesi
Üç harfliler adak
Üç harfliler beddua
Siccin 1
Perili ev 1999 yapımı 😊
Hayalet gemi

Çok korktum diyemem ama yine de güzel filmlerdi bunlar

Gizem gerilim istersen de

Evdeki düşman
Kuyu
Halka amerikan yapımı olanı😊
Saplantı
Anabella
Iskelet anahtar

Mabet filmi
Seytanin ölüsü 1981 yapımını izle günümüzde de çekildi yeni yapiminida izle hatta 😊
Garez ama amerikan yapımı olanı izle 😊
Ruhlar bölgesi
Üç harfliler adak
Üç harfliler beddua
Siccin 1
Perili ev 1999 yapımı 😊
Hayalet gemi

Çok korktum diyemem ama yine de güzel filmlerdi bunlar

Gizem gerilim istersen de

Evdeki düşman
Kuyu
Halka amerikan yapımı olanı😊
Saplantı
Anabella
Iskelet anahtar
4Resmen bir arşiviniz var bayıldımm, çok teşekkür ederim bunlardan sanıyorum çoğunu izledim ama mesela Garez'in Kore yapımını izlemiştim. Siccin 1i izlemekle kalmadım çekildiği yerleri gezdim, hatta özellikle Yenice de bulunduğum bir zaman izlemiştim. Korkudan 3,5 attım. Atmosferin etkisi büyük ve hakikaten bölgede köylerde bu tür işlerle ilgilenenler varmış öyle dediler !!! Daha da korkunçlaştı :halay: Ama sonra başka zaman izlediğimde aynı etkiyi yapmadı.

bende korku filmi severim. 3 harflileri konu edinen filmleri izlemenizi tavsiye etmem

Ben tam bir korku filmi müptelasiyim. İzlemedigim korlu gerilim neredeyse yok. Ufak bi liste yapicagim.en iyilerden
1. Nefesini tut
2.Katliam gecesi
3.1408
4.iskelet anahtar
5.Evdeki düsman
6.47. Metre derinlikte
7.Kara büyü
8.Ziyaretçiler
9.Fractured
10.Dehset treni

Ben tam bir korku filmi müptelasiyim. İzlemedigim korlu gerilim neredeyse yok. Ufak bi liste yapicagim.en iyilerden
1. Nefesini tut
2.Katliam gecesi
3.1408
4.iskelet anahtar
5.Evdeki düsman
6.47. Metre derinlikte
7.Kara büyü
8.Ziyaretçiler
9.Fractured
10.Dehset treni

Liste en iyiden ortaya doğru mu gidiyor yoksa karışık mı ? Nefesini Tut, Katliam Gecesi, Ziyaretçiler bunları izledim sanırım.

Bunlarda sonradan aklima gelenler;
1. Haunt
2. Truth or dare (2012 yapim olan)
3. 30 gün gece
4. Komsu evdeki çocuk
5. Şüphe (2007)
6. Ve klasikler; ruhlar bolgesi,digerleri,6.his, otel, testere, koleksiyoncu,sevgililer gunu katliami,teksas katliami vs (bunlar sıktı tabi)

Ölüm sessizliği benim en iyi korku filimimdi. Uzunnn süredir korku izlemiyorum ama bir ara her hafta izlerdim arkadaşlarımla o dönemden kalma en iyi filmim bu.

4Resmen bir arşiviniz var bayıldımm, çok teşekkür ederim bunlardan sanıyorum çoğunu izledim ama mesela Garez'in Kore yapımını izlemiştim. Siccin 1i izlemekle kalmadım çekildiği yerleri gezdim, hatta özellikle Yenice de bulunduğum bir zaman izlemiştim. Korkudan 3,5 attım. Atmosferin etkisi büyük ve hakikaten bölgede köylerde bu tür işlerle ilgilenenler varmış öyle dediler !!! Daha da korkunçlaştı :halay: Ama sonra başka zaman izlediğimde aynı etkiyi yapmadı.

Ben de çok severim korku filmlerini hatta aklıma sonradan gelenleri de yazayım 😊

1)Lanet 2012 yapımı
2) Suspiria 1977 yapımı
3)Tılsım 1 1997 yapımı
4)Kara büyü konusu bankacı bir kıza yapılan büyü olacak

Tarihleri bilerek yazıyorum aynı isimde farklı film çıkabiliyor 😊
Bunlar hepsi cidden güzel filmler ama en sevdiğim seytanin ölüsü 1981 yapımı olan psikolojik olarak da beni rahatsız etti 😊

Mabet de şeytan konusu işleniyor sonu ters köşe

Suspria da güzel bir italyan korku filmi orda şeytan teması var

Beni de genellikle şeytan büyü vs tarzı filmler korkutuyor 😀

Ben de çok severim korku filmlerini hatta aklıma sonradan gelenleri de yazayım 😊

1)Lanet 2012 yapımı
2) Suspiria 1977 yapımı
3)Tılsım 1 1997 yapımı
4)Kara büyü konusu bankacı bir kıza yapılan büyü olacak

Tarihleri bilerek yazıyorum aynı isimde farklı film çıkabiliyor 😊
Bunlar hepsi cidden güzel filmler ama en sevdiğim seytanin ölüsü 1981 yapımı olan psikolojik olarak da beni rahatsız etti 😊

Mabet de şeytan konusu işleniyor sonu ters köşe

Suspria da güzel bir italyan korku filmi orda şeytan teması var

Beni de genellikle şeytan büyü vs tarzı filmler korkutuyor 😀
Şeytan filmlerini sewiyorsaniz,
Eli
Ayin
Kötü ruh
Ruhlar bölgesi
İzlemeni tavsiye ederim.

X