Koşu bandı ile zayıflayan var mı?

Arkadaşlar koşu bandı ile ilk önce sağlığınızı korumak için kullanın yani günlük yarım saat yürüyüşünüzü ihmal etmemek için sizlere verilmiş bir veli nimettir. yarım saat yürüyüş yapıldıktan sonra vucüt da ki yağların erimeye başlayarak kilo kaybımıza neden olmaktadır. Yapacağımız tek şey sabırlı bir şekil de yarım saati geçen bir süre de yürümek ve sonra da egzersizlerimizi yaparak vucüdumuzu sıkılaştırmaktır deneyenler memnun kalacaklardır

Arkadaşlar bn 2 gündür koşuyorum 1 saate en fazla 6 ya çıkabiliyorum. bn bundan önce 63 kiloydum ve sonra 49 48 e kadar indim fakat fazla spor yapmadığım için 49 kilom 53 gibi duruyor o yüzden biraz sarkmalardan kurtulmaya ihtiyacım var bakalım ne kadar dayanabileceğim gelişmeleri yazacağım

ben nike running'in app'ini kullanmaya başladım 1 ay kadar önce. ilk 5k koşusuna hazırlıyor. 2 hafta kadar düzenli yaptım bıraktım ama 2 haftanın bile çok yararı oldu. 30 saniye zar zor koşan, saniyeleri sayan biri olarak 5 dakika hafif tempo (6.5) rahat koşuyorum. yürüyüş koşu dönüşümlü yapıyorum kafama göre. 7.0 ile 4 dakika koştum bugün ve pek zorlanmadım açıkçası ama bileklerimde ağrı yaptı, açık havada koşunca hiç ağrı olmuyor ama koşu bandı maalesef bir zaman sonra bileklerde ağrı yapıyor hep aynı düz bölge üzerinde koşulduğu için o yüzden 5.0-5.5 yürüyüş ve 6.5 hafif koşu dönüşümlü olarak yapıyorum şimdilik.

Arkadaslar benim sorum biraz değişik olacak :) ben bugün altis sd5ooo marka kosu bandi aldim 2.el 6aylık ürün klavuzu taşınırken kaybolmus veremediler,3 eğimli makina bunun eğimini nasil yapicam bilemedim lütfen bilen tarif edebilirmi ?

kızlar selam..bende geldim..yıllardır çarşaf serdiğim koşu bandımı burada gaza kullanmaya karar verdim..birde playstore da myfitnesspall diye bir program var..yediklerimizin kalori hesabını yapıyor..onunla birlikte günlük kalori takibi yaparak işe başlıycam..haydin hayırlısı...:)

Ahanda ben yine geldim..bahsettigim programi bir haftadir kullaniyordum zaten..en azindan kendimi frenlememi sagliyor tavsiye ederim..
Neyse bugun aldigim gazla 35 dk 4-4.5 km hizla hizli yuruyus yaptim..5 km olunca biraktim..yanliz banttaki bilgiye gore 60.0 kalori harcadim diyo..(ben bunu 600 olarak yorumladim zira o kadar debelenmeye 60 kalori yakilmaz heralde:)..ama internette bazi sitelerde ve bahsettigim programda baska baska rakamlar cikiyo...neyse hic yapmamaktan iyidir tabi de fazla yapipniyice ciroz olurum diye korkuyorum :p ..saka tabi nerde o gunler... :) ..ben bunlari niye yazdim derseniz cunku benim icin buyuk, insanlik icin daha buyuk bir adim bu..:))

Gazimizi kaybetmemek ve baskalarini da gaza getirmek dilegiyle ig..

Ahanda ben yine geldim..bahsettigim programi bir haftadir kullaniyordum zaten..en azindan kendimi frenlememi sagliyor tavsiye ederim..
Neyse bugun aldigim gazla 35 dk 4-4.5 km hizla hizli yuruyus yaptim..5 km olunca biraktim..yanliz banttaki bilgiye gore 60.0 kalori harcadim diyo..(ben bunu 600 olarak yorumladim zira o kadar debelenmeye 60 kalori yakilmaz heralde:)..ama internette bazi sitelerde ve bahsettigim programda baska baska rakamlar cikiyo...neyse hic yapmamaktan iyidir tabi de fazla yapipniyice ciroz olurum diye korkuyorum :p ..saka tabi nerde o gunler... :) ..ben bunlari niye yazdim derseniz cunku benim icin buyuk, insanlik icin daha buyuk bir adim bu..:))

Gazimizi kaybetmemek ve baskalarini da gaza getirmek dilegiyle ig..
canım valla o kadar debelenmeye işin doğrusu 60 kalori. 600 değil malesef 6.5-7 de 1 saat koşarak ancak 450-500 cal veriyorum. yerken çok kolay ama verirken böyle işte:KK43:

kızlar selam..bende geldim..yıllardır çarşaf serdiğim koşu bandımı burada gaza kullanmaya karar verdim..birde playstore da myfitnesspall diye bir program var..yediklerimizin kalori hesabını yapıyor..onunla birlikte günlük kalori takibi yaparak işe başlıycam..haydin hayırlısı...:)
programı indirdim kurcalıyorum şu anda

canım valla o kadar debelenmeye işin doğrusu 60 kalori. 600 değil malesef 6.5-7 de 1 saat koşarak ancak 450-500 cal veriyorum. yerken çok kolay ama verirken böyle işte:KK43:

:KK47::KK47::KK47::mad::mad: şaka de çabuuuk... ;( ... ama myfitnespal programında 370 kalori gösteriyor.. yakılan kalori kiloya görede değişiyormuş..neyse biz koşalımda..giden gitsin..:cool:

Kızlar biliyorum yeri değil ama 1 saattir forumda arama yapıyorum, bakıyorum bir türlü bulamadım. Koşu bandımı satmak istiyorum, hatırlıyorum bi ara konuşulmuştu, hatta satmayı düşünürsen söyle diyenler olmuştu.
Hamileyim, 2 ay sonra 2. Çocuk geliyor ev küçük, mecbur satıyorum. Hangi bölüme yazmam lazım, yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar biliyorum yeri değil ama 1 saattir forumda arama yapıyorum, bakıyorum bir türlü bulamadım. Koşu bandımı satmak istiyorum, hatırlıyorum bi ara konuşulmuştu, hatta satmayı düşünürsen söyle diyenler olmuştu.
Hamileyim, 2 ay sonra 2. Çocuk geliyor ev küçük, mecbur satıyorum. Hangi bölüme yazmam lazım, yardımcı olursanız sevinirim

Bende abu aksam aldim kosu bandimi 10 -15 kg fazlam var insallah verebilirim bebis istiyoruz ama varis tedavisi goruyorum evlenince de kilo aldim zayiflamam lazim fazla kilo zarar her gittigimde kizdi. Doktorum disaridada yuruyemiyorum bulundugum cevre dolayisi ile eaim arkadasindan aldi bu aksam 3 -4 kez kullanmis sadece sifiri pahali birazcik ondan yani sira kosmaya geldi amma zayiflamazsam esim ne yapar beni bilemme bahaneler yok artik

X