KPSS ve Kurum Sınavları Günlüğüm 📝

Screenshot_20220812-110242.jpg

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir ben şuan disiplinli olarak hakimlik için çalışıyorum. Olmazsa seneye kaymakamlık kursuna gitmeyi planlıyorum. İstersen beraber de çalışabiliriz. Kpss iptal olduğu için ona da giricem. Gy gk ve alan olarak onlara da bakmam gerek zaten. Birbirimizi motive etmiş oluruz belki de. :KK36:
Aaa olur benim hiç bilgim yoktu bu sınavlarla ilgili birbirimize bilgi motive veririz 💚😍bende büyük ihtimal seneye girerim

Aaa olur benim hiç bilgim yoktu bu sınavlarla ilgili birbirimize bilgi motive veririz 💚😍bende büyük ihtimal seneye girerim
Mükemmel o zaman. :KK74:
Ben finans mezunuyum. Bu yıl kpss ve hakimlik giricem sadece. Bu sene olmazsa seneye hakimlik, kaymakamlık, sayıştay denetçisi vb kurum sınavlarına girmeyi planlıyorum.
Senin bu konuda bir planın var mı?

Zihnimiz 20 gün boyunca aynı şeyi yaparsa alışırmış. Bende hergün aynı saatte kalkıp ders çalışmayı hedefliyorum. Başarılı olurum ya da olmam bilemiyorum. Sonuç olarak pes etmeden yoluma devam edicem. Eksiklerimi tamamlayıp kasım ayında kamp süreci boyunca full test çözücem.

20 Ekim Perşembe günü hava sisli ve yağmurlu. İşi bıraktığım günden beri hiç durmadan yağıyor artık içim karardı. Bu sınavdan ümidim kalmadı. 😭

X