Korkularım normal mi?

dilaram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
11
0
53
Günaydın diyerek güzel bir gün diliyorum.
Benim bir problemimden size bahsetmek istiyorum.Bu huyum eskiden yoktu ya da farkında değildim. 2.5 yaşında oğlum var. Babasını hamile iken kaybettim. Tek başıma büyütüyorum oğlumu.Ama çok fazla tedirginlik yaşıyorum.Sürekli onu kaybedersem yada ben ölürsem ne olacak diye korkularım çok fazla..Yürürken düşecek diye peşindeyim kaygılarla dolu oluyorum.Evde balkona çıksa basbas bağırıyorum düşeceksin diye..Bu korkularımdan korkuyorum. Çocuğa da rahat vermiyorum. Bu durumlarda kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor sinirlerim bomboş bırakılmış gibi geriliyorum,titriyorum..Daha çok örnek verebilirim uyuduğu zaman hep nefesini kontrol ediyorum.

Sağlıkla kalın.

Merhaba Dilaram ve sevgili Dostlar, ne olur bizlerde olan bir bozukluğa konulmuş teşhisi başkalarına iletmeyelim. Sonrasında o kişide olmayan bir sürü semptom oluşuyor.
Sevgili Dilaram, başınız sağolsun. Yaşadığınız travmadan sonra oluşan bu durum şaşırtıcı değil. Kayıp korkunuzun yüksek olması beklenen bir durum. Ancak hem travma sonrası stres bozukluğu hem de diğer depresif semptomlarınız için lütfen yakınınızdaki bir meslektaşımdan yardım alın.
Sağlıkla kalın,

Teşekürler ediyorum. Çapa da bir doktor varmış, tatilde döner dönmez ona gideceğim.Sevgiyle kalın..

X